Український SAT-TV форум
Технічний відділ => Майстерня => Питання, пов'язані з ремонтом. => Тема розпочата: zioom від 20:37:56, 03 Квітня 2007
-
Не провіряв .Говорять що триколор пакет непіде але ресивер запуститься буде показувати як ФТА .
http://rapidshare.com/files/24179069/Trikolor.zip.html