Український SAT-TV форум

Технічний відділ => Майстерня => Питання, пов'язані з ремонтом. => Тема розпочата: Ігорь1 від 18:23:42, 14 Липня 2009

Назва: Потрібна допомога в ремонті блока живлення Openbox F-300 FTA
Відправлено: Ігорь1 від 18:23:42, 14 Липня 2009
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg188.imageshack.us%2Fimg188%2F9306%2F57455533.th.jpg&hash=82774eb3aee21e336602b58c73d6176e1da46f1d) (http://www.postimage.org/image.php?v=Pq1ufIOi)

Можливо хто знає марку цього стабілітрона, а то схему не знайду.
Назва: Потрібна допомога в ремонті блока живлення Openbox F-300 FTA
Відправлено: SERS3333 від 06:56:22, 15 Липня 2009

Можливо хто знає марку цього стабілітрона, а то схему не знайду.

Став на 4.7В
Назва: Потрібна допомога в ремонті блока живлення Openbox F-300 FTA
Відправлено: Ігорь1 від 10:05:24, 15 Липня 2009
Дякую! Зараз спробую...