Трішки не в тему, але всетаки, так канали можна переглядати на будь якому ресивері який читає MPEG4 (або при наявності СІ модуля), але діаметр антени тут треба не малий від 1.20м в залежності від місця вашого знаходження.я щось не зрозумів, до чого тут Сl модуль, і мова йде звичайно про ku band, я хочу дивитися ті канали на скайкарті, але все таки можна буде їх зловити на 0.85м в західній україні?
Інтересно скільки людей в Україні їх прийняло ??? в мене максимальний сигнал був на овпені 19% (картинки небуло),це є типу кабельний оператор який призначенний для Москви і Москвської області щей приймачи свої продають (назву не пам'ятаю).Якщо мова йде про канали на 40% в МП4 то я ставив таріль 1-1,15м(точно не пам"ятаю бо було місяця 4 назад) ще й підгинав обідок(щоб підняти рівень(на Опені було десь 18-19% після підгинання по-моєму 21-26%)).Моє положення Південна Україна,берег Азовского моря.В клієнта рес АPBOX моделі не пам"ятаю і ЖК телевізор з великою діагоналлю(десь біля 1 метра можливо більше).
Канал Bebe TV HD , презентуючий програми для наймлодших глядачів у високій роздільності, з'явився на новій частоті сателіта Eurobird 9A (9E) транспондера що належить до RRSat. Емісія на даний часСигнал вже кодований в системі Conax.некодована. В цей момент невідомо, чи є то підготовка до зміни частоти, чи також виключно технічні тести.
Параметри переказу:
EuroBird 9A (9E)
tp. 58 (11,881 GHz, пол. V, SR: 27500, FEC: 2/3, DVB-S2/8PSK)
Канал Star TV HD з'явився в пакеті D-Smart на 11935, H, SR-20000, FEC-3 / 4, DVB-S2, VideoguardУ даній темі йде мова про відкриті канали...
http://www.sat24.ru/index.php?r=news (http://www.sat24.ru/index.php?r=news)
На 11093 H 30000 з"явився канал "HD Media 3D" DVB-S2 MPEG-4 1920x1088 16:9, звук AAC, відкрито
CH 500-HD з'явився на 12226 v 27500 3/4 відкритоя здогадався ,що це Hot Bird 13 B ... :)
я здогадався ,що це Hot Bird 13 B ...А мені достатньо побачити лише поляризацію, щоб сказати з якого супутника сигнал :-Р