Автор Тема: Dreambox 800 (клон) - проблема з тюнером.  (Прочитано 3046 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
Зіткнувся з з незрозумілою проблемою Приймач DM800 (SIM 1.0)  з загрузчиком SS 69,70 після ввімкнення і початку завантаження (стан завантаження проходить на 10%) перезавантажується. БЖ перевірений, перевірені іміджі змінються безпроблемно, проте як уже писалось переходять у постійний ребут.

Єдиний імідж який чомусь запрацював являється Free upgrade to Ferrari card 1.3, інші ж Newnigma,Dream-Elite,Nabilo,Gemini - не працюють. 

Переглянувши налаштування тюнера на іміджі Free upgrade to Ferrari card 1.3 - виявляється він був просто відсутній, отже проблема полягає в ВЧ-тюнері.
Поставивши аналогічний (Модель: BSBE2-401A) з свого приймача (SIM 2.01) - приймач DM800 (SIM 1.0) нормально завантажився і прекрасно працював з іншими іміджами. Здається би усе зрозуміло, проте встановивши проблемний тюнер в приймач (SIM 2.01) він також запрацював безпроблемно :)

Власне можливо хтось із наших дрімоводів зустрічався з аналогічною проблемою і пробував її вирішити, оскільки бажання обмінюватись тюнерами немає :)

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2023
  • Рейтинг: +2122/-80
Dreambox 800 (клон) - проблема з тюнером.
« Відповідь #1 : 20:21:51, 22 Січня 2012 »
Богдан в мене була така проблема з   вч тюнером,починає грузится і перезавнтажувавмя тюнер! проблему вирішив заміною кондесаторів в В.Ч блоці!

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
Dreambox 800 (клон) - проблема з тюнером.
« Відповідь #2 : 20:24:50, 22 Січня 2012 »
Звісно ж ємність конденсаторів буде перевірено, проте чому при зміні на інший приймач даний проблемний ВЧ-тюнер працює ?

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2023
  • Рейтинг: +2122/-80
Dreambox 800 (клон) - проблема з тюнером.
« Відповідь #3 : 21:12:14, 22 Січня 2012 »
я на іншому тюнері не перевіряв!саме краще їх замінить(кондесатори) ,кондесатор як запаєний не завжди покаже що він вже втрачає ємність

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1179
  • Рейтинг: +294/-12
Dreambox 800 (клон) - проблема з тюнером.
« Відповідь #4 : 21:30:41, 22 Січня 2012 »
Конденсатори тут непричім.

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2023
  • Рейтинг: +2122/-80
Dreambox 800 (клон) - проблема з тюнером.
« Відповідь #5 : 08:09:23, 23 Січня 2012 »
Конденсатори тут непричім.
В мене була проблема в них!

 

Проблема "Скидання сетінгів" та її вирішення

Автор OgirokРозділ AF-XX18

Відповідей: 17
Переглядів: 10729
Остання відповідь 03:55:29, 19 Червня 2008
від westsat
Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T

Автор sbirchukРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 5
Переглядів: 6277
Остання відповідь 06:55:17, 15 Травня 2011
від sbirchuk
Проблема з Biss "Перший національний"

Автор malyshkaРозділ AF-XX18

Відповідей: 5
Переглядів: 6606
Остання відповідь 14:04:33, 30 Березня 2012
від malyshka
проблема Globo 6000 "нема сигналу"

Автор sokilРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 7
Переглядів: 4974
Остання відповідь 18:45:04, 02 Травня 2009
від chikosh
Продам HDMI-HDMI (Dreambox) кабель.

Автор vitivanРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 6
Переглядів: 22474
Остання відповідь 07:35:20, 20 Січня 2026
від vitivan