Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Інші приймачі з Ему => CosmoSAT => Тема розпочата: romakru від 22:14:03, 02 Липня 2007

Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: romakru від 22:14:03, 02 Липня 2007
докладну інформацію по Cosmosat і soft-підтримку з оновленням для моделі 7400 можна отримати на http://www.cosmos.cv.ua
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: SHAH6000 від 09:14:33, 07 Жовтня 2007
А хіба в COSMOSAT 7100 не іде софт від GLOBO 6XXX, а в COSMOSAT 8300 від OPENBOX F-300?
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: Android-80 від 18:06:24, 29 Жовтня 2007
Маю проблемку,ніяк не можу прошити Cosmosat 7400. Чи може хтось стикався з цим гав...ом?
А проблемка в тому,що маю пару штук. Пробував і новим софтом(21.10.2007) і старим(за вересень) але... :tickedoff: Софти залазять в тюнер без проблем,але ніяк не можу включити емулятор :tickedoff: Провував в заводських,тикав і в право і в ліво,вниз та вверх,але так нічого не вийшло :tickedoff: Хто з цими тюнерами зтикався,допоможіть,а то я вже :idiot2:
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: bodyan від 21:15:38, 29 Жовтня 2007
Щойно доречі також попав в руки даний приймач. Софт для даної моделі аналогічний Глобоподібним 3000-6хх0. Залив до прикладу той же польський 3.3.83 (http://sat-ukraine.info/index.php?action=dlattach;topic=151.0;attach=1898). Відкривається усе(з можливого на сьогодні) без проблем
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: polozS від 22:46:29, 18 Грудня 2007
 
ось так включається ємулятор в космосат 7400  (Редактор каналов (Channel Editor)

Завантажувач софта - програма 7400_ToDvb   
Увага! Після кожного оновлення софта необхідно активувати емулятор 
Послідовність дій для активації емулятора: 
- Вибираємо в меню пункт Система (Menu\User Preference) 
- переміщаємо курсор на пункт Заводські установки (Factory Default)
- натискаємо 4 рази клавішу PAGE/DOWN 
- повинен з'явиться пункт меню Ключі   
Послідовність дій для закриття емулятора: 
- Вибираємо в меню пункт Система (Menu\User Preference) 
- переміщаємо курсор на пункт Заводські установки (Factory Default) 
- натискаємо 4 рази клавішу PAGE/UP 
- повинен зникнути пункт меню Ключі


Використовуйте перекладачі
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: polozS від 22:59:40, 18 Грудня 2007
ще раз вибачте .У мене запитання , я зкачав редактор ключів Cosmosat Key Editor v1.0.4 ,хотів деякі ключі підкоректувати ,але незнаю як їх зберегти.Там єсть кнопка зберегти але вона зберігає ключ не в редакторі а в комп"ютері (де я вкажу)  .Підкажіть хто знає як зберегти виправлені або змінені ключі.
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: polozS від 23:04:45, 18 Грудня 2007
Щойно доречі також попав в руки даний приймач. Софт для даної моделі аналогічний Глобоподібним 3000-6хх0. Залив до прикладу той же польський 3.3.83 (http://sat-ukraine.info/index.php?action=dlattach;topic=151.0;attach=1898). Відкривається усе(з можливого на сьогодні) без проблем




а яким загрузчиком вливали софт 3.3.83
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: gotsanyuk від 20:07:47, 06 Січня 2008
Попавсь мені сьогодіні у руки даний 7400 приймач.  :knuppel2: І поділюсь своїми враженнями. Найперше що мені сподобалось так це те що тюнер швидко переключає канали, навіть кодовані. Друге це сортування каналів усі канали я посортував досить швико (починаючи з нуля)  mog І як завжди не без труднощів: списки каналів після заливання у тюнер не зберігаються у тюнері. тому я складав у ручну, може хтось підкаже шо то за біда?. + ще емулятор прийшлось включити насилу, просто щолкати потрібно більше не 4 раза. А в мненю в іграх (по моєму) в key...... повинно бути вимкнено  :lamer:
Виклав б свій труд но я ніяк не міг злити канали з тюнера. (хоча робив усе по інструкції)  :(
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: bodyan від 20:17:54, 17 Січня 2008
Дивує відсутність на ринку моделі 7800, рекламні проспекти якої роздавались на EEBC 07. Все таки цікава модель з timeshift-ом підєднанням юсб-накопичувача і т. д.

(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi17.tinypic.com%2F6kadu2p.jpg&hash=09434f335f54ad1bc81598461ec45a6e059082c7)
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: TNT від 01:29:56, 02 Лютого 2008
Скоро!
И будет еще пару сюрпризов!   O0
Как всегда по отличным ценам
  *-P
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: Android-80 від 16:22:07, 19 Лютого 2008
Нарешті на космосат 7400 щось з"вилось.

Протестовано мною: Польсат АУ, МСТ-ок. :o
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: remax від 07:42:03, 28 Червня 2008
Маю проблемку,ніяк не можу прошити Cosmosat 7400. Чи може хтось стикався з цим гав...ом?
А проблемка в тому,що маю пару штук. Пробував і новим софтом(21.10.2007) і старим(за вересень) але... :tickedoff: Софти залазять в тюнер без проблем,але ніяк не можу включити емулятор :tickedoff: Провував в заводських,тикав і в право і в ліво,вниз та вверх,але так нічого не вийшло :tickedoff: Хто з цими тюнерами зтикався,допоможіть,а то я вже :idiot2:
В мене ще прикольніше - прошиваеться, але настройки Дайсека не зміниш. Або налаштував на Амос и все, інших портов як будто немає! *-G
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: Android-80 від 10:40:26, 28 Червня 2008
В мене ще прикольніше - прошиваеться, але настройки Дайсека не зміниш. Або налаштував на Амос и все, інших портов як будто немає! *-G
Та все просто! Прошиваєте свій апарат новим софтом,далі скидаєте в заводські налаштування. Потім включення емулятора.
   Після того скануєте по одному транспондеру з кожного супутника,попередньо виставивши порти. Саме таким способом мені допомагало вирішити проблему,аналогічну Вашій. ;)
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: remax від 16:50:38, 05 Липня 2008
Його хватило на один раз, потім знову за своє - налаштував Амос, буде Амос, Хот берд, значить Хот берд, от піпец *fack*! Хто ще що підкаже? *-S
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: Android-80 від 18:26:00, 05 Липня 2008
Його хватило на один раз, потім знову за своє - налаштував Амос, буде Амос, Хот берд, значить Хот берд, от піпец *fack*! Хто ще що підкаже? *-S
Спробуйте новіший софт,а там далі побачим.
ЗІ.Софт з поляками та ша...ою ;)
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: Blek від 13:58:12, 16 Липня 2008
Підскажіть будь-ласка горять 88:88,що робити можливо блок живлення...
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: Android-80 від 16:13:13, 16 Липня 2008
Підскажіть будь-ласка горять 88:88,що робити можливо блок живлення...

Де саме горять, можливо на дисплеї вашого телефону? :-Р Поставте нормально запитання і буде Вам відповідь! Не забудьте вказати модель апарату,адже дана тема узагальнює декілька моделей Космосата,які відрізняються між собою програмним забезпеченям(прошивками). Та через що саме висвітлили ті вісімки: прошивка тюнера, перепад напруги, блискавка???
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: Blek від 16:32:28, 16 Липня 2008
Cosmosat 7400,вісімки висвітлились після перепаду напруги...
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: Blek від 12:31:51, 17 Липня 2008
Ніхто не підскаже з чого почати... :( :( :(
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: remax від 20:12:09, 17 Липня 2008
Почни з електролітів на БЖ, перевір стабілізатори.
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: remax від 17:47:03, 24 Липня 2008
Його хватило на один раз, потім знову за своє - налаштував Амос, буде Амос, Хот берд, значить Хот берд, от піпец *fack*! Хто ще що підкаже? *-S
Спробуйте новіший софт,а там далі побачим.
ЗІ.Софт з поляками та ша...ою ;)
В мене новини! Тепер ця млять сканує тільки Амос! Але почну з початку. Заливаемо новий софт, робимо заводські установки, вмикаємо емулятор, виходимо, а там - канали десь штук 122, причому відразу показує Тіса і все, більше нічого. Скануемо трансподери - немае сигналу, попадаемо на Амос - є сигнал! Потим скануемо Сіріус 11766 - така муйня вилазить, я таких каналів зроду не знаю, всу кодовані... Піпец!!! mog
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: Android-80 від 19:15:07, 24 Липня 2008
Я такі апарати "спускаю з горба"! 9_4 Або якщо він не Ваш,то віддайте назад,нехай якись аматор позабавляється :2funny:
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: Vaniok від 07:15:26, 30 Листопада 2008
Всім привіт. Допоможіть повернути емулятор. Він в мене вмикався через меню а тепер він кудизь зник. Напишіть будьласка код для повернення емулятора, а не для входа в емулятор.
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: Astronomy від 08:05:17, 30 Листопада 2008
Послідовність дій для активації емулятора:  - Вибираємо в меню пункт Система (Menu\user Preference)  - переміщаємо курсор на пункт Заводські установки (Factory Default)  - натискуємо кілька разів клавішу Page/down  - (кнопка на пульті виглядає як 2 стрілки вниз) - натискувати кілька разів  - Система запитає - скинути ключі на заводських? - це означає ключі встановляться з самої прошивки автоматично.  - повинен з'явиться пункт меню Ключі
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: rocket_mn від 15:32:52, 26 Грудня 2008
Здрастуйте така проблема поставив пін код на приймачі Cosmosat 7400, і забули як його поміняти! на стандартній? і ще дайте програму і потрібний софтвер з ключами каналами і т.д.! будь-ласка!
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: sashko2 від 18:10:34, 12 Січня 2009
Потрібна ваша допомога
Cosmosat 7400
Знайшов загрузчик ,софт,інструкцію( ш"ється як Рапида)
http://www.di-life.com/dload/index.php?page=search&action=find&search=Cosmosat

загрузка не йде ! 9_4
 *-I
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: xxzheka від 06:41:09, 13 Січня 2009
попробуй вимкнути ЕМУ.
і напиши чим і як грузиш прошивку?
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: sashko2 від 07:41:15, 13 Січня 2009
Завантажувач софтa - програма 7400_todvb

1. Під'єднуємо тюнер кабелем до вільного послідовного порту ( com 1, com 2). Тюнер має бути вимкнений. 2. У програмі 7400_todvb, у випадному списку Port вибираємо порт (Com1, Com2..), до якого підключили тюнер.   3. Відкриваємо необхідний файл в програмі, File – Select (Або натискуємо на першу кнопку Відкрита тека – «open file»).  4. Натискуємо у вікні програми другу кнопку «SEND» (Кнопка з картинкою «стрільця управо») після чого висвічується звернення програми до тюнера і чекання /5. Натискуємо кнопку включення\виключення тюнера (на передній панелі). Утримуючи кнопку включення\виключення тюнера, включаємо кнопку живлення тюнера (на задній панелі тюнера).  6. Спостерігаємо у вікні програми процес завантаження софтвера, в цей час на табло тюнера йде перебір цифр.

2 варіант
Також пробував за допомогою   51XX ChannelEditor V1.0.2
,навідь канали не ідуть.... Vic

все брав тут

http://www.di-life.com/dload/index.php?page=search&action=find&search=Cosmosat
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: xxzheka від 08:03:30, 13 Січня 2009
візьми тут http://xxzheka.org.ua/!forum/forumdisplay.php?f=133, в мене все іде
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: sashko2 від 13:59:04, 13 Січня 2009
xxzheka +1
дякую за сайт ,давно там не був,багато корисної інформації знайшов для себе....,але не йде цей  космосат і все
навідь з твоєю прошивкою та загрузчиком ,навідь канали не йдуть!
як перевірити СОМ порт,(тюнер після ремонту)

xхzheka напиши будь ласка свою інструкцію ,можливо я щось не так роблю ?
 *-I
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: xxzheka від 14:07:50, 13 Січня 2009
xxzheka +1
дякую за сайт ,давно там не був,багато корисної інформації знайшов для себе....,але не йде цей  космосат і все
навідь з твоєю прошивкою та загрузчиком ,навідь канали не йдуть!
як перевірити СОМ порт,(тюнер після ремонту)

xхzheka напиши будь ласка свою інструкцію ,можливо я щось не так роблю ?
 *-I

саме головне перед прошивкою ВИКЛЮЧИТИ ЕМУЛЯТОР!!!

Я роблю так:
вмикаю тюнер (тримаючи кнопку power  на передній панелі), на табло висвітлюється, boot чи upgrade (вже не памятаю). Потім запускаю прогу 7400_ToDvb, вибираю прошивку і шию ;)
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: sashko2 від 14:17:54, 13 Січня 2009
 ЕМУЛЯТОР ВИКлючений !
На тюнері горить L O A D
але ніхто не куди не біжить
Рапіда так само прошивається (прошив штук 20)
Зараз спробую перевірити блок живлення! *-R
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: sashko2 від 14:35:03, 13 Січня 2009
Перевірив бж
+5 +3.3 +22 +12в в нормі
+30 нема
як він міг робити ?

глянув уважніше там і не повино бути +30В
шукаю схему.
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: sashko2 від 14:45:32, 13 Січня 2009
знайшов
можливо кому згодиться
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: radioham від 00:38:56, 27 Січня 2009
универсальни пинкод на космик7400   2006 - пробуйте!
(по  материалам телесат инфо)
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: SERS3333 від 10:09:02, 27 Лютого 2009
Маю проблеми з заливкою каналів в Космосат 7405 ,доплможіть порадою будь-ласка .Софт залився нормально
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: jocoka від 18:42:43, 02 Квітня 2009
Маю на прошивку Космотрактор 7400 неможу заставити його відкривати Дігі тв ввожу ключі а він падла пише кодірований канал прошивка  \Cosmosat 7400 SW 27.01.2008
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: jocoka від 19:57:35, 02 Квітня 2009
Все пішло з софтом   CosmoSAT_7400_7410_SW_29.12.2008 *-A
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: radioham від 12:24:59, 15 Серпня 2009
xxzheka +1
дякую за сайт ,давно там не був,багато корисної інформації знайшов для себе....,але не йде цей  космосат і все
навідь з твоєю прошивкою та загрузчиком ,навідь канали не йдуть!
як перевірити СОМ порт,(тюнер після ремонту)

xхzheka напиши будь ласка свою інструкцію ,можливо я щось не так роблю ?
 *-I

саме головне перед прошивкою ВИКЛЮЧИТИ ЕМУЛЯТОР!!!

Я роблю так:
вмикаю тюнер (тримаючи кнопку power  на передній панелі), на табло висвітлюється, boot чи upgrade (вже не памятаю). Потім запускаю прогу 7400_ToDvb, вибираю прошивку і шию ;)
тюнер 7405 - кнопки Power нема взагали!!!!
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: Android-80 від 12:48:20, 15 Серпня 2009
тюнер 7405 - кнопки Power нема взагали!!!!
В даному апараті завантаження йде автоматично, запускаєш прогу і вибираєш софт, після чого апарат вмикаєм. Завантаження йде автоматично без всяких маніпуляцій(блимає діод червоно-зеленим). Головне дочекатись кінця завантаження, адже на дисплеї 7405 нема цифр,-лишень світлодіоди ;)
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: radioham від 13:33:43, 15 Серпня 2009
прошить получилось, а чи можливо зтягти и залить сетинги , ключи на 7405 ?ничого  не проходе...
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: radioham від 14:00:17, 15 Серпня 2009
прошить получилось, а чи можливо зтягти и залить сетинги , ключи на 7405 ?ничого  не проходе...
все виличив  вимкненям в Приложениях якогось дурацькго KEYFLY!!!!
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: saray від 19:52:06, 07 Вересня 2009
Підскажіть будь ласка не іде  ІНТЕР  (7410)
Назва: Cosmosat 7100, 7400, 7410, 8100, 8800
Відправлено: Vasyl67 від 09:24:54, 02 Травня 2010
Cosmosat 8100 після прошивки цього тюнера немає сигналу прошивав прошивкою dvbextrim 6686 AF7RC7, прошивку яка стояла не зберіг,допоможіть будь ласка як рішити цю проблему.Дякую.