Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => 7010CR => Тема розпочата: sashko2 від 18:10:29, 20 Лютого 2010
-
globo7010cx відпрацював 2 роки - зкинувся в заводські,
після прошивки неможливо зайти в установки.
у всі пункти меню зайти можна а ось в установку не можна натискую ОК жодних реакцій.
Пробував різні прошиви все одне і теж.
БЖ в нормі
*-I
-
заливав готовий дамп,окремо списки каналів ...
софт є , каналів нема.....
УСТАНОВКА - неактивна.
-
А якщо скинути на фабричні-так само неактивна?
Така проблема в них є -це несправність. На одному форумі пишуть -вирішуєтся пропайкою ВЧблока.
-
а фабричні - в установці >:(
-
Одним словом,коли проц небачить тюнера-тоді меню Інсталяція неактивне.
-
Цілком вірно. Причина криється у ВЧ-блоці. Можливо підзалитий водою.
-
Вода такий ефект не дасть,тодi просто не буде сигналу,так дiйсно пропайка в/ч блоку помагае але на всякий випадок я ще прогрiвав бiля нього i тюнер входив в установки i виконував iншi операцii. ca.,
-
globo7010cx відпрацював 2 роки - зкинувся в заводські,
після прошивки неможливо зайти в установки.
У цьому ресивері,на відміну від 7010RX мікросхема демодулятора установлена не ВЧ блоці,а на основній платі.У мене такий лежить залитий водою і маю такий-же еффект не можу зайти в установки.Мікросхему для заміни не можу знайти.
-
питання знімається .
З внутрішньої сторони кришки побачив маленьку пляму (від води напевно)
і аналогічно на платі маленьку іржу ,
спиртом почистив і все запрацювало *oohaa*
дякую всім An14
-
Вода такий ефект не дасть,тодi просто не буде сигналу,....
З власної практики, ще й який ефект дасть :2funny: