Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => Тема розпочата: vasyok від 19:58:17, 27 Липня 2010

Назва: Globo/ digital/ opticum 3000,40........ і DiSEqC 8x1
Відправлено: vasyok від 19:58:17, 27 Липня 2010
Добридень всім!

Допоможіть будьласка налаштувати дісек 8в1 на цьому рессівері!

Буду дуже вдячний!
Назва: Globo/ digital/ opticum 3000,40........ і DiSEqC 8x1
Відправлено: Diller від 20:36:19, 27 Липня 2010
Я налашновував на опебоксах 800(300) 810.820 усі команди співадають
Назва: Globo/ digital/ opticum 3000,40........ і DiSEqC 8x1
Відправлено: дядя Міша від 21:51:03, 27 Липня 2010
У мене DiSEg C 6х1 програмований під Опенбокси, інші тюнера не підставляються. Напевно ваш 8х1 теж для Опенбоксів.Я можу і помилятися, що до вас, але в реальності воно так і є.
Назва: Globo/ digital/ opticum 3000,40........ і DiSEqC 8x1
Відправлено: slavon від 06:52:02, 28 Липня 2010
Дядя Миша Для Опенів це як ??? Під який протокол цей Ваш дісік ??? В мене наприклад є два багатопортових дісіка - 10/1 від СС і 8/1 Ратек - нормально працють по протолах 1.1 ( чи 1.2) з приймачами що мають в своєму ПЗ підтримку протоколу Дісік 1.1 (Опенами 8 і 5, Глобо 7хх0А, 4хх0С, Евросатами)та по протоколу 1.2 з іншими приймачами які не мають підтримки їх ПЗ протоколу 1.1 (старими Глобо, Аріонподібними і тд.тп.)   ca., ca., ca.,
Назва: Globo/ digital/ opticum 3000,40........ і DiSEqC 8x1
Відправлено: дядя Міша від 10:05:01, 28 Липня 2010
slavon, попробую що пише на DiSEgC:
Комутатор предназначен для работы со следующими протоколами:
Входы ..............................................................|     1     |     2     |     3     |     4     |     5    |     6     |
 toneA + toneaB                                                                                                        tA           tB
DiSEgC 1.0+toneA +toneB                                       A           B           C            D       tA            tB
DiSEgC 1.1                                                               1            2           3            4         5            6
DiSEgC 1.2                                                            SAT1        SAT2     SAT3        SAT4   SAT5    SAT6 
          Коммутатор можно перевести в режим:
DiSEgc 1.0 +22khz                                                 A\00         A\22     B\00         B\22     C          D
Для установки необходимого протокола обращайтесь к детальной инструкции.
  Може я щось нерозумію (у мене всі Опенбокси), я не міг підставити GLOBO 5000 і др під цей DiSEgC тому і зняв його .Коли я його купував, мене попередили, що він для Опенбоксів.
Назва: Globo/ digital/ opticum 3000,40........ і DiSEqC 8x1
Відправлено: slavon від 10:25:15, 28 Липня 2010
Дядя Миша Пробуйте так:
Цитувати
Дайсик SW101D как правило должен находиться в протоколе 1.2. Подключи к нему хотя бы 2 головы причем на какието  скажем 5 и 6 входы. Затем в меню выбранного спутника нажми  вправо  в меню установки лнб и выбери Дайсик - протоколы- мотор. Ниже банера появится кнопка мотор жми. Откроется меню настроек мотора. Перейди на строку запомнить и 3 раза нажми. Потом поднимись на строку крутить на шаг и теперь нажимая на <>не торопясь смотри за сигналами и на каком шаге появился твой спутник снова стань на строку запомнить и 3 раза нажми. Дайсик должен запомнить и ресивер тоже. Если эксперимент удался, значит твой дайсик можно конфигурировать дальше, то есть к свободным входам подключай остальные головки и по выше сказанному маршруту вперед. Если фокус не удался значит у тебЯ другой протокол и надо искать программатор обычно в магазинах для спут.оборудования они должны быть и  введи ему программу по п.6 Инструкции. Успехов.      телеман.  PS: после того как все закончишь переведи ресивер в дежурный режим и выключи из розетки. Это чтоб каждый запомнил свое. Все.
Цю інструкцію мені колись дав один мужик ще на стамому форумі СС для 10/1, але вона катить і до 8/1 портового, може і для Вашого піде, бо в мене йдуть практично  всі приймачі що мають підтримку протоколу 1.2  ca., ca., ca.,