Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => 7010A, 7100A, 7010 => Тема розпочата: sienya від 13:30:10, 06 Серпня 2008
-
Хто підскаже як із софта і якою програмою витягнути BOOT від прошивки АУ від 14.07.2008 (1.4.1)?
-
Навіщо його витягати ??? Заливай бут разом із прошивкою (в упдейтері вибираеш allcode+bootloader )
-
Та хай sienya розкаже ,навіщо йому треба той бут, може і нам пригодиться, а в принципі питання вірно стоїть, коли можливо з тюнера на тюнер завантажити тільки бут і більше нічого не чіпати, то і з компа теж так можливо? А для цього треба мати той файл-бут.
-
Та нема проблем - зливаєте Упдейтером старий софт на ПК,
заливаете новий разом з бутом,
заливаете старий (якщо зальеться ) !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Ось тільки я не розумію для чого це все робиться ???
-
Та нема проблем - зливаєте Упдейтером старий софт на ПК,
заливаете новий разом з бутом,
заливаете старий (якщо зальеться ) !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Ось тільки я не розумію для чого це все робиться ???
Jgtag потрібно залити тільки BOOT. На тюнері Opon Fox 7010А була якась стара прошивка за грудень 2007р. Залив у нього нову - globo_EMU_1.4.01_AMSTAR. Підключив до Тв і через приблизно 2 хв на ТВ став Малєвіч з надписом NO OFICIAL H/W ... і після цього тюнер вже не включається. Мій близький друг Jgtag-ом відновляє його і для цього потрібно BOOT.
-
Для J-Tag потрібно не бут а дамп флешки http://sat-ukraine.info/index.php?board=128.0 !!!
-
Ось бут окремо,але старий.Користуйся.А витягти Боот можно вінхексом.
-
Виходячи з того що написав sienya можна зробити висновок - Глобо розпочав боротьбу із клонами !!! Чи я помиляюсь ???
-
Ось бут окремо,але старий.Користуйся
Вибачаюсь, мені потрібен новий.
-
Ти як завжди правий,скоріше всього це так.І можливо боот не підійде,а може тільки з старими софтами.Коротше кажучи треба завжди тепер зливати старе,а лиш потім заливати нове ПЗ.
-
Підкиньте мені будьласка дамп від 7010а з софта 1.4.01 реально робочий.
-
Лий старий дамп який Тобі дали щоб оживити приймач (не вередуй) !!! А далі залиєш прошивку яку схочеш (звичайно крім Глобо), можна Турманівську або Турецьку !!!
-
Лий старий дамп який Тобі дали щоб оживити приймач (не вередуй) !!! А далі залиєш прошивку яку схочеш (звичайно крім Глобо), можна Турманівську або Турецьку !!!
Таке робили неоднократно, Що з Глобо, що з Труманом- тюнер подихає після другого чи третього ввімкнення (Турецького софта не пробували).
-
Дивно ???!!! Скоріш за все у Тебе "ну дуже якісний приймач" вировблений в м.Львів (в підвалі по вул. Широка чи Левандівка) і софт тут ні до чого !!! 9_4 9_4 9_4
-
Дивно ???!!! Скоріш за все у Тебе "ну дуже якісний приймач" вировблений в м.Львів (в підвалі по вул. Широка чи Левандівка) і софт тут ні до чого !!! 9_4 9_4 9_4
Якби то був мій тюнер, а то сусіда. Взяв на свою голову прошити, прошив, а він подох. Тепер сусід вже тиждень сидить без тюнера, хіба дивиться на просту антену TVP-1,2,3, tvn, POLSAT-1, бо більше в цій місцевості толкового нема (100 км від Львова). Ще один такий, але новий тюнер поміняв у свого постачальника по гарантії.
-
Ну деж взяти рідний ДАМП до OPENFOX 7010, бо всі теперішні софти приводять до повідомлення "NO OFICIAL H/W, і прохання звернутися до офіційного дилера".
-
Я взяв 3штуки Openfox 7010 і прошив софтом 1.4.01 хмеле З них через 2 дні залишився 1 робочий. Працює тільки той,який перед прошивкою скинув в заводські установки. :(
-
Не до теми проте цікаво, як дані мутанти поводитимуть себе на так званих "альтернативних" софтах (http://sat-ukraine.info/index.php?topic=3098.0)?
-
Я взяв 3штуки Openfox 7010 і прошив софтом 1.4.01 хмеле З них через 2 дні залишився 1 робочий. Працює тільки той,який перед прошивкою скинув в заводські установки. :(
Я теж перед прошиванням скидував його на заводські. Не допомогло.