Автор Тема: Прошу допомоги по запуску BISS на oscam.  (Прочитано 18505 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1179
  • Рейтинг: +294/-12
Прошу допомоги по запуску BISS на oscam.
« Відповідь #15 : 12:20:48, 26 Жовтня 2023 »
Оscam на сьогодні найкращий ему.

Відсутній gievih

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 23
  • Рейтинг: +1/-0
Прошу допомоги по запуску BISS на oscam.
« Відповідь #16 : 13:16:37, 26 Жовтня 2023 »
Оscam на сьогодні найкращий ему.
доброго ,я вважаю ,найкращим еммулятором  буде той (да і все інше)який робіть без(глюков ,тормозов ,і др,,)
Vu+solo2(Black Hole3.1.0J,HD Glass16)
и  vu-zero

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1179
  • Рейтинг: +294/-12
Прошу допомоги по запуску BISS на oscam.
« Відповідь #17 : 15:40:40, 26 Жовтня 2023 »
Оscam на сьогодні найкращий ему.
доброго ,я вважаю ,найкращим еммулятором  буде той (да і все інше)який робіть без(глюков ,тормозов ,і др,,)

Все в твоїх руках, налаштуй конфіги і забудеш про глюки ...

 

Проблема з Biss "Перший національний"

Автор malyshkaРозділ AF-XX18

Відповідей: 5
Переглядів: 6603
Остання відповідь 14:04:33, 30 Березня 2012
від malyshka
Hivision и клони. Відповідаємо на запитання "Як вводити ключі Biss?"

Автор GeopardРозділ Hivision

Відповідей: 0
Переглядів: 8156
Остання відповідь 11:29:46, 01 Березня 2007
від Geopard
Ввід ключів BISS в Dreambox (SoftCam.Key) вручну. (FAQ)!!!!

Автор gotsanyukРозділ Dreambox SD

Відповідей: 15
Переглядів: 32732
Остання відповідь 07:14:00, 28 Вересня 2011
від slavon
Tiger X80 HD - прошивка, список каналів, ключі, biss

Автор SERS3333Розділ Tiger

Відповідей: 32
Переглядів: 40811
Остання відповідь 13:51:45, 10 Липня 2021
від sahastudent
Globo KR 220.Три канали BISS на одному TP.

Автор oleg_lezhaРозділ Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони

Відповідей: 1
Переглядів: 4327
Остання відповідь 09:23:42, 03 Вересня 2010
від zloj vitos