Автор Тема: visionic slim 3 нема сигналу  (Прочитано 1081 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній sasha19722201

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 530
  • Рейтинг: +17/-0
visionic slim 3 нема сигналу
« : 10:13:46, 23 Липня 2012 »
Принесли даний тюнер пысля перепаду напруги,після заміни мікросхеми в БП(LD7550) тюнер запрацював але нема сигналу при повністю справній антені.З гнізда LBN in виходить 4,6 в замість 14 і 18 ,заміна LM317 ситуації не змінила з мікри надалі виходить 4,6 в

 

Сила та якість сигналу з супутників 23,5Е 28Е 36Е 39Е 40Е 53Е 60Е

Автор axelfolРозділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 10
Переглядів: 4874
Остання відповідь 08:36:42, 06 Листопада 2008
від Yaro
У Orton 4100C на частотах трансподеров(11766 H,12073, 12380)-27500 немає сигналу

Автор sergey111969Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 3
Переглядів: 7437
Остання відповідь 09:26:31, 21 Вересня 2013
від slavon
Така проблема: в тюнерах Eurosky (2 штуки) немає сигналу з антени.

Автор OgirokРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 21
Переглядів: 20736
Остання відповідь 12:22:42, 17 Лютого 2015
від iva3
Dreambox 500HD - скаче рівень сигналу на одному ТР в DVB-S2 з 36Е

Автор slavonРозділ Dreambox

Відповідей: 18
Переглядів: 12094
Остання відповідь 12:17:30, 25 Вересня 2011
від slavon
Simple Satellite Scan - Пошук каналів + рівень сигналу

Автор BlackbotРозділ Плагіни

Відповідей: 0
Переглядів: 3325
Остання відповідь 12:28:53, 25 Липня 2010
від Blackbot