Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Openbox => F-300, X-8x0, F-500, X-5х0 => Тема розпочата: RealVAL від 08:27:35, 23 Червня 2009

Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: RealVAL від 08:27:35, 23 Червня 2009
Тюнер перестав показувати *Качество сигнала*
На першій полосці видно коли є сигнал.Друга полоска теж процентів 5 .Третя-ноль.
напруга 13\18 переключається.Доріжки 16-17-18-19 від проца до тюнера перевірив.
Спочатку думав що збилась антена(з одним конвертором).Провірив з другим апаратом-ОК,провірив опен на другій антені-ОК.
Що може бути? Прошу допомоги!
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Android-80 від 08:55:59, 23 Червня 2009
Там біля вхідного блока є два транзистора...
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: RealVAL від 20:36:03, 23 Червня 2009
Перевіряв ці два транзистори без випаювання,цілі. Щоб самозаспокоїтись замінив на кт814,ніяких змін.Поставив назад рідні.
може ще є якісь варіанти?
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: search від 09:24:28, 24 Червня 2009
Якщо тюнер працює на іншій антені,то, можливо, проблема з заниженим  рівнем 22 кГц.Спробуй включити головки по черзі без дайсика.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: cgr від 14:18:26, 29 Жовтня 2009
Доброго дня!У мене тюнер Х-800 не бачить сигналу! прошивка не допомогла! Рівень-0.УВАГА!!!!! Шум-15!!!!Максимум!!!!Якість -0%.Я такого ніколи не бачив! Що це і де копати!!! an24
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: search від 15:51:44, 29 Жовтня 2009
To cgr.Перевіряй звязок між вхідним блоком і процесором,конкретно 194 і 195 проца з 8і9 ногами вх.блока,а також 2,5 В на вх.блоці.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 16:05:08, 29 Жовтня 2009
Скоріш що неробить управління DiSEqC
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 16:53:25, 29 Жовтня 2009
замінити червоним обведено-але при умові,що на виході LNB є нормальні напруги.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: cgr від 17:23:25, 30 Жовтня 2009
Я дуже перепрошую!! :-Р Тюнер 820!!!Напруги на ЛНБ в нормі.Саша ,певно і там якийсь кондюк?
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 17:43:41, 30 Жовтня 2009
принцип одинаковий.Він стоїть  на 1 нозі LM317,по-схемі Х-820-номер позиції C153
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: cgr від 18:15:34, 30 Жовтня 2009
Саша, я бачу там (на першій нозі) лише С151 100мФ ,35 в! Це він?
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 19:16:55, 30 Жовтня 2009
Ні.Тут схема до 820-http://sat-ukraine.info/index.php?topic=5516.0
Верхня-права частина схеми -C153.А сам конд маленький.На LM317 зліва 1 нога.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: cgr від 18:21:31, 15 Листопада 2009
Все набагато простіше було!Змінив 2 кондюки по ланцюгу +5в. І ось *oohaa* *-A :2funny: Всім дякую за підказки!! *-P
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: cgr від 15:53:35, 27 Січня 2010
Знову на Х-820(китаєць) немає сигналу! Але тепер рівень -45, сигнал постійно стрибає від мінімуму до максимуму, якість - відсутня!! На БЖ напруги завищені де у двічи,а де втричи. В холостому режимі напруги приходять майже до норми. Питання- хтось таке бачив?Якщо так, то де рити? an24
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Android-80 від 18:15:37, 27 Січня 2010
Рекомендую з того  БЖ і почати)) Заміни всі електроліти по вторичці і С1 варто замінити. Коли зробеш це, то відпишись, якщо не допоможе-будемо ритись далі... ca.,

cgr, ти братчику прекращай. Допомога тобі була надана, бо думалось, що то твій апарат. На кшалт дивився, дивився і він здох :2funny: А тут бачу, що конвеєр пішов по ремонтах? І не говори, що то бабусі, дідуся, знайомим, сусідам...
Якщо прагнеш займатись ремонтом глибше ніж заміною кондюків, то починай з елементарних речей(читати схеми,визначати дефектні деталі самому). Тай для ремонту різної складності тих же тюнерів потрібно відповідне обладнання-станція паяльна,осцилограф...
А якщо то дійсно ремонт для сусіда Васі, то не заморочуйся, а віддай спецам :-Р
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: cgr від 19:00:32, 27 Січня 2010
Я і нічого і не говорю, а просто питаю!Думаю,що не один зелений зайде на сайт прочитає ці пости і Вам щиро побажає здоров"я! Дякую за відповідь Android-80!Пішов шукати...
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: stepano від 21:23:02, 27 Січня 2010
В мене похожа проблема-пропадає сигнал(якість) на транспордері 12360 з 13* і 12380 з 36* в Н-L.Сьогодні поміняв всі конд.в блоці живлення-не помогло(майже всі ,не мав 100мф).На других транспордерах працює добре  an24
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: cgr від 07:21:43, 28 Січня 2010
А у мене все запрацювало. Поставив кондюки з запасом.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: cgr від 07:54:39, 28 Січня 2010
Не обов"язково 100 ставити, став більші ємкості.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: wip55 від 19:41:55, 19 Лютого 2010
Відсутній сигнал в Х800 Коли є, коли відсутній сигнал (коли переключаєш з каналу на канал) Дісек міняв, на іншій тарілці працю все нормально Блок живлення в нормі вихід на ЛМ 317 в нормі Те саме в новому Jeferson X800 Підкажіть де шукати
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: hmura від 19:47:36, 19 Лютого 2010
Попробуй замінити кабель
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 20:22:47, 19 Лютого 2010
Замінити LM317 потім C10/cmd/  на 1-ій нозі LM
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 19:20:21, 23 Червня 2010
підскажіть будьласка тюнер Х 820 немає сигналу по всіх трьох шкалах  транзистори цілі KA 317 теж ціла. Тюнер після блискавки. На блоці живлення всі напруги в нормі
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 19:28:51, 23 Червня 2010
На виході блочка напруга 2.9в.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 19:41:48, 23 Червня 2010
А на ніжках KA 317 які напруги?Якщо на першій ніжці LM317/див. зліва-направо/близько 3v-то перевірити Q156 /по схемі Х 820/та опір R152 на 300 Om.
PS:схема Х 820 в мене нечітка-це про Q156?? на базі стоїть опір R165.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 20:10:01, 23 Червня 2010
на всіх ногах 24в якщо корпус з тюнера
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 20:15:02, 23 Червня 2010
Виглядає на несправну KA 317/вона замінювалась на іншу?/Або в обриві R157,R158.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 20:21:38, 23 Червня 2010
пробачаюсь вже  на ній немає напруг відносно корпусу тюнера а відносно корпусу самої мікросхеми-1.7в на лівій нозі
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 20:27:18, 23 Червня 2010
знову напруга   на всіх трьох ногаг 24в нчого   не розумію опори r157 r158 цілі
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 20:55:13, 23 Червня 2010
Можете конкректно заміряти напруги на ніжках LM317 відносно корпуса приймача?KA 317 замінювалась на іншу?
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 20:57:30, 23 Червня 2010
На всіх ногах і на корпусі мікросхеми 24в мікросхема не мінялась. Вона якось повинна звонитись чи ні?
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Diller від 21:45:05, 23 Червня 2010
Мікросхема пробита- міняйте на іншу
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 09:10:01, 24 Червня 2010
поміняв КА317 напруги на крайній лівій нозі вже нема крайня права 24в в центрі 18в сигналу не має на виході 2.5в що ще   може бути підскажіть будьласка
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 09:22:44, 24 Червня 2010
Пройтися тестером від 2 ніжки КА317 по схемі аж до гнізда входу LNB.Після блискавки буває що відгорає доріжка в вхідному тюнері від 2 ніжки до гнізда LNB.
PS:Але так як у Відповідь #22 КА317 була ціла-то сумніваюсь у справності Q151/перевірити наявність напруг на колект та емітері/.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 09:50:14, 24 Червня 2010
На Q 151 якщо на нього дивитись заду то справа 18в в центрі і зліва 2.3В
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 09:58:53, 24 Червня 2010
Така ж історія як з КА317 -замінити Q 151 /можна подібний P-N-P  на 1A/.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 10:36:04, 24 Червня 2010
замінив зьявилося на виході 18в. сигналу всерівн не має    верхня шкала почала показувати якийсь шум
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 10:48:41, 24 Червня 2010
шум зьявився тільки в горизонтальній поляризації в вертикальній шуму немає
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 10:56:49, 24 Червня 2010
Перезавантажити приймач.Якщо цей приймач під час блискавки працював з цією супутниковою системою-то проблеми з diseg або з конверторами.Якщо ні-то ,швидше всього, несправний вхідний блочок.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 11:06:30, 24 Червня 2010
перезавантажував, прошив.  Тюнер працював під час блискавки на іншій антені там все згоріло і головки і дісек. Після заміни КА 317 та Q 151 зьявилась напруга на виході 18в але сигналу немає і шум є тільки на горизонтальній поляризації на вертикальній шуму немає. Що ще можнам спробувати замінити?
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 09:21:37, 25 Червня 2010
Підскажіть будьласка а з яких ще тюнерів підходить вхідний блочок для Х820
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 10:07:10, 25 Червня 2010
В принципі з любих зібраних на STI5518/тобто Globo 3000- 6000,Ferguson i їм подібні AF-XX18,Openbox F-300, X-8x0/-головне щоб модель вхідного тюнера була  F7VZ0194.
PS:спробуйте підключити приймач напряму до якогось з конверторів /напрклд Amos/.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SIRIUS від 12:52:00, 25 Червня 2010
виникла невелика проблемка...Закинув я списки каналів в даний приймач, і ніяк не можу виставити правильно порти на трьохголового.Допожіть будь ласка,чую десь туплю а не можу зрозуміти де an24
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: tosat від 21:46:53, 05 Липня 2010
Хто може підказати які елементи відповідають за переключення diseqC в Джеферсоні Х800..? an24 Напруги на виході нормальні, поляризацію переключає, блок живлення справний..
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: ivashko від 09:22:13, 06 Липня 2010
за переключення diseqC в Джеферсоні Х800 відповідають транзистори Q7 , Q8 та їх обв'язка 
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 09:23:57, 06 Липня 2010
По схемі Openbox X-800 перевірити Q36,Q8,Q7,C10/заміною 0.1 mF/.Або перевірити наявність 22 кГц в точці база Q8-R15 ,чи присутнє управління на R160 та проходження модуляції до 1 ноги LM317.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: sattv1 від 20:26:02, 31 Липня 2010
Ситуація схожа до попередніх, але не зовсім. Буду вдячний всим хто допоможе.
Тюнер Опен 800, але схоже китаєць. Періодично (не кожного дня), особливо вдень при включенні тюнера пише "відсутній сигнал" на всих каналах (Амос,Сіріус,Хотбірд). Прикол в тому, що індикатор показує ідеальний рівень сигналу: Сіріус-100% Амос-60%Хотбірд-50%. Коли вимкнути тюнер з мережі і знову запустити, то все працює, як нічого й не було. Хоча бува перемикати доводиться не один раз. Ввечері достатньо одного разу. Ще один нюанс. Коли все працює, то один канал 1TV RUS - вмикається через 3-4 іноді через7-9 секунд. Амосна головка двохвихідна і в іншій кімнаті підключений напряму тюнер Ортон4100. Коли на Опені канали не працюють, в цей же час Ортон показує нормально. Міняв головку на Хотбірд - не допомогло. Сьогодні поміняв дісек. Подивлюсь що далі буде. Залишилось провірити головку Сіріуса або на кабель погрішити. Але здається що причина в тюнері. Підкажіть може хто з подібним стикався...
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 20:49:58, 31 Липня 2010
Спробувати обміняти приймачі місцями.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 10:26:25, 16 Вересня 2010
Підскажіть будьласка Openbox x820 після блискавки немає сигналу заміняв ка 317 вхідний блок та транзистор q 151 були несправні. зьявилась напруга на вході блочка 13 та 18 В сигналу немає що і де ще подивитись?
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 10:46:29, 16 Вересня 2010
Підскажіть будьласка Openbox x820 після блискавки немає сигналу заміняв ка 317 вхідний блок та транзистор q 151 були несправні. зьявилась напруга на вході блочка 13 та 18 В сигналу немає що і де ще подивитись?
ще хочу додати коли вкручую антену напруги падають на вході 3 18 до 5 В
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 13:31:17, 16 Вересня 2010
Потрібно визначити на якому елементі "просідає" напруга живлення LNB.Підключаєм LNB і вмикаєм канал,наприклад в горизонтальній поляризації,-далі замірюєм на 2-ій ніжці LM317/має бути 18v/,потім на емітері та колекторі Q 151 і далі на обох кінцях термозапобіжника F151.Ттак виявится несправний елемент. Якщо напруга "просідає" на LM317-то її замінити/ бажано з другої партії/.

Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 08:16:19, 17 Вересня 2010
Дякую! На мікросхемі LM 317 під час підключення антени напруга на центральній нозі падає з 13 до 3 В без нагрузки все нормально 13 В
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: search від 10:11:19, 17 Вересня 2010
заміняв ка 317
ще хочу додати коли вкручую антену напруги падають на вході 3 18 до 5 В
При заміні КА317 на LM317,другу ногу останнього потрібно зашунтувати конденсатором 0,1 мкф на масу.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 17:14:21, 19 Вересня 2010
заміняв ка 317
ще хочу додати коли вкручую антену напруги падають на вході 3 18 до 5 В
При заміні КА317 на LM317,другу ногу останнього потрібно зашунтувати конденсатором 0,1 мкф на масу.
дякую зашунтував конденсатором все запрацювало, хоча на схемі LM 317 без конденсатора
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Android-80 від 17:17:19, 19 Вересня 2010
Так по схемі повинен стояти КА317 :2funny:
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: hunter-001 від 18:12:44, 15 Жовтня 2010
Добрий вечер.Маю опен800 по кабелю затекла водичка перегнила 2 нога на тюнеру 0194(поставив перемичку напруга пішла 14\18 вольт) также замінив 2 транзістора а1273.Все одно сігнала немае.У кого які есть думки? Дякую.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: hunter-001 від 13:00:25, 18 Жовтня 2010
Цитувати
Вот нарив на других сайтах мені помогло,може і комусь згодиться.

Посли поливки входного блока вероятне всего пожрало дорожки под ним...
Процесс называется электролиз.
Звони связи от блока до проца.

Вх. Блок      Процессор

 8        440 Om      194
 9        440 Om      195
21       100 Om        16
22       100 Om        17
23       100 Om        18
25       100 Om        19
26          0 Om       201

а так же питание
 3   3,3 V
 4   5 V
11   3,3V
13   2,5 V
 5   GND
 6   GND
 7   GND


Проверить питания на вх. блоке (3, 4, 11 и 13 ноги)
Проверить сигнал Reset (26 нога), приходит на блок, потенциал 3D
Проверить сигнал Error (25 нога), вырабатывается блоком, при исправном блоке -0В, при мертвом 3В.

Це не мое так що не ругайте за язик.
 Не моє пишеться в режимі цитування з посиланнями на джерело інформації   ca.,
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: cuper від 17:51:36, 21 Грудня 2010
x-820 нема сигналу на виході тупо 18v, 317 ціла вроді все прозвонив, тричі прочитав тему нічого не помогло. >:(
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Yaro від 17:58:27, 21 Грудня 2010
x-820 нема сигналу на виході тупо 18v, 317 ціла вроді все прозвонив, тричі прочитав тему нічого не помогло. >:(
Читайте четвертий раз :) А серйозно, то провірити обв"язку 317-ї треба, вона ж не сама по собі переключає поляризації і дисеком керує - проц і обв"язка в цьому помагають. Там шукати пробиті чи обірвані транзистори, або ж інші деталі, мало чого... 
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 14:34:01, 23 Грудня 2010
Тут інакша причина.Нема живлення 2.5 вольт на 13-й ніжці вхідного блочка.Заміряєм на катоді D5 2.5v,на аноді має бути 3.3v, якщо нема або занижена-то переходим до Q1/на колекторі-емітері має бути 3.3v/.
PS:До 820 позначення елементів D202 та Q101 відповідно.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: wip55 від 11:16:26, 26 Грудня 2010
проблема з х800 шкала показує рівень сигналу але картинка відсутня
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: sazan від 19:29:08, 26 Грудня 2010
проблема з х800 шкала показує рівень сигналу але картинка відсутня
Було таке і в мене,після прошивки.Випадково залив софт від Х-820.Вилікував заміною софта від Х-800.Читайте уважніше гілку форуму по опенбоксах.Є така прога опенбоксптчер2,здається.Антивірус правда на неї свариться.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: NAZAR від 19:45:16, 26 Грудня 2010
Ну скажімо просто так з 820 і не полізе.Треба або міняти в програмі прошивки,що да-а-алеко не кожен може зробити.Або джей-таг.А причин може бути дуже багато.Останній раз у мене закінчилося заміною процесора.Раджу звернутись до кваліфікованого спеціаліста.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: sazan від 08:31:03, 27 Грудня 2010
В тому і проблема,що коли не треба,то воно залазить без проблем.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: rude від 15:25:23, 06 Лютого 2011
купив опенбокс х800.прошив. канали на інших супутниках понаходив. 
на sirius не хоче знаходити
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: slavon від 15:37:21, 06 Лютого 2011
Ну і шо нам дає інфа написана Вами ??? Апсолютно нічого  :2funny:
Налaштування голови (конвертора) на Сіріус у Вас правельні ???
На іншому приймачі даний супутник працює ???  ca.,
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: rude від 16:12:37, 06 Лютого 2011
на іншому приймачі працюе.
Налaштування голови (конвертора) на Сіріус у Вас правельні ??? шо це за налаштування?

може це тюнер бракований an24?
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: slavon від 16:42:57, 06 Лютого 2011
Заходите в налаштування супутників - меню - установка - пошук каналів і стаєте на супутник Сіріус 4 з права у вікні має бути приблизно наступне
0/12  - значення даного параметру не важливі для Вас якщо тільки Ви не використовукєте комутатор 0/12В
LNBP - Увімк.
LNB Type - Universal
LNB Freq - 10600/9750
22 kHz - Auto
DISEqC - має бути виставлений відповідно до типу комутатора що у Вас використовується, скоріш за все у Вас - 4 портовий комутатор по протоколу 1.0
Port - від 1 до 4 - виставляється № порту на якому включений конвертор Сіріусу

Цитувати
може це тюнер бракований an24?
Навряд чи ??? Тоді б два інших борти не показували  ca.,
 
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: rude від 16:52:44, 06 Лютого 2011
все зробив але не знаходить
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 17:25:33, 06 Лютого 2011
Часом конвертори недвовихідні?Інший приймач підключали замість Х-800?На інших супутниках канали в горизонтальній поляризації працюють?
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: oleh61 від 17:33:50, 06 Лютого 2011
може в налаштуваннях вже Астра , а не Сіріус ?
може ввести частоти транспондерів з пульта ?

Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: rude від 19:55:40, 06 Лютого 2011
підключав глобо 4100с. все працюе
На інших супутниках канали в горизонтальній поляризації працюють!!!
вручну також пробував вводити частоти. нічого не допомогае
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: AANDRIY від 20:34:09, 06 Лютого 2011
зеднайте конвертор сiрiуса на пряму до опена,якщо буде сигнал,то мiняйте дiсек,т.як глобо всеодно якiй дiсек,на них може бути сигнал,а опени до них дуже чуйнi ca.,
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 08:23:10, 30 Травня 2011
Openbox 820 відсутній сигнал на мікросхемі lm 317 зліва на право 13-13,7-25 в. на транзисторі q151 на всіх ногах або 13в або 18 мікросхему міняв транзистори міняв на виході вч блока 2-3в допоможіть бо запутався
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 09:10:07, 30 Травня 2011
Якщо на колекторі q151 є 13/18v-то заміряєм від колектора до входу LNB вхідного блочка.Можливо було затікання води та під вхідним блочком є окислення.
PS: LNB/тарілка/ обовязково має бути підключена.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 09:31:14, 30 Травня 2011
причина в к.з я перевіряв дісек 1.1 а він в середині весь окислений була вода
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 14:02:54, 30 Травня 2011
причина в к.з я перевіряв дісек 1.1 а він в середині весь окислений була вода
Це причина  чи припущення причини несправності? Справа в тому,що при к.з. на вході LNB виходить з ладу Q151-а в даному випадку він робочий.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 07:10:40, 31 Травня 2011
q 151 я замінив був несправний де далі шукати може перепаяти вч блок?
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 08:16:47, 31 Травня 2011
Навіщо перепаювати? Достатньо зняти боковий екран і далі Відповідь #74.Тобто потрібно знайти де саме пропадає напруга.Можливо термозапобіжник F151 несправний.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 07:51:04, 01 Червня 2011
на вході термозапобіжника вже 3.5в. напевно вч блок? скажіть а на транзисторі q154 які мають бути напруги там у мене зліва на право 2.7-3.3-0в
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: SashaTv від 08:23:20, 01 Червня 2011
Теоретично припускаю,що при заміні Q151 був пошкоджений звязок/доріжка/ між колектором Q151 та термозапобіжником F151.
Якщо звязок є -то з написаного Вами виходить незрозуміла ситуація.
 
 Яка напруга на:
1.  2-ій ніжці LM317.
2. колекторі Q151.
3. і на 2-ій ніжці вхідного блочка.
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs50.radikal.ru%2Fi128%2F1106%2F37%2F272d346a336bt.jpg&hash=3b0f53814bcf54ccd134346a944240a7480ae616) (http://radikal.ru/F/s50.radikal.ru/i128/1106/37/272d346a336b.jpg.html)
Отже,прохання надати точну відповідь.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: duman від 08:39:34, 01 Червня 2011
  *на вході термозапобіжника вже 3.5в* ????

Щоб вирішити твою проблему заміряй і відпиши:

1-напруга на  гнізді підключення кабеля з ним і без нього
2-напруги з обох кінців F151
3-напруга на Q151

Q154 випаяй щоб не путав

ВПЕРЕД І  *-P

Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: Олег від 15:30:24, 01 Червня 2011
lдякую всім був обрив доріжки від транзистора до термозапобіжника. Все запрацювало вибачте за неуважність
 
Надмірні цитування
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: ora11 від 11:40:52, 13 Січня 2012
Доброго Всім здоровя!!! З наступаючим з Новим-Старим Роком!!!.Шановні колеги допоможіть розібратися з проблеьою-відсутній сигнал.Перечитав всю дану тему виконав всі рекомендації : конд. в б/ж замінив. кон С10 замінив,навпруга живл.LNB на виході ВЧ відповідає 13/18В під навантаженням, по шкалах 1-(-39dBm),2-(7,2db),3-(91% зелений колір) Може в когось є якась думка.
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: 94691 від 19:36:00, 13 Січня 2012
Доброго Всім здоровя!!! З наступаючим з Новим-Старим Роком!!!.Шановні колеги допоможіть розібратися з проблеьою-відсутній сигнал.Перечитав всю дану тему виконав всі рекомендації : конд. в б/ж замінив. кон С10 замінив,навпруга живл.LNB на виході ВЧ відповідає 13/18В під навантаженням, по шкалах 1-(-39dBm),2-(7,2db),3-(91% зелений колір) Може в когось є якась думка.
Пiсля чого це трапилось можливо залили не той софт??
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: HOM від 08:46:56, 14 Січня 2012
Доброго Всім здоровя!!! З наступаючим з Новим-Старим Роком!!!.Шановні колеги допоможіть розібратися з проблеьою-відсутній сигнал.Перечитав всю дану тему виконав всі рекомендації : конд. в б/ж замінив. кон С10 замінив,навпруга живл.LNB на виході ВЧ відповідає 13/18В під навантаженням, по шкалах 1-(-39dBm),2-(7,2db),3-(91% зелений колір) Може в когось є якась думка.

перевір звязок ВХ.блоку і процесора Вх. Блок ---- Процессор

21 ---- 16
22 ---- 17
23 ---- 18

вони йдуть через резисторну зборку 100Ом RN1( ! в оригіналі)
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: mvtlm від 15:56:30, 01 Січня 2013
Овпен-800.... час від часу зникає сигнал на окремих транспондерах Амоса і Сіріуса.... прблема точно не в антені бо з іншим тюнером працює...  Вирішується вимиканням тюнера на деякий час. Хто що порадить?
Назва: Опен х-800 і відсутній сигнал
Відправлено: oleg_lezha від 17:21:49, 15 Жовтня 2015
Зіткнувся з проблемою на опені х820.
Залив список каналів победітом.Якщо обрати окремий супутник зі списку--то є сигнал і зображення на всих каналах і супутниках.
А якщо вмикати канали із загального списку "всі супутники",то на быльшості з'являється напис "відсутній сигнал".
Версія ПЗ 5.46.