0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
DisEqC перемикач"9026SW" - в кого як працює
Автор OgirokРозділ Питання, пов'язані з ремонтом. |
Відповідей: 10 Переглядів: 3854 |
від M1sha |
|
Прошивки для Globo 4100c, на яких працює шара.
Автор maxtreme-2008Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus |
Відповідей: 7 Переглядів: 5475 |
від ates4 |
|
Т2 приставка Dvb t2 Terrestria не працює іртv мегого..ютуб...
Автор Игорь БелоусРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення |
Відповідей: 8 Переглядів: 4599 |
від Игорь Белоус |
|
X820.Нестабільно працює з модулем MPEG4 Триколор.
Автор ЩукарРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0 |
Відповідей: 0 Переглядів: 2473 |
від Щукар |
|
Orton4100- не переключає дісека, працює тільки Амос
Автор VictorZ!Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus |
Відповідей: 5 Переглядів: 6232 |
від WASJATKA |