Український SAT-TV форум

Головна категорія => DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення => Тема розпочата: yuriks від 15:56:30, 03 Березня 2010

Назва: Якість ефірного телебачення у Львові
Відправлено: yuriks від 15:56:30, 03 Березня 2010
Чи є на форумі люди у яких стоять ефірні антени у Львові з прямою видимістю вишки ?
Цікавить якість забраження на окремих каналах.

Якщо є хтось - просто відгукніться - подальші питання будуть по суті.
Назва: Якість ефірного телебачення у Львові
Відправлено: Denja від 16:54:59, 03 Березня 2010
Питай.
Назва: Якість ефірного телебачення у Львові
Відправлено: andre33 від 17:02:57, 03 Березня 2010
Якість задовільна.
 
Назва: Якість ефірного телебачення у Львові
Відправлено: pitsat від 20:41:49, 03 Березня 2010
Цікавить якість забраження на окремих каналах.
А саме, яких. Взагалі якість задовільна (це залежить в якому районі).
Назва: Якість ефірного телебачення у Львові
Відправлено: Ogirok від 21:49:25, 03 Березня 2010
Я б сказав так: якщо приймати на "ворону" то якість у межаж 10 км за прямої видимості дуже добра, як на ефірне аналогове ТБ.
Назва: Якість ефірного телебачення у Львові
Відправлено: DiD /7AHAC від 01:17:07, 04 Березня 2010
Я б сказав так: якщо приймати на "ворону" то якість у межаж 10 км за прямої видимості дуже добра, як на ефірне аналогове ТБ.
повністю згоден... Не надто гірше ніж на дешевеньких тюнерах
Назва: Якість ефірного телебачення у Львові
Відправлено: yuriks від 06:52:50, 04 Березня 2010
Дякую що не проігнорували  *-I

Питання наступні :
1. 1+1 двоїть, у когось ні?
2. ТРК Україна - паралельні полоси під кутом, в когось немає?
3. Чи має значення невеликий нахил антени ? (бо вона якась крива сама по собі та і мачта мабудь не дуже рівна)

P.S. Антена ворона, пряма видимість вишки, антена на даху (сам на 1-му поверсі), кабеть використав тимчасово той що був для саттв
Назва: Якість ефірного телебачення у Львові
Відправлено: Denja від 10:01:09, 05 Березня 2010
yuriks
Як правило погано показує початок і кінець діапазону, якраз ці канали.
А не район центру ближче до ВЗ?? Кінці добре зачищені на "палках"?
Назва: Якість ефірного телебачення у Львові
Відправлено: Ogirok від 10:16:52, 05 Березня 2010
Вібратори мали б бути належним чином встановлені, без нахилу. Мож ще пробувати розвести "палки" на 120 градусів. Ну і канали наново пересканувати.
Назва: Якість ефірного телебачення у Львові
Відправлено: mmm60pr від 19:42:55, 05 Березня 2010
   Установка ефірної антени - непроста річ. На якість зображення впливають багато факторів. А саме: конструкція антени, узгодження антени з кабелем, довжина та якість самого кабеля, місце установки антени та інше.
   Антена "ворона" скоріше дециметрова (логоперіодична). Для прийому МХ вона являє собою найпростіший диполь з узгодженням. А диполь не є широкосмуговою антеною. Тому прийом на першому каналі ніякий.
   Смуги на ТРК Україна, по тому як Ви описали, скоріше якісь завади(можлива причина - кабель).
Назва: Якість ефірного телебачення у Львові
Відправлено: mmm60pr від 19:48:18, 05 Березня 2010
   ...І ще. "Ворона" "вороні" - велика різниця (особистий досвід).
Назва: Якість ефірного телебачення у Львові
Відправлено: Denja від 21:18:35, 05 Березня 2010
На весь львів 2 типи "ворон". Вото і СЕТ. наклейеи присутні, тому різниці особо бути не повинно.
Назва: Якість ефірного телебачення у Львові
Відправлено: ora11 від 05:50:40, 06 Березня 2010
Те що двоїть, можливе передвібитя сигналу від сусіднього будинку або ще чогось.
Назва: Якість ефірного телебачення у Львові
Відправлено: vav від 15:38:53, 10 Березня 2010
На рахунок полос на ТРК теж замічаю, але дослідив, живу р районі аеропорта. Коли працює локатор набігають з періодичністю 1 раз на 3 секунди, підозрюю коли локатор дивиться в мою сторону.