Український SAT-TV форум
Технічний відділ => Майстерня => Питання, пов'язані з ремонтом. => Тема розпочата: Ігорь1 від 18:23:42, 14 Липня 2009
-
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg188.imageshack.us%2Fimg188%2F9306%2F57455533.th.jpg&hash=82774eb3aee21e336602b58c73d6176e1da46f1d) (http://www.postimage.org/image.php?v=Pq1ufIOi)
Можливо хто знає марку цього стабілітрона, а то схему не знайду.
-
Можливо хто знає марку цього стабілітрона, а то схему не знайду.
Став на 4.7В
-
Дякую! Зараз спробую...