Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => Інші приймачі з Ему => Тема розпочата: tosat від 23:17:01, 07 Квітня 2007
-
Ніхто не може поділитися схемою підключення Jtag до Openfoxa 6000 ?
-
Jtag до Openfoxa 6000 ?
Взагалі джитаг під'єднюється не до опенфокса а до процессора. В sti5518 до джитага йдуть ногі:
109 TRST
110 TMS
111 TDO
112 TDI
113 TCK
Удачи