0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Опенбокс 800 (клон) "не бачить" транспондерів
Автор oleh61Розділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0 |
Відповідей: 0 Переглядів: 3318 |
від oleh61 |
|
Торгова марка "Опенбокс" - все що ви про неї думаєте... обговорення. |
Відповідей: 83 Переглядів: 29551 |
від Арчи® |
|
Orton 4060 CX на дисплеї "ASH"
Автор sasha19722201Розділ 4060CX |
Відповідей: 2 Переглядів: 6467 |
від arrows |
|
Orton 4060 CX на дисплеї коли ставлю прошивати пише "ASH" і не шиється.Що робити
Автор Ruslan1985Розділ 4060CX |
Відповідей: 3 Переглядів: 6402 |
від Ruslan1985 |
|
Опенбокс F-300, X-8х0 - це наш і для людей!!
Автор vicРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0 |
Відповідей: 23 Переглядів: 7872 |
від SHAH6000 |