Автор Тема: Satellites Update - програма для експорту супутників і транспондерів  (Прочитано 1588 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній bodyan

• Адміністратор
  • Рейтинг: +8197/-15
Satellites Update - програма для експорту супутників і транспондерів
Автор: Northwood
Дом. сторінка: openboxfan.com

Вашій увазі програма для оновлення списку супутників і транспондерів. У неї є кілька особливостей, заради яких автор і вирішив її зробити, з метою полегшити собі життя.

Список підтримуваних приймачів, для яких програма дозволяє експортувати списки супутників і транспондерів, буде періодично розширюватися.

В даний момент підтримуються приймачі
[close]

Також підтримується комп'ютерне програмне забезпечення для перегляду супутникового ТБ:
DVBDream (*.ini);
ProgDVB (all.list);

А також аналізатори для настройки супутникових антен Planar DVB-S/S2 IT12 (*.ini).
Для роботи програми потрібний встановлений .Net Framework версії 3.5. Наявність .Net Framework-а версії 4.0 недостатньо.
Програма перевірена під ОС Windows XP SP3 корпоративна, Windows 7 x64 максимальна, Windows 8 x64 Професійна і Windows 10 x64 Enterprice.

Шановний користувач.
Розробка програми вимагає багато часу і зусиль автора програми.
Не лінуйтесь, зробіть донат, на підтримку програми.
Реквізити для оплати в розділі програми Допомога.
Портативна версія 3.5.2
* SatellitesUpdate.zip (1831.59 Кб - завантажено 38 разів.)

Версія з інсталятором 3.5.2
* Setup SatellitesUpdate.zip (2868.37 Кб - завантажено 39 разів.)
Для подяк: 4149629392766440 |

Відсутній bodyan

• Адміністратор
Нова версія 3.1.1
Список змін
[close]
Завантажити з першого повідомленя

Відсутній bodyan

• Адміністратор
Нова версія програми 3.5.0 в шапці теми:
Додана опція пріоритету для вибору потрібного PLS режиму і коду, якщо на сайті для одного транспондера вказані кілька варіантів PLS;

Доопрацьовано експорт в формат FDU для приймачів OpenBox - раніше з файлу створеного програмою було неможливо видалити транспондер в редакторі Polar Edit Octagon - редактор падав, тепер транспондери видаляються нормально;

Доданий експорт в приймачі
[close]

Відсутній Northwood

• Новачок
  • *
  • Рейтинг: +2/-0
Всім привіт!

"Щасливим" власникам ресивера UCLan B6 Full HD, хочу додати анотацію:

Ваш ресивер повинен бути прошитий останньою на сьогодні версією прошивки за 13 грудня 2017 року.

В даному приймачі на сьогодні маємо недороблений напів-робочий експорт / імпорт в файл *.db ":

а) Параметри DiSEqC 1.1 при експорті не зберігаються;

б) Опція "Живлення LNB (Викл / Вкл / 13в / 18в) не зберігається;

в) Тип (частота) LNB при експорті зберігається некоректно, якщо був обраний варіант з однією частотою (наприклад, 5150 МГц для С-діапазону або 10750 МГц для кругової поляризації). Якщо Ви в приймачі зробите експорт списку каналів на USB, а потім цей же файл імпортуєте назад, то з подивом виявите, що всі типи LNB помінялися на "Universal1 (9750/10600)".

Мені вдалося методом "наукового тику" підібрати правильний варіант зберігання типів LNB в файлі, тому коли програма "Satellites Update" копіює налаштування супутників зі старого файлу в новий, вона робить виправлення помилки, допущеної розробниками прошивки, і ресивер без проблем правильно завантажує всі типи LNB як з двома частотами, так і з однією. Виняток тільки для нікому не потрібної частоти LNB - 5950 МГц, її неможливо жодними способами імпортувати в ресивер, тільки виставляти вручну з пульта дистанційного керування. На жаль, по пунктам а), б) і г) немає аналогічного рішення.

г) Опція "Тип мотора" не зберігається, якщо був обраний тип "USALS";

д) В останній прошивці ресивера UCLan B6 Full HD зробили підтримку Мультистрім і T2MI. Поки що підтримується пакет Зеонбуд, і не підтримується T2MI на супутнику Yamal-401 на транспондерах в C-діапазоні. Але і тут ложка дьогтю - при експорті списку каналів, приймач не зберігає нумера PLP пакетів і мультистрім-ID потоків. Тому після зворотнього імпорту списку каналів, пакет Зеонбуд перестає працювати, а повторне сканування призводить до появи дублів каналів Зеонбуд.
Детальний аналіз виявив, що відведеного місця під опис каналів вже недостатньо для цих двох параметрів;

е) Ресивер підтримує імена каналів довжиною до 30 символів в англійському алфавіті або до 15 символів в національних кодуваннях (UTF-8). Однак, формат списку каналів урізує довжину в 1.5 рази - до 20 символів в англійському алфавіті або до 10 символів в національних кодуваннях. Тому після будь-якого експорту / імпорту назви каналів у кирилиці урізаються до 10 символів (жесть!).

До чого це я все веду? А до того, що, якщо розробники прошивок ресивера UCLan B6 Full HD візьмуться за усунення всіх помилок експорту / імпорту, то вони обов'язково ще раз поміняють формат списку каналів, і мені потрібно внести відповідні зміни в програму "Satellites Update". Тому в випадаючому списку вибору типу ресивера для експорту мені довелося вказати конкретну прошивку, з якої працює експорт списку супутників і транспондерів. Однак, я не знаю, як швидко вони зроблять виправлення, і я не впевнений, що на той час у мене ще залишиться цей ресивер.
З повагою, Олександр

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 30076
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудень 2017
від bodyan
Свіжі прошивки для Skybox F3, Skybox F5, Skybox M3

Автор bodyanРозділ Skybox

Відповідей: 0
Переглядів: 4134
Остання відповідь 19:32:12, 29 Березень 2013