Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Openbox => X-730, 750/770 CIPVR => Тема розпочата: andrey.sat-master від 10:58:36, 11 Лютого 2010

Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: andrey.sat-master від 10:58:36, 11 Лютого 2010
Є НЕоригінал Openbox X-730PVR, в якому потрібно задіяти вихід 0/12В. Підскажіть, яким софтом прошити, щоб не пошкодити тюнер.
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: zloj vitos від 13:00:42, 11 Лютого 2010
А при чім софт.Порт 0/12в(якщо він там є і справний) робить на всіх.
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: ates4 від 16:28:46, 11 Лютого 2010
Мені теж попався такий 730-й (неоригінал) залитий софтом 1.17.15 в меню установки антени немає установок вихода 12в. Для ш***гу через кембрідж брав БЖ від антени.
Софт новіший за 1.17.15 шось побоявся заливати.
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: lwm від 18:58:20, 11 Лютого 2010
на ранніх оригіналах теж немає 12в(у мене такий).як сказав zloj vitos софт тут ні до чого.якщо апаратно 12в нема то і в меню його не буде
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: Android-80 від 20:21:28, 11 Лютого 2010
А в чому полягає проблема вивести 12V з тюнера? Так на скарті є :2funny:
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: andrey.sat-master від 06:23:25, 12 Лютого 2010
Апаратно він присутній, а в настройках тюнера немає, в ранніх версіях пз, як я розумію. Порт потрібен для підключення п`ятої головки.
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: slavon від 07:11:39, 12 Лютого 2010
andrey.sat-master Не розумію чого паретесь ??? Бо судячи з Вашого ніку "sat-master" Ви б мали знати що для таких цілей як
Цитувати
для підключення п`ятої головки.
і більше, існують багатопортові дісіки на 8 чи 10 портів які працюють по протоколу 1.1 та/або 1.2 !!! Також такі дісіки можна використати в схемі каскадування із 4 портовими дісіками 1.0 (2.0), що дає можливість відповідно підключити 32 та 40 головок !!! ca., ca.,  ca.,
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: andrey.sat-master від 07:27:52, 12 Лютого 2010
Так, я це знаю. Але клієнт має перемикач, дісек купувати не бажає...
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: tosat від 07:39:38, 12 Лютого 2010
Якщо клієнт не бажає... - то постав йому блок живлення від польскої антени: хай включає для перегляду на 5-тій головці.. 
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: andrey.sat-master від 08:03:12, 12 Лютого 2010
Якщо клієнт не бажає... - то постав йому блок живлення від польскої антени: хай включає для перегляду на 5-тій головці..
Логічно, але незручно... чи взагалі  реально знайти прошивку  з цією опцією, без бомби?
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: slavon від 08:11:39, 12 Лютого 2010
Цитувати
чи взагалі  реально знайти прошивку  з цією опцією, без бомби?
По моєму ні !!!
Цитувати
Логічно, але незручно...
Нехай цей скупердяй-клієнт трохи помучиться з БЖ - може потім розориться на десяток $ і купить багатопортовий дісік 1.1 !!!
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: tosat від 08:43:04, 12 Лютого 2010
Логічно, але незручно... чи взагалі  реально знайти прошивку  з цією опцією, без бомби?

Це кому незручно Тобі, чи клієнту..?
Якщо клієнт пожаднічав і взяв китайський тьюнер тоді це його проблеми, а тепер ще хоче зручності то хай за дісек заплатить, добре ще що в опені є підтримка протоколу 1.1, а не так як в старих тьюнерах: наприклад Самсунг 9Х00...
Жадність завжди потім боком вилазить - так той твій клієнт позбавлений можливості оновлення софта, і справа тут не тільки в дісеку: ці клони зарані позбавлені софтової підтримки., а відповідно і можливості перегляду більшої к-ті каналів..
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: SashaTv від 08:48:08, 12 Лютого 2010
Можна використати H/V-Switch(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.juras-projects.org%2Fimages%2Fhvusing.png&hash=a43c31c8ad4c89d7a6e4327cf69fe3b8540bce7e)
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: slavon від 10:00:55, 12 Лютого 2010
Цитувати
Жадність завжди потім боком вилазить - так той твій клієнт позбавлений можливості оновлення софта, і справа тут не тільки в дісеку: ці клони зарані позбавлені софтової підтримки., а відповідно і можливості перегляду більшої к-ті каналів..
Апсолютно підтримую  An14 !!!
SashaTv Представлена Вами схема, з появою на Амосі українських каналів на 10889V27500 вже не підходить, тому що при її використанні Ви автоматично відмовляєтесь від перегляду каналів цього ТР, а це Інтер, Інтер+, к1, к2, нтн і тд.тп. !!! ca.,
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: SashaTv від 10:28:42, 12 Лютого 2010
А що заважає /по схемі/ перекласти місцями Сіріус з Амосом.
PS:якщо потрібно викладу схему як зробити H/V-перемикач в домашніх умовах
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: slavon від 10:38:40, 12 Лютого 2010
Цитувати
що заважає /по схемі/ перекласти місцями Сіріус з Амосом.
Та ніщо не заважає - просто це нічого Вам не дасть - бо від зміни доданків сума не міняється - бо на Сіріусі також є (чи будуть) українські канали у вертикальній поляризації !!! Ця схема нормально працює із супутниками в яких канали що цікавлять клієнта є на ТР однієї поляризації скажімо так - 39Е(H) + 75E(V)  !!! ca.,
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: Yaro від 11:54:24, 12 Лютого 2010
PS:якщо потрібно викладу схему як зробити H/V-перемикач в домашніх умовах
Давай, мені цікаво, ану як там схематично вирішено :)
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: SashaTv від 11:59:31, 12 Лютого 2010
Робится за пару хвилин (https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.juras-projects.org%2Fimages%2Fhvcirc.gif&hash=53445fb6c2b5bf858bc356015651c685b2cfd715).Більш конкретнотут (http://www.juras-projects.org/rus/hardware.php)
Назва: Як задіяти вихід 0/12В в Openbox X-730PVR
Відправлено: SashaTv від 15:57:15, 12 Лютого 2010
Також можна підключити через H/V-Switch сп 53°+75° /Відповідь #12/.До вх V 75° -а до H 53°.Лиш потрібно конвертер 53° провернути на чверть оберта і в лаштунках трансподера змінити V на  Н.