Український SAT-TV форум
Порадьте... => Ресівери, Інструменти, супутні матеріали => Тема розпочата: andre33 від 17:42:48, 16 Вересня 2011
-
Чи вирішить проблему такий девайс
Комутатор моніторний,HDMI 1x2
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fradikal.ua%2Fdata%2Fupload%2F4fa6c%2F4fa6c%2Fabbbd6df17.jpg&hash=5a706122a0fbda7fff22b7608544799f702bb101) (http://radikal.ua)
є дві плазмові пенелі , що мають лише наступні порти RGB in (VGA) , RGB out та DVI
тюнер супутниковий має порти HDMI та SCART , хочу подати сигнал одночасно на ці дві панелі,
звук буде централізований -загальний подам на підсилювач.
дам довгі кабеля HDMI- HDMI (15 м) з перехідниками на одному кінці HDMI - DVI
-
Виклади назву цих панелей - тоді можна буде вияснити що таке "RGB in (VGA)" - це зовсім різні речі.
-
назви панелей нажаль не запамятав , уточню у понеділок
-
на панелі два порта
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fradikal.ua%2Fdata%2Fupload%2F69fda%2F4fa6c%2F774f988635.jpg&hash=5cbd397d65f00c05f35ef528ceb7408916c9c5ab) (http://radikal.ua)
один підписаний як RGB in другий як RGB out
третій порт
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fradikal.ua%2Fdata%2Fupload%2F05615%2F05615%2F195d16c291.gif&hash=8276dd2c544bf21460a4fbde1ac02538166de038) (http://radikal.ua)
-
Як на мене то це порт VGA який використовуєтеся на всіх моніторах від ПК подивіться уважно !!! :2funny:
-
Візьми у понеділок до клієнта свій ноутбук з шнуром VGA-VGA і перехідник VGA-DVI , перевіриш вхідні порти і все буде зрозуміло.