Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => 7010CR => Тема розпочата: sashko2 від 18:10:29, 20 Лютого 2010

Назва: Відсутній пункт меню - Установки. Globo 7010CR.
Відправлено: sashko2 від 18:10:29, 20 Лютого 2010
globo7010cx відпрацював 2 роки - зкинувся в заводські,
після прошивки неможливо зайти в установки.
у всі пункти меню зайти можна а ось в установку не можна натискую ОК жодних реакцій.
Пробував різні прошиви все одне і теж.
БЖ в нормі
 *-I
Назва: Відсутній пункт меню - Установки. Globo 7010CR.
Відправлено: sashko2 від 18:44:42, 20 Лютого 2010
заливав готовий дамп,окремо списки каналів ...
софт є , каналів нема.....
УСТАНОВКА - неактивна.
Назва: Відсутній пункт меню - Установки. Globo 7010CR.
Відправлено: SashaTv від 18:49:30, 20 Лютого 2010
А якщо скинути на фабричні-так само неактивна?
Така проблема в них є -це несправність. На одному форумі пишуть -вирішуєтся пропайкою ВЧблока.
Назва: Відсутній пункт меню - Установки. Globo 7010CR.
Відправлено: sashko2 від 18:59:52, 20 Лютого 2010
а фабричні - в установці >:(
Назва: Відсутній пункт меню - Установки. Globo 7010CR.
Відправлено: SashaTv від 20:05:03, 20 Лютого 2010
Одним словом,коли проц небачить тюнера-тоді меню Інсталяція неактивне.
Назва: Відсутній пункт меню - Установки. Globo 7010CR.
Відправлено: bodyan від 20:16:14, 20 Лютого 2010
Цілком вірно. Причина криється у ВЧ-блоці. Можливо підзалитий водою.
Назва: Відсутній пункт меню - Установки. Globo 7010CR.
Відправлено: vova-sp від 22:02:09, 20 Лютого 2010
Вода такий ефект не дасть,тодi просто не буде сигналу,так дiйсно пропайка в/ч блоку  помагае але на всякий випадок я ще прогрiвав бiля нього i тюнер входив в установки i виконував iншi операцii. ca.,
Назва: Відсутній пункт меню - Установки. Globo 7010CR.
Відправлено: search від 07:28:09, 21 Лютого 2010
globo7010cx відпрацював 2 роки - зкинувся в заводські,
після прошивки неможливо зайти в установки.
У цьому ресивері,на відміну від 7010RX мікросхема демодулятора установлена не ВЧ блоці,а на основній платі.У мене такий лежить залитий водою і маю такий-же еффект  не можу зайти в установки.Мікросхему для заміни не можу знайти.
Назва: Відсутній пункт меню - Установки. Globo 7010CR.
Відправлено: sashko2 від 07:36:29, 21 Лютого 2010
питання знімається .
З внутрішньої сторони кришки побачив маленьку пляму (від води напевно)
і аналогічно на платі маленьку іржу ,
спиртом почистив і все запрацювало  *oohaa*
 дякую всім An14
Назва: Відсутній пункт меню - Установки. Globo 7010CR.
Відправлено: bodyan від 09:10:59, 21 Лютого 2010
Вода такий ефект не дасть,тодi просто не буде сигналу,....

З власної практики, ще й який ефект дасть  :2funny: