Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Інші приймачі з Ему => Тема розпочата: Wasja від 18:57:32, 16 Грудня 2009

Назва: NEW STAR ST-202
Відправлено: Wasja від 18:57:32, 16 Грудня 2009
Хто може підказати розпайку нульмодемного кабеля для прошивки даного апарата, знаю що це клон АРІОНа але ззади розєм не папка а мамка. Варіанти 2-3, 3-2, 5-5 і 1-1, 2-2, 3-3,9-9 не підходять. Які іменно пари тут використовуються для прошивки є кабель з вісьма жилами підкажіть який з яким зєднувати.
Назва: NEW STAR ST-202
Відправлено: hmura від 19:33:42, 16 Грудня 2009
Попробуй 2-2,3-3,5-5   ca.,
Назва: NEW STAR ST-202
Відправлено: Wasja від 19:46:26, 16 Грудня 2009
Також не підходить всетаки прийдеться вскрити і подивитись що там куди припаяно.
Назва: NEW STAR ST-202
Відправлено: SashaTv від 20:02:47, 16 Грудня 2009
Ці NEW STARи прошиваю по схемі 2-2,3-3,5-5.В даному випадку є несправність-дивимся до БЖ/електроліти/ і потім до МС порта/MAX232/.
РС:непереплутали нумерацію розйомів в "папки" зліва-направо 12345,а в "мамці" навиворіт- 54321.
Назва: NEW STAR ST-202
Відправлено: Wasja від 20:28:44, 16 Грудня 2009
 *oohaa*Кондюк вздутий все запрацювало 2-2,3-3, 5-5 O0. Всім дякую.