Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => 7010A, 7100A, 7010 => Тема розпочата: tolya1 від 09:59:39, 04 Липня 2009

Назва: Globo 7010A plus проблема АSH
Відправлено: tolya1 від 09:59:39, 04 Липня 2009
Підняв із мертвих Globo 7010A plus за доломогою жтагу.Почав прошиватися через ком порт.Заливав різні дампи від Globo 7010A.Прошивка проходить гладко як має бути але при включенні після прошивки на табло висвічується ASH a тюнер мовчить.Бут заливав теж від 7010А.Порадьте що з тим робити.
Назва: Globo 7010A plus проблема АSH
Відправлено: vadimd від 10:36:36, 04 Липня 2009
Для початку ОЗУ заміни.
Назва: Globo 7010A plus проблема АSH
Відправлено: tolya1 від 14:41:48, 04 Липня 2009
Проблему вирішив-замість бута прошив джетагом 7 відсотків готового дампу  потім через компорт прошив приймач тим самим дампом.Тюнер запрацював. *-A
Назва: Globo 7010A plus проблема АSH
Відправлено: slotvin від 13:15:11, 12 Листопада 2011
В мене теж ця проблема тюнер 7010 при включені ASH.Поміняв джитагом загрузчик 1.1.1 прощивка 1.3.76 все заробило з дсяток разів включав виключав нормально.Віддав клієнту в нього опять це ASH в чому може бути причина.
Назва: Globo 7010A plus проблема АSH
Відправлено: дядя Міша від 15:32:31, 12 Листопада 2011
Для початку ОЗУ заміни.
Підняв із мертвих Globo 7010A plus за доломогою жтагу.Почав прошиватися через ком порт.Заливав різні дампи від Globo 7010A.Прошивка проходить гладко як має бути але при включенні після прошивки на табло висвічується ASH a тюнер мовчить.Бут заливав теж від 7010А.Порадьте що з тим робити.
У мене така проблема вже на другому тюнері.. Після прошивки на табло ASH,  після чого роблю перезагрузку тюнера і все стає на свої місця...
Назва: Globo 7010A plus проблема АSH
Відправлено: SashaTv від 16:10:24, 12 Листопада 2011
Версія boot немає стосунку до ASH.Пропаяти або /від результату/-замінити ОЗУ.