0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Чи можливий перегляд каналів максимум тв на опенбоксі?
Автор Ryslan_iceРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0 |
Відповідей: 1 Переглядів: 2083 |
від DonSatTV |
|
нема сигналу в опенбоксі х-800
Автор valik55Розділ Питання, пов'язані з ремонтом. |
Відповідей: 12 Переглядів: 3395 |
від Ігор Горбусь |