Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => X10 => Тема розпочата: Yaro від 12:29:09, 14 Травня 2010

Назва: Клони SAT X10.
Відправлено: Yaro від 12:29:09, 14 Травня 2010
LinBox F16 - польський апарат
Openbox x800 se - перевірено, не опечатка!
Opticum x10

Назва: Клони SAT X10.
Відправлено: Yaro від 13:10:41, 14 Травня 2010
Коротше, так: польський LinBOX F16 є повним аналогом цього злощасного Sat x10. Залишилося ще перевірити, чи піде в Сата софт від ЛінБокса і як буде тюнер працювати (якщо взагалі буде).

Софти в мене вже є, але тут не викладаю. Хіба що комусь дійсно знадобиться.
Назва: Клони SAT X10.
Відправлено: v_vitaliy від 16:35:53, 21 Червня 2010
Коротше, так: польський LinBOX F16 є повним аналогом цього злощасного Sat x10. Залишилося ще перевірити, чи піде в Сата софт від ЛінБокса і як буде тюнер працювати (якщо взагалі буде).

Софти в мене вже є, але тут не викладаю. Хіба що комусь дійсно знадобиться.
Ну і як щось вийшло з тим софтом ?
Назва: Клони SAT X10.
Відправлено: bobik2 від 06:35:05, 26 Липня 2010
Софти  піходять,але краще не шити.
Назва: Клони SAT X10.
Відправлено: v_vitaliy від 13:30:36, 26 Липня 2010
Софти  піходять,але краще не шити.
А чому ?
Назва: Клони SAT X10.
Відправлено: bobik2 від 09:41:36, 28 Липня 2010
Тому щоб  повернутися на sat x10 паяльник в руки. Бо софта для заливки я не знайшов,є тільки dump. 
Назва: Клони SAT X10.
Відправлено: v_vitaliy від 10:44:57, 07 Жовтня 2010
У Львові на радіо базарі появилися пульти під другі прошивки O0
Назва: Клони SAT X10.
Відправлено: Yaro від 13:19:20, 07 Жовтня 2010
Софти  піходять,але краще не шити.
Нема апарата - нема й перевірки софтів...