Український SAT-TV форум
Технічний відділ => Майстерня => Практика встановлення антен. => Тема розпочата: oleg_lezha від 18:05:35, 12 Липня 2010
-
Придбав таріль з конвертором кругової поляризації.Хочу поставити для шароваріння +++.Скажіть на який трансподер налаштовувати та викладіть фотку встановленої антени відносно дракона(sir-am-hb).Від себе скажу, що ставити стандартні трьохголові я умію.Наперед вдячний.
-
А навіщо створювати нову тему? Якщо вже є така... Почитайте ЦЮ тему. (http://sat-ukraine.info/index.php?topic=6205.0), думаю допоможе, фотка тут (http://sat-ukraine.info/index.php?topic=5989.0). І на останок, користуйтесь пошуком, іноді це так допомагає :)
-
На мій погляд краще налаштовувати по транспордеру 12322 Mhz\27500Msps\ R(Інфоканал)
-
Справа в тому, що три сторінки вказаної теми прочитав ще зранку.Питання:
1.вкажіть всі трансподери НТВ+++
2.Символ "R"- це "H" чи "V" в настройках ресивера?
-
Відповідь:
1. всі трансподери НТВ+++ (http://www.flysat.com/ntvplus.php)
2.Символ "R"- це "V" в настройках приймача.