Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => 7010A, 7100A, 7010 => Тема розпочата: sienya від 13:30:10, 06 Серпня 2008

Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: sienya від 13:30:10, 06 Серпня 2008
Хто підскаже як із софта і якою програмою витягнути BOOT від прошивки АУ від 14.07.2008 (1.4.1)?
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: slavon від 13:36:36, 06 Серпня 2008
Навіщо його витягати ??? Заливай бут разом із прошивкою (в упдейтері вибираеш allcode+bootloader )
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: M1sha від 13:47:15, 06 Серпня 2008
Та хай sienya розкаже ,навіщо йому треба той бут, може і нам пригодиться, а в принципі питання вірно стоїть, коли можливо  з тюнера на тюнер завантажити тільки бут і  більше нічого не чіпати, то і з компа  теж так можливо? А для цього  треба мати той файл-бут.
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: slavon від 13:55:28, 06 Серпня 2008
Та нема проблем - зливаєте Упдейтером старий софт на ПК,
заливаете новий разом з бутом,
заливаете старий (якщо зальеться ) !!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Ось тільки я не розумію для чого це все робиться ???
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: sienya від 14:15:38, 06 Серпня 2008
Та нема проблем - зливаєте Упдейтером старий софт на ПК,
заливаете новий разом з бутом,
заливаете старий (якщо зальеться ) !!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Ось тільки я не розумію для чого це все робиться ???

Jgtag потрібно залити тільки BOOT. На тюнері Opon Fox 7010А була якась стара прошивка за грудень 2007р. Залив у нього нову - globo_EMU_1.4.01_AMSTAR. Підключив до Тв і через приблизно 2 хв на ТВ став Малєвіч з надписом NO OFICIAL H/W ... і після цього тюнер вже не включається. Мій близький друг Jgtag-ом відновляє його і для цього потрібно BOOT.
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: slavon від 14:23:44, 06 Серпня 2008
Для J-Tag потрібно не бут а дамп флешки http://sat-ukraine.info/index.php?board=128.0 !!!
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: zloj vitos від 14:42:44, 06 Серпня 2008
Ось бут окремо,але старий.Користуйся.А витягти Боот можно вінхексом.
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: slavon від 14:46:31, 06 Серпня 2008
Виходячи з того що написав sienya можна зробити висновок - Глобо розпочав боротьбу із клонами !!! Чи я помиляюсь ???
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: sienya від 14:53:52, 06 Серпня 2008
Ось бут окремо,але старий.Користуйся
Вибачаюсь, мені потрібен новий.
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: zloj vitos від 14:54:21, 06 Серпня 2008
Ти як завжди правий,скоріше всього це так.І можливо боот не підійде,а може тільки з старими софтами.Коротше кажучи треба завжди тепер зливати старе,а лиш потім заливати нове ПЗ.
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: sienya від 15:04:17, 06 Серпня 2008
Підкиньте мені будьласка дамп від 7010а з софта 1.4.01 реально робочий.
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: slavon від 15:29:01, 06 Серпня 2008
Лий старий дамп який Тобі дали щоб оживити приймач (не вередуй) !!! А далі залиєш прошивку яку схочеш (звичайно крім Глобо), можна Турманівську або Турецьку !!!
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: sienya від 15:40:41, 06 Серпня 2008
Лий старий дамп який Тобі дали щоб оживити приймач (не вередуй) !!! А далі залиєш прошивку яку схочеш (звичайно крім Глобо), можна Турманівську або Турецьку !!!
Таке робили неоднократно, Що з Глобо, що з Труманом- тюнер подихає після другого чи третього ввімкнення (Турецького софта не пробували).
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: slavon від 15:44:19, 06 Серпня 2008
Дивно ???!!! Скоріш за все у Тебе "ну дуже якісний приймач" вировблений в м.Львів (в підвалі по вул. Широка чи Левандівка) і софт тут ні до чого !!!  9_4 9_4 9_4
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: sienya від 17:09:02, 06 Серпня 2008
Дивно ???!!! Скоріш за все у Тебе "ну дуже якісний приймач" вировблений в м.Львів (в підвалі по вул. Широка чи Левандівка) і софт тут ні до чого !!!  9_4 9_4 9_4
Якби то був мій тюнер, а то сусіда. Взяв на свою голову прошити, прошив, а він подох. Тепер сусід вже тиждень сидить без тюнера, хіба дивиться на просту антену TVP-1,2,3, tvn, POLSAT-1, бо більше в цій місцевості толкового нема (100 км від Львова). Ще один такий, але новий тюнер поміняв у свого постачальника по гарантії.
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: sienya від 17:32:00, 06 Серпня 2008
Ну деж взяти рідний ДАМП до OPENFOX 7010, бо всі теперішні софти приводять до повідомлення  "NO OFICIAL H/W, і прохання звернутися до офіційного дилера".
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: Faish від 20:32:27, 06 Серпня 2008
Я взяв 3штуки Openfox 7010 і прошив софтом 1.4.01 хмеле З них через 2 дні залишився 1 робочий. Працює тільки той,який перед прошивкою скинув в заводські установки. :(
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: bodyan від 21:59:44, 06 Серпня 2008
Не до теми проте цікаво, як дані мутанти поводитимуть себе на так званих "альтернативних" софтах (http://sat-ukraine.info/index.php?topic=3098.0)?
Назва: "boot" - як? чим? для чого?
Відправлено: sienya від 11:54:06, 07 Серпня 2008
Я взяв 3штуки Openfox 7010 і прошив софтом 1.4.01 хмеле З них через 2 дні залишився 1 робочий. Працює тільки той,який перед прошивкою скинув в заводські установки. :(
Я теж перед прошиванням скидував його на заводські. Не допомогло.