Доброго ранку Україно

Розумію що тема немає відношення до САТ. Але ж йдуть новорічні свята та я маю непоганий "ПІДАРУНОК ПІД ЙОЛКУ

"
Масло грецьке оливкове extra virgin olive oil
Металева баклажка 5 літрів = 300 грн.Можливо не знесуть модератори цю тему
