Автор Тема: Dreambox 500c в меню відсутній пункт Налаштування супутника  (Прочитано 3083 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній seanoleg

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Рейтинг: +0/-0
Відкажіть, в меню відсутній пункт налаштування супутника, прошивки міняв - нічого не змінилось, також відсутні налаштування ppop  і так далі в меню налаштування мережі, підкажіть де шукати і в чому може бути проблема, буду дуже вдячний

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
seanoleg це як ??? який імідж стоїть ???
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2023
  • Рейтинг: +2122/-80
блок живлення дивіться(поміняйте на інший)якщо блок видьоргується тоді в тюнері не оприділить в.ч блок  і не буде частини меню

Відсутній lvoldemar

  • Модератор
  • Старожило
  • *****
  • Повідомлень: 445
  • Рейтинг: +312/-1
Якщо топікстартер не помилився і модель тюнера Dreambox 500c, а не 500s, то все правильно, тюнер кабельний і налаштування супутників у ньому не може бути в принципі.

Відсутній Imperator

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 37
  • Рейтинг: +7/-0
треба див єлектроліт  біля СКВ 470мкф 25в, змінити його на новий з більшою емністю

 

Dreambox 800 та проблема "Сервіс не знайдено (SID не знайдено в PAT)"

Автор OgirokРозділ Dreambox

Відповідей: 2
Переглядів: 7910
Остання відповідь 17:19:01, 26 Серпня 2010
від v22
Продам HDMI-HDMI (Dreambox) кабель.

Автор vitivanРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 6
Переглядів: 22472
Остання відповідь 07:35:20, 20 Січня 2026
від vitivan
Іміджі від DOMICA для Dreambox HD 8000/800/800SE/500, Tuxbox 980/990

Автор slavonРозділ Dreambox HD

Відповідей: 0
Переглядів: 10633
Остання відповідь 10:01:13, 04 Листопада 2011
від slavon
Ввід ключів BISS в Dreambox (SoftCam.Key) вручну. (FAQ)!!!!

Автор gotsanyukРозділ Dreambox SD

Відповідей: 15
Переглядів: 32745
Остання відповідь 07:14:00, 28 Вересня 2011
від slavon
Dreambox 500HD - скаче рівень сигналу на одному ТР в DVB-S2 з 36Е

Автор slavonРозділ Dreambox

Відповідей: 18
Переглядів: 12096
Остання відповідь 12:17:30, 25 Вересня 2011
від slavon