Український SAT-TV форум
Головна категорія => Українські телевізійні канали => Тема розпочата: aqua від 09:33:38, 03 Грудня 2007
-
ICTV,CTB,Новий йдуть відкрито , у кого є інформація як довго буде таке шчастє.
-
ICTV,CTB,Ноивй йдуть відкрито , у кого є інформація як довго буде таке шчастє.
До нового року,то точно 004 А далі час покаже... Правда коли з"явиться Віжн ТБ,то думаю,що mog
-
коли з"явиться Віжн ТБ,то думаю,що mog
Поділяю твою думку...не розкочуйте губу, прийдеться купувати потім губозакаточну машинку чи спіннінг:)
-
А губозакаточна машинка буде мати назву STRONG,бо GLOBO ta OPENBOX :'( mog
Ото втіха ;D
-
Вони в любий час можуть як відкрити так і закрити ці канали.
це все непередбачувано. Щось вони задумали,а задумали вони перехід на Віжин с кодуванням НДС.
-
Так ми з Yaro і говорим,що губозакаточна машина скорше всьго буде під назвою STRONG(VIASAT має 50% акцій стронга). Та щей окрім NDS,будемо мат DVB-S2 :'(
-
Привіт.Народ,якщо чесно,не розумію чим переймаємось?СТБ-ще сяк так,а за рештою- не дивився,і не буду.Перегляд 20-ти хвилинної реклами введе в ступор кого завгодно,особливо коли її включать 2 або 3 рази на фільм.Дістало вже те мило,шампуні та прокладки.Просто багато людей які шкодували за цими каналами,отримавши їх так плюють на телевізор,що скоро телеприймачі будуть обладнувати *двірниками*,як авто.Про смаки не сперечаються,але хотів би почути думку людини,яка прямо *тащиться*від перегляду такого свинства.
-
А ви що незнали що на цих каналах показують тільки саму рекламу и деколи її переривають фільмами та випусками новин :2funny:
-
В мене пакет укр каналів кабельне коштує 12 грн на міс,ефірна антена не тягне,такщо мати всі канали в якості це дуже великий плюс.все одно час від часу щось там дивлюсь,як і всі
-
Точно по такій самій схемі транслюють всі інші українські канали. Ще цікаво замітив - відколи пропали іств, новий, ств - поставив тарілку на 75 градус. Тепер появився іств - дивлюся купа передач передерто з ДТВ і НТВ.
-
Точно по такій самій схемі транслюють всі інші українські канали. Ще цікаво замітив - відколи пропали іств, новий, ств - поставив тарілку на 75 градус. Тепер появився іств - дивлюся купа передач передерто з ДТВ і НТВ.
А 1+1 все копіює з СТС !!! An14
-
Тут Ігорку не копією, а разом транслює. Генеральний директор то один - Роднянський. Тому насичення ефіру і формат подібні :)
-
• Відкрите віщання каналу ICTV продовжиться до наступного ЧС по футболу. 9_:1
• Канал “СТБ” почне кодуватися знову лише в другій половині 2008р. 9_:1
Інфа з Гомельсат. :) будемо надіятись, і дивитись lam
-
Це просто класно!
непогана інформація!
дякую! O0
-
Залишається вірити достовірності даної інформації. А так просто супер :)
-
Залишається вірити достовірності даної інформації. А так просто супер :)
Виходить Бодя, що інфа достовірна і правдива, адже ICTV,CTB ідуть відкрито 9_:1
УРА an33 ;D
-
Є інфа , що ICTV і СТВ 20.02.08 знову переходять в свої 2.6, так що надивились :knuppel2:
-
Ага буде тої доброї.... 9_:1 Жаль звичайно, та що подієш 9_4, треба буде класти просту антену (сітку) :2funny:
-
На одному з форумів прочитав таке:
"ТОВ “Міжнародна комерційна телерадіокомпанія” (ICTV) інформує, що з
20.02.08р. (під час проведення профілактичних робіт на ТВ передавачах
програми ТОВ МК ТРК (ICTV) та на супутниковій передавальній станції
телеканалу СТБ з 08:00 до 12:45) поновлюється коду-вання сигналу
програм ТОВ МК ТРК(ICTV) системою умовного доступу «VIACCESS 2.6».
Крім того, в період з 13.02.08р. по 15.02.08р. з 23:00 вечора до 05:00
ранку будуть про-водитись тестові включення кодуванню сигналу ICTV
системою умовного доступу «VIACCESS 2.6»."
-
Так можна знайти ключі до ICTV ?????????? :'( :lamer:
-
Так можна знайти ключі до ICTV ?????????? :'( :lamer:
VIACCESS 2.6 ! Які ключі !
Забудь і не згадуй ! mog
-
Так можна знайти ключі до ICTV ?????????? :'( :lamer:
то не той варіант *-Y .
-
Пишіть будь ласка якщо будуть якісь зміни з ICTV i STB, бо поки що не паше
-
то як СТБ-непаше? не лякате завчасно*+*-
-
Пишіть будь ласка якщо будуть якісь зміни з ICTV i STB, бо поки що не паше
Новий і СТБ паше ;) не вводіть народ в оману
-
нічого хлопці *_Oзара всі дружно кладем супутникове *-M,а при переході на цифру наземного телебачення до 2015року, будем ставити цифрові ефірні тюнера,на наземне телебачення з дециметровою антеною ,або ІРтелебачення по укртелекому,миж спеціалісти ca.,,і буде нам щастя без роботи ж не останемся *-<все буде добре,як кажуть руські худо без добра не бывает 9_:1
-
Sori 4uvaku za nedostovirny infu z stb, ne ljakajtes vin pashut prosto ce v meme sugnaly ne bylo, tomy j zagnavsja.
-
нічого хлопці *_Oзара всі дружно кладем супутникове *-M,а при переході на цифру наземного телебачення до 2015року, будем ставити цифрові ефірні тюнера,на наземне телебачення з дециметровою антеною ,або ІРтелебачення по укртелекому,миж спеціалісти ca.,,і буде нам щастя без роботи ж не останемся *-<все буде добре,як кажуть руські худо без добра не бывает 9_:1
Ну на рахунок ефірного то так, а от IP, не думаю. Наразі високошвидкісний нет є у великих містах, а мобільний едж чи 3G - дорого.
-
Від сьогодні на каналах ICTV та трк Україна змінено систему кодування. O0 Відтепер вони доступні в системі кодування Biss. Бажаю приємного перегляду. *-F
-
Вікотр а случайно в тебе ключики не завалялись на Нтв?? an33
-
Вікотр а случайно в тебе ключики не завалялись на Нтв?? an33
Звісно,що є. Але їх потрібно вбивати кожні 10 секунд. Це трохи незручно,бо приходиться дивитись на пульт,а не на екран телевізора.))))))
-
Народ знайшов в неті ключ але не перевіряв! Бо не знаю як вводити!
TRK Ukraina Sirius 4 11766 H 27500 3/4 DCW KEY 07-04-2008
F 17FC17FD 00 : 05EB201032BC11FF ; Kanal Ukraine
F 17FC17FD 01 : 9697406DCD8D1E78 ; Kanal Ukraine
*-P
-
Ще від вчорашнього обіду дивимось Україну !
Читай тему Статика (Direct Control Word) !!! (http://sat-ukraine.info/index.php?topic=461.15)