Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Ferguson i їм подібні => AF-3100 CK, AF-6600 CK, AF-6600 2CK => Тема розпочата: Остап від 07:10:41, 03 Лютого 2010

Назва: Ferguson AF 3100 проблема зі звуком
Відправлено: Остап від 07:10:41, 03 Лютого 2010
Після скачка напруги принесли тюнер і зі слів власника пропав звук після перепаду напруги.При підключенні через тюльпани а саме так клієнт дивиться його нема звуку тюнер показує ане говорить derisive.gif Підключив у себе через скард-скард звук присутній.Підскажіть де копнути щоб вирішити проблему.Дякую
Назва: Ferguson AF 3100 проблема зі звуком
Відправлено: SashaTv від 08:10:12, 03 Лютого 2010
Варіантів два
1.Підключити приймач до телевізора з допомогою шнура скарт-тюльпани.
2 .у приймачі від тюльпанів подивитись до чого ведуть доріжки/транзистори, МС-там проблема/.
РС:схему не знайшов-прийдется дивитись по доріжкам.Там є CD4053?
Назва: Ferguson AF 3100 проблема зі звуком
Відправлено: SashaTv від 21:44:38, 03 Лютого 2010
 Остапе незнаю що там кліент дивився через тюльпани-але в AF 3100 (http://cgi.ebay.ie/FERGUSON-3100-FREE-TV-FREE-SAT-GERMAN-QUALITY_W0QQitemZ120497127972QQcmdZViewItemQQptZUK_ConEle_SatCableFreeview_RL?hash=item1c0e304224) є вихід Digital Audio Output -тобто звук виходить лиш на скарт або RF.
Назва: Ferguson AF 3100 проблема зі звуком
Відправлено: Остап від 22:36:58, 03 Лютого 2010
Остапе незнаю що там кліент дивився через тюльпани-але в AF 3100 (http://cgi.ebay.ie/FERGUSON-3100-FREE-TV-FREE-SAT-GERMAN-QUALITY_W0QQitemZ120497127972QQcmdZViewItemQQptZUK_ConEle_SatCableFreeview_RL?hash=item1c0e304224) є вихід Digital Audio Output -тобто звук виходить лиш на скарт або RF.
Спасибі за підказку я так і думав собі що він щось накрутив з тим переглядом.Завтра зроблю перемичку поміж скардом а тюльпанами.
Назва: Ferguson AF 3100 проблема зі звуком
Відправлено: Остап від 19:40:50, 04 Лютого 2010
Значить так зробив перемичку 2і3 нога скард до тюльпана.Звук на тюльпанах появився.