Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Інструкції (FAQ) => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => Інструкції для Opticum 4000с, 4050c, 4100c => Тема розпочата: stoptus від 10:19:43, 23 Жовтня 2008

Назва: Робота с ключами на Globo 4100c
Відправлено: stoptus від 10:19:43, 23 Жовтня 2008
1. "Витягуємо" Dump з приймача на комп за допомогою ALI_upgrade_071127.
    (Browse > Им'я файлу=ЛЮБЕ>DumpFlash>Next)
    Отримуємо Dump (софт+ключі) розміром 2 097 152 Байт з розширенням
    abs.
2. Відкриваємо програму Екстрактор ключів 7010A v.0.1 ukr.
   (Biдкpити фaйл coфту > Bитягнути ключi з coфтa > Bкaжіть ім'я фaйлa
ключів!=ЛЮБЕ > Tип фaйлу = выбрати не abs, а bin > Зберегти > Гoтoвo!)
3. В результаті маємо файл ключів розміром 65 536 Байт.
4. Або ж шукаємо в інеті файл ключів для Globo 6ххх (МХ 65 536 Байта)
Можна взяти тут  www.sat-universe.com/forumdisplay.php?f=308 от Svirac або hi-men; там також вже є готові ключі для завнтаження в приймач.
5. Редагуємо файл ключів за допомогою редактора Key editor for Globo 3xxx-6xxx v2011, зберігаємо з розширенням bin.
6. Відкриваємо програму AVKey Merge 1.0.06;
7. В ній відкриваємо перву стрічку(Open MainKey) і відкриваємо відредагований файл ключів від GLOBO 6xxx = 65 536 Байт.
8. Тиснемо "Convert" далі ОК далі Close.
9. В папці з програмою AVKey Merge 1.0.06 забираємо створений файл з ім'ям "Ali_Key_xxxxxxxx" - ключі для GLOBO 4100с и 7010А (65 664 Байт), де
xxxxxxxx - дата створення ключів. Інші файли - це файли ключів для приймачів MX = 65 536 Байт;  MX Plus; Diamond.
10. Відкриваємо програму  Key Upgrade 2008.03.13, вибираємо ключі Ali_Key_xxxxxxxx = 65 664 Байт і заливаємо в приймач.

ВСЁ. *-P

P.S. Перечислені вище програми можна скачати в розділі программ для даного приймача.