Український SAT-TV форум
Enigma / Enigma 2 => Емулятори => Тема розпочата: aqua від 16:38:54, 18 Червня 2008
-
На яких ему для Дбокса йде аукання?
-
Спершу навчіться правильно розміщувати теми. Питання по конкретним приймачах обговорюються у відповідних розділах!!! *-K
Наразі перегляд можливий тільки при ручному введені ключів.
-
Спершу навчіться правильно розміщувати теми. Питання по конкретним приймачах обговорюються у відповідних розділах!!! *-K
Тема -Polsat "світить"!
Що крамольного, чи не по темі у моємо пості ?..... , щоб створювати окрему тему?
Це ваше бачення , ви адміністратор- " хай буде гречка , щоб не суперечка"
.......
Перевірив на самсунг 9500-ау зпрацювало.
*
На Azox-i теж, на Інтрестарі-ні
*
Опен х750 - ау вже не працює Зараз перевірю глобик 4100с
*
Як і куди правильно ввести ці коди?Чи можна вручну вводити?Що вибрати у TYPE (NAGRA)?
*
На пульті до тюнера набираєш кобінацію 9339. Відкривається вікно "Меню емулятора", обираєш пункт меню "Key Edit" (Редактор ключів) і там вибереш систему умовного доступу - Nagra. Заходиш туди і шукаєш ID Providera - 7101. Це - Польсат. І вводиш ключ, або key00, або key01. Вони задіяні по алгоритму по черзі. В даному випадку вводиш - key00. Натискаєш - Ok, відбувається збереження ключа і далі дивишся усі канали з цього пакету аж до наступної заміни ключа
*
Так точно ,автомат на Опені Ф300 не працює
*
Мало на котрих апаратах узагалі на разі є АУ на Польшіт....
*
..... Проте саме ау на більшості(Опенбокс, Євросат, ...), не насмілюсь сказати що на усіх - непрацює
*
- тільки частина і у жодному пості немає ключа
-
- тільки частина і у жодному пості немає ключа
А цей ключ для кого? (http://sat-ukraine.info/index.php?topic=492.msg43728#msg43728) Чи вам потрібен ключ за 20 Лютого? >:( Чи бан?
-
- тільки частина і у жодному пості немає ключа
А цей ключ для кого? (http://sat-ukraine.info/index.php?topic=492.msg43728#msg43728) Чи вам потрібен ключ за 20 Лютого? >:( Чи бан?
Який ключ? Ви, хоч зрозуміли про , що мова йдеться?
aqua, ну от який толк цих огризань. Перенесли , вказали, пояснили - зрозуміли, поїхали далі...