Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => 3000- 6000.. => Тема розпочата: sbirchuk від 10:28:24, 14 Травня 2011
-
Залив у тюнер Digital 5000 DVB-S/DVB-T список каналів
На екрані 0000 на кнопки на тюнері не реагує
Нові софти прошиватись не хочуть
В чому причина?
-
Апарат такий?
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.bezopasniy-uyut.com%2Fproducts_pictures%2Flarge_Digital-5000%2520Plus.jpg&hash=ea95665b52d1cb9787e76cae42383174f234ec02)
-
Ні це 5000 Plus а є 5000 DVB-S/DVB-T і картоприймач є
-
Фото цього ч уда в студію !!!
-
Digital 5000 Plus NEW DVB-S/DVB-T (http://itel-sat.com.ua/dvb-t/73-digital-5000-plus-new-dvb-sdvb-t.html)
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs51.radikal.ru%2Fi133%2F1105%2Fdc%2Fca70383968e6t.jpg&hash=fa27fd4fbbbf17fb6770ca8c17a32d6e2b73a0b7) (http://radikal.ru/F/s51.radikal.ru/i133/1105/dc/ca70383968e6.jpg.html) (https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs50.radikal.ru%2Fi128%2F1105%2F7f%2F24b0254e4fc3t.jpg&hash=54508250f9727207019ed2e713f9faf9cc186bcc) (http://radikal.ru/F/s50.radikal.ru/i128/1105/7f/24b0254e4fc3.jpg.html)
Питання до автора:
Альтернативне ПЗ,наприклад від Globo 5000, в даний приймач підходить?Та чи перевірявся блок живлення?
-
Проблему вирішив знайшовши поради на форумах
Залив прошивку 3.3.18 від 2006 року (тільки вона пішла), після цього
прошив новішим софтом від 10.03.11 (3.4.9) і все працює
ПЗ підходить від вітки Globo 3000-6000