Український SAT-TV форум
Enigma / Enigma 2 => Dreambox => Тема розпочата: bumer1978 від 12:39:54, 20 Березня 2011
-
Привіт всім.В мене є проблема з дрімом китай сама по собі перестала працювати шара,думав що сервер накрився поставив другий рес ортон HD 9600 шара працює .Перестановив енігму ,налаштував сетеву карту, прописав настройки шари все без змін не хоче робити.Можливо хтось зустрічався з такою проблемою? an24
-
Можливо хтось зустрічався з такою проблемою? an24
Прошивка, COM порт або LAN приймача, кабель, проблеми на материнці приймача або в блоці живлення. Достатньо?
-
Блолок живлення міняв.Грішив на сетевуху але компютер звязується з приймачом без проблем .Що за глюк з тим кітаєм >:(
-
Це не "глюк з тим кітаєм", а правильно налаштуй кофігураційні файли, якщо впевнений в роботі мережевої.
-
Це не "глюк з тим кітаєм", а правельно налаштуй кофігураційні файли, якщо впевнений в роботі мережевої.
Я не такий великий спец але тоталом я звязуюся з дримом і обмін файлами між дрімом і компом роблю . Давненько зробив копію кофігураційних файлів щоб легко востановлювати дані. Прошивка Gemini-5.0-dm800-ZelDol-SSL-70.Може поміняти прошивку ?
-
Або атрибути файлів)))))))
-
Давненько зробив копію кофігураційних файлів щоб легко востановлювати дані. Прошивка Gemini-5.0-dm800-ZelDol-SSL-70.Може поміняти прошивку ?
Потрібно було БЕКАП робити! Чого саме ви зробили "копію"? Покладьте нормальну прошивку, під свій загрузчик, яку небуть, окрім геміні!
ПС: Емулятор увімкнули? Бісс кодування працює?
Або атрибути файлів)))))))
@bumer1978 - Змінили???
-
Була зроблена копія списків каналів прогою DreamBoxEdit і папка keys з ключами і настойкою шари.Впрошивці Gemini-5.0-dm800-ZelDol-SSL-70 емулятор активований просто заміняв файли в папці і всьо працювало на ура!!! Бісс працює.
-
@bumer1978 - Відповідь #5 Змініть атрибути файлу newcamd.list на 644
-
лог шари в студію!
-
@bumer1978 - Відповідь #5 Змініть атрибути файлу newcamd.list на 644
Привіт.Да я змінив атрибути файла newcamd.list на 644 без змін не хоче працювати
лог шари в студію!
CWS_KEEPALIVE = 120
IP сервера забороняється світити на форумі!!!
Почитаєте як зняти лог роботи mg_camd.
http://sat-ukraine.info/index.php?topic=188.0 (http://sat-ukraine.info/index.php?topic=188.0)
-
1. Спершу перевірте чи є зв'язок з інтернетом. Наявність з'єднання з ПК ще ні про що не свідчить.
Зайдіть меню менеджера додатків і спробуйте завантажити один із додатків.
2. Перевірте чи працює сам ему. Як вам уже радилось станьте на кодований канал(то й же Інтер, ТЕТ ...) звісно якщо присутній софткам.
3. Якщо використовуєте mgcamd ознайомтесь з темою Знімаємо лог з мжкамда, евокамда. Необхідні програми (http://sat-ukraine.info/index.php?topic=188.0).
При використанні Cccam наберіть http://ірдресадріма:16001
При використанні Oscam наберіть http://ірдресадріма:8888 (користувач: root , пароль: oscam)
З логів вам буде зрозуміло чи виконуєтья з'єднання з сервером.
У зміні атрибутів для файлу newcamd.list немає ніякої необхідності, оскільки з нього тільки читається інформація.
-
Додам-перевірити в процесах, чи запущений емулятор :)
-
занеси до спеціаліста там поправлять.
-
Проблему вирішив , дуже все банально :)просто обновив файли replace,priority,ignore і запрацювало. *oohaa* Спасибі за допомогу *-I