Автор Тема: Lemberg installation  (Прочитано 5936 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Ogirok

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1488
  • Рейтинг: +275/-0
Lemberg installation
« Відповідь #15 : 08:24:32, 26 Липня 2007 »
Може така табличка тобі допоможе?

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2924
  • Рейтинг: +2914/-13
Lemberg installation
« Відповідь #16 : 15:26:41, 26 Липня 2007 »
Я наприклад шукаю супутник на сильному сигналі , а тоді уже коли найшов , переключаюсь на слабший і дорегульовую більш точно . Для сіріуса слабий сигнал на Балтійському музикальному ! На Хотбірті слабший сигнал на Останкіно , ну і на Амосі можна найти якусь слабшу частоту для точної настройки , просто зараз не памятаю !
Пробуй і вдача тобі усьміхнеться !!!
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній Roman_Lviv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 56
  • Рейтинг: +11/-0
Lemberg installation
« Відповідь #17 : 12:36:20, 27 Липня 2007 »
Поставив я вчора антену :) правда там тарілка більша ніж стандартна то я добився високих рівнів сигналу..лише на астрі 70-80 вийшло а решта всюди по 99. А...ще одне..все таки набагато легше ставити антену коли маєш коло себе телевізор :)) От ми поставили ту антену а потім принесли собі бутилку вина..канапки і ше шось там і прямо на даху відствяткували :)) А то у Львові ..сусіди на нас так  чомусь дивились :)))

Доречі, я звонив до якогось чувака...він спец по антенах..кажу скільки коштуватиме що ти настроїш лише головки ..він каже 75 грн. То насправді так коштує?

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2924
  • Рейтинг: +2914/-13
Lemberg installation
« Відповідь #18 : 13:01:05, 27 Липня 2007 »
Це на Лембергу 99% напевно , аріоноподібні сигнал кидають по 10% , тобі треба було на Глобо хотяби шукати , там поточныше було б . На Опенбоксі Х *** непогано теж і точно виходиь , і сигнал на цілий екран можна включити ....
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній Ogirok

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1488
  • Рейтинг: +275/-0
Lemberg installation
« Відповідь #19 : 15:32:07, 27 Липня 2007 »
До Roman_Lviv


По перше вітаю, що хоча б щось налаштувалося та й показує.
Відносно вина і канапок на даху - то дуже оригінальний спосіб відмітити.

А от на рахунок чувака, то я наприклад не люблю, коли клієнт сам збирає антену і встановлює кронштейн.
Чому?  А тому, що:
не рідко приходиться перебирати наново антену,  вирівнювати її,  поновому скручувати кабелі, зезики, переносити в друге місце кронштейн! Або ставити зовсім інший кронштейн!
От і маємо, що налаштування головок - це ще більша морока, ніж самому все робити з нуля, бо спершу доводиться все розібрати, а тоді знову складати.
Робота по  встановленню сатантени у Львові цінилася в  150 і більше грн! Тепер трохи інша ситуація. Є установщики, які заради швидкої наживи тяп-ляп за 50 грн "положать дах". І байдуже, що антена крива, кронштейн на вітрі гуляє, ломається.

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Lemberg installation
« Відповідь #20 : 15:37:31, 27 Липня 2007 »
Цитата: Roman_Lviv;14109

Доречі, я звонив до якогось чувака...він спец по антенах..кажу скільки коштуватиме що ти настроїш лише головки ..він каже 75 грн. То насправді так коштує?


В нас ціна установки складає 50 - 130 гривень, в залежності від того яка складність установки (робота на крутому даху оцінюється найбільше), також на конкретну ціну впливає і терміновість, місце знаходження (бо це додаткові кошти на бензин), чи тьюнер прошитий, якого виробника антена, чи є всі комплектуючі, а також від кваліфікації установщика, бо один раз мені розказували як прийшов установщик та питає: "А у вас дрель з перфоратором є ?"...:)
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

 

Львів почав випускати свої тюнери Lemberg Lr 1000.

Автор vicРозділ AF-XX18

Відповідей: 57
Переглядів: 17291
Остання відповідь 13:25:03, 01 Лютого 2008
від Ogirok
В Lemberg 1100 блок живлення від DSR 5003 Plus !!!

Автор Ігор ГорбусьРозділ Різні технічні рішення

Відповідей: 2
Переглядів: 2786
Остання відповідь 06:01:18, 13 Червня 2009
від Ігор Горбусь
Допоможіть знайти толкову прошивку на Lemberg LR1000

Автор Vova3005Розділ AF-XX18

Відповідей: 66
Переглядів: 23744
Остання відповідь 15:04:29, 15 Листопада 2008
від Wasja
Софт для Lemberg - 1100

Автор BionicmanРозділ AF-XX18

Відповідей: 20
Переглядів: 7827
Остання відповідь 20:44:47, 13 Жовтня 2008
від stepano
Lemberg LR 1000 виключається на Biss

Автор tolya1Розділ AF-XX18

Відповідей: 3
Переглядів: 3677
Остання відповідь 17:29:18, 03 Серпня 2007
від tolya1