Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => 7010A, 7100A, 7010 => Тема розпочата: tolya1 від 09:59:39, 04 Липня 2009
-
Підняв із мертвих Globo 7010A plus за доломогою жтагу.Почав прошиватися через ком порт.Заливав різні дампи від Globo 7010A.Прошивка проходить гладко як має бути але при включенні після прошивки на табло висвічується ASH a тюнер мовчить.Бут заливав теж від 7010А.Порадьте що з тим робити.
-
Для початку ОЗУ заміни.
-
Проблему вирішив-замість бута прошив джетагом 7 відсотків готового дампу потім через компорт прошив приймач тим самим дампом.Тюнер запрацював. *-A
-
В мене теж ця проблема тюнер 7010 при включені ASH.Поміняв джитагом загрузчик 1.1.1 прощивка 1.3.76 все заробило з дсяток разів включав виключав нормально.Віддав клієнту в нього опять це ASH в чому може бути причина.
-
Для початку ОЗУ заміни.
Підняв із мертвих Globo 7010A plus за доломогою жтагу.Почав прошиватися через ком порт.Заливав різні дампи від Globo 7010A.Прошивка проходить гладко як має бути але при включенні після прошивки на табло висвічується ASH a тюнер мовчить.Бут заливав теж від 7010А.Порадьте що з тим робити.
У мене така проблема вже на другому тюнері.. Після прошивки на табло ASH, після чого роблю перезагрузку тюнера і все стає на свої місця...
-
Версія boot немає стосунку до ASH.Пропаяти або /від результату/-замінити ОЗУ.