Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => Інші приймачі з Ему => Тема розпочата: sazan від 21:00:08, 05 Лютого 2010
-
Може хто знає,що за тюнер SAB 3000.Привезли з Голандії.Хотілось би знати чий він клон.
-
Може хто знає,що за тюнер SAB 3000.Привезли з Голандії.Хотілось би знати чий він клон.
Це FTA ресивер,зібраний на проці Ali M3329C:
http://www.sabsatellite.nl/sab-2500-fta-3000-fta-/43/sab-3000-fta-s800#tabs-2 (http://www.sabsatellite.nl/sab-2500-fta-3000-fta-/43/sab-3000-fta-s800#tabs-2)
Загрузчик,софт,схема: