Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus => Тема розпочата: голич від 14:30:00, 04 Січня 2010
-
В компі немає ltp чи можна скористатись USB-JTAG программатором для реанімації OPTICUM 4100C
-
USB-JTAG программатором для реанімації OPTICUM 4100C
А ти його маєш..?Бо я таких не зустрічав, хоч мій син про такі питав..
Імхо, простіше це зробити на іншому компі, або віднести тьюнера майстрові, що це вже робив..
-
В компі немає ltp чи можна скористатись USB-JTAG программатором для реанімації OPTICUM 4100C
Ні !!! Вам потрібно придбати і встановити у Ваш ПК, якщо це звичайно можливо, РСІ плату розширення - РСІtoLPT, наприклад Плата Gembird CL9021 \08052 (СOM PCI card 2-port COM Serial Card + 1LPT) !!!
-
Лпт-порт - це краще за всякі мудрощі-вимисли, але й матеріальну частину треба вчити краще :)
От лише кілька лінків:
h**p://www.hs-augsburg.de/~hhoegl/proj/usbjtag/usbjtag.html
h**p://www.ixo.de/info/usb_jtag/
h**p://www.kosmodrom.com.ua/razrabotka/j-link.php
Третій особливо цікавий, ну та гляньте самі :) O0 *-P