Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => X10 => Тема розпочата: Yaro від 12:29:09, 14 Травня 2010
-
LinBox F16 - польський апарат
Openbox x800 se - перевірено, не опечатка!
Opticum x10
-
Коротше, так: польський LinBOX F16 є повним аналогом цього злощасного Sat x10. Залишилося ще перевірити, чи піде в Сата софт від ЛінБокса і як буде тюнер працювати (якщо взагалі буде).
Софти в мене вже є, але тут не викладаю. Хіба що комусь дійсно знадобиться.
-
Коротше, так: польський LinBOX F16 є повним аналогом цього злощасного Sat x10. Залишилося ще перевірити, чи піде в Сата софт від ЛінБокса і як буде тюнер працювати (якщо взагалі буде).
Софти в мене вже є, але тут не викладаю. Хіба що комусь дійсно знадобиться.
Ну і як щось вийшло з тим софтом ?
-
Софти піходять,але краще не шити.
-
Софти піходять,але краще не шити.
А чому ?
-
Тому щоб повернутися на sat x10 паяльник в руки. Бо софта для заливки я не знайшов,є тільки dump.
-
У Львові на радіо базарі появилися пульти під другі прошивки O0
-
Софти піходять,але краще не шити.
Нема апарата - нема й перевірки софтів...