Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => Інші приймачі з Ему => Тема розпочата: Wasja від 18:57:32, 16 Грудня 2009
-
Хто може підказати розпайку нульмодемного кабеля для прошивки даного апарата, знаю що це клон АРІОНа але ззади розєм не папка а мамка. Варіанти 2-3, 3-2, 5-5 і 1-1, 2-2, 3-3,9-9 не підходять. Які іменно пари тут використовуються для прошивки є кабель з вісьма жилами підкажіть який з яким зєднувати.
-
Попробуй 2-2,3-3,5-5 ca.,
-
Також не підходить всетаки прийдеться вскрити і подивитись що там куди припаяно.
-
Ці NEW STARи прошиваю по схемі 2-2,3-3,5-5.В даному випадку є несправність-дивимся до БЖ/електроліти/ і потім до МС порта/MAX232/.
РС:непереплутали нумерацію розйомів в "папки" зліва-направо 12345,а в "мамці" навиворіт- 54321.
-
*oohaa*Кондюк вздутий все запрацювало 2-2,3-3, 5-5 O0. Всім дякую.