Український SAT-TV форум

Технічний відділ => Майстерня => Різні технічні рішення => Тема розпочата: Vladimir-rv від 19:08:39, 11 Січня 2008

Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: Vladimir-rv від 19:08:39, 11 Січня 2008
Досить цікава схемка, думаю повторити http://www.21vek.flybb.ru/topic233.html (http://www.21vek.flybb.ru/topic233.html)
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: Sat_Odessa від 23:40:10, 16 Лютого 2008
Тiльки орiгiнал ось тут:
http://juras-projects.at.tut.by/
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: NAZAR від 08:11:01, 17 Лютого 2008
Ну блін і дали жару! Ачого не примінили процесор Пєнтіум-4? Та й ще з радіопультом дистанційного керування.
    Вже більше року користуюсь подібним пристроєм який складається з любого тюнера(завжди є під рукою) і лампочок 26В  100мА.Працює безвідмовно.До речі в моєму випадку перевірка іде під реальним струмом(100-150мА),а не під5мА як у супер-пристрою.У дісеку найчастіше летять ключі і коли він буває підглюкує,то при слабому струмі нагрузки може себе не проявити,а лампочка усе покаже.Якщо є підозрілий вхід,можу залишити під нагрузкою на деякий час-хай прогріється.Дуже удобно працювати з старим Глобо(з точки зору переключень).До того ж він не боїться замикань по антені,чого не скажеш про Опенбокс.
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: nico2 від 09:27:46, 17 Лютого 2008
Молодець кулібін,ще якщо розкажеш як лампочка відрізняє наприклад транспондер 11766 н 27500 з годбірду від сіріусовського,ціни тобі не буде!
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: NAZAR від 19:00:13, 18 Лютого 2008
Молодець кулібін,ще якщо розкажеш як лампочка відрізняє наприклад транспондер 11766 н 27500 з годбірду від сіріусовського,ціни тобі не буде!
А до чого тут транспондер??? *-GДісек не повинен розрізняти транспондер.Він розрізняє команди на переключення супутників а не транспондерів.І подає живлення на потрібний конвертор.А розрізняти транспондери-то вже проблема тюнера. *-SДоречі понад 90% несправностей дісека пов"язані з ключами,які подають живлення.
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: nico2 від 19:33:28, 18 Лютого 2008
А як така несправність дайсіка,не бачить на готбірді частоту 11034, і все все інше бачить а якраз ртр який хоче бачити мама яка приїхала з Росії в гості до доньки не бачить ,міняю дайсік і все йде,як вам такий глюк?
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: Ogirok від 20:18:33, 18 Лютого 2008
А як така несправність дайсіка,не бачить на готбірді частоту 11034, і все все інше бачить а якраз ртр який хоче бачити мама яка приїхала з Росії в гості до доньки не бачить ,міняю дайсік і все йде,як вам такий глюк?
У мене було подібне. Якраз італійські RAI були потрібні клієнту - замінив дайсік і пішли.
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: sienya від 12:34:01, 19 Лютого 2008
Молодець кулібін,ще якщо розкажеш як лампочка відрізняє наприклад транспондер 11766 н 27500 з годбірду від сіріусовського,ціни тобі не буде!
А до чого тут транспондер??? *-GДісек не повинен розрізняти транспондер.Він розрізняє команди на переключення супутників а не транспондерів.І подає живлення на потрібний конвертор.А розрізняти транспондери-то вже проблема тюнера. *-SДоречі понад 90% несправностей дісека пов"язані з ключами,які подають живлення.
А як на рахунок поляризації H i V? Там різні напруги подаються (13 - 18 Вольт)???
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: sienya від 12:36:07, 19 Лютого 2008
А як така несправність дайсіка,не бачить на готбірді частоту 11034, і все все інше бачить а якраз ртр який хоче бачити мама яка приїхала з Росії в гості до доньки не бачить ,міняю дайсік і все йде,як вам такий глюк?

В тебе напевно тюнер ЖЛОБО 7010СХ. В нього є така вада щодо цього транспондера.
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: nico2 від 17:45:37, 19 Лютого 2008
Тюнер якраз стронг 6355,і при чому тут тюнер якщо заміна дайсіка якраз і виправила ситуацію,а на тюнері який я перешиваю вдома ніколи не було ніяких затиків,це якраз один із самих стабільних аппаратів,так що видумувати версії типу "вродила бо сусід пяний був " я думаю тут ні до чого
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: NAZAR від 18:12:25, 20 Лютого 2008
Молодець кулібін,ще якщо розкажеш як лампочка відрізняє наприклад транспондер 11766 н 27500 з годбірду від сіріусовського,ціни тобі не буде!
Тоді зустрічне питання-а як отой супер-пупер тестер(що в початку теми) відрізняє частоту 11766 від 12380???А якщо ще міряти АЧХ пропускного тракту дісека-дешевше купити пару ящиків тих дісеків і просто міняти їх.А те що ви описали-зовсім нетиповий дефект і може бути раз на тисячу.
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: Astronomy від 18:21:13, 20 Лютого 2008
nico2! але тестер покаже(чи показав) що проблема в дісеку, що він не бачить такої частоти 11034???
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: slav0n від 20:31:38, 20 Лютого 2008
Ну блін і дали жару! Ачого не примінили процесор Пєнтіум-4? Та й ще з радіопультом дистанційного керування.
    Вже більше року користуюсь подібним пристроєм який складається з любого тюнера(завжди є під рукою) і лампочок 26В  100мА.Працює безвідмовно.До речі в моєму випадку перевірка іде під реальним струмом(100-150мА),а не під5мА як у супер-пристрою.У дісеку найчастіше летять ключі і коли він буває підглюкує,то при слабому струмі нагрузки може себе не проявити,а лампочка усе покаже.Якщо є підозрілий вхід,можу залишити під нагрузкою на деякий час-хай прогріється.Дуже удобно працювати з старим Глобо(з точки зору переключень).До того ж він не боїться замикань по антені,чого не скажеш про Опенбокс.
5 балів!  O0  Я взагалі і не задумувався над цим девайсом. Просто існують безпроблемні дісики. Раніше обзивались Kaon, потім Romsat, зараз набрався Globo.   
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: nico2 від 19:06:51, 21 Лютого 2008
Найбільше причин в несправності дайсіка показує "вскритіє" як кажуть браття росіяни,відкриваєш а там так швидко їх паяють що не встигають добре вкласти центральні контакти конектору і в результаті вивід сам по собі а плата теж сама по собі ,коли підключаеш все працює через місяць ,два контакти  окислюються починаються вибрики,на рахунок фірм вже перепаяв кучу всяких,всі спішать бо попит великий.
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: vadimd від 19:07:54, 16 Березня 2009
Ну блін і дали жару! Ачого не примінили процесор Пєнтіум-4? Та й ще з радіопультом дистанційного керування.
    Вже більше року користуюсь подібним пристроєм який складається з любого тюнера(завжди є під рукою) і лампочок 26В  100мА.Працює безвідмовно.До речі в моєму випадку перевірка іде під реальним струмом(100-150мА),а не під5мА як у супер-пристрою.У дісеку найчастіше летять ключі і коли він буває підглюкує,то при слабому струмі нагрузки може себе не проявити,а лампочка усе покаже.Якщо є підозрілий вхід,можу залишити під нагрузкою на деякий час-хай прогріється.Дуже удобно працювати з старим Глобо(з точки зору переключень).До того ж він не боїться замикань по антені,чого не скажеш про Опенбокс.
А з чого таку лампочку зняти,або де знайти?
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: igorok-777 від 00:01:52, 18 Січня 2013
2 NAZAR 5+ балів, я світлодіод із опором прикрутив, із лампочкою краще. Типові соплі Diseqc:
Не перекидає один із входів, комутація проходить добре але на одному із входів присутня напруга, комутація працює коректно проте після вимкнення і вмикання тюнера напруга вже не подається на вхід diseqc, і ще всякого що надумають вузькоокі інженери. Все це легко, дешево і сердито перевіряється вище вказаним NAZARом способом, для зручності тюнер налаштовано: 1 канал -> вхід A, 2 канал -> вхід B і т.д. Причому цим же тюнером налаштовується антена і в "польових" умовах можна швидко перевірити diseqc, щоб не морочити собі сиві ... висячи на драбині. *oohaa*
Назва: DISEqC- тестер
Відправлено: puh від 20:51:14, 21 Червня 2015
NAZAR молодец... я уже 20рокiв ставлю антенны i мозку не хватило про лампочки... Пробував на язык.... :2funny: тепер зробив оце ... бобма...  NAZAR *-I *-I *-I *-I *-I *-I