Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Інші приймачі з Ему => Kenwood DTF 1,2 і PACE => Тема розпочата: Dipytat від 14:45:42, 17 Листопада 2007

Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 14:45:42, 17 Листопада 2007
Добрий день. Може, хтось має, або знає де можна знайти нормальну прошивку на цей тюнер. Дякую
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 14:54:44, 17 Листопада 2007
Добрий день. Може, хтось має, або знає де можна знайти нормальну прошивку на цей тюнер. Дякую
Якщо цікавить КРИПТОВОРКС включно, то треба шити софт ОФМ, маю на руках все, що потрібно,недавно перевірив, все ОК, з першого разу йде практично все, що на ньому може йти, крім АУ на Мультивізіони і ТПС . Якщо КРИПТО не треба - тоді можна взяти софт Генератора, все інше те саме, що й на ОФМ. Зараз спробую викласти на нашому аплоді весь комплект і короткий опис.Або давай своє мило, то дістанеш в приват.
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 17:13:05, 17 Листопада 2007
Дякую за софт. Можете мені ще написати, як той тюнер шити, якою прогою, може маєте список каналів та ключів на нього ?
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 19:51:08, 17 Листопада 2007
Дякую за софт. Можете мені ще написати, як той тюнер шити, якою прогою, може маєте список каналів та ключів на нього ?

Є у мене все, що треба. Ти ж не написав, що треба ще й прогу, ну та не проблема. Маєш 98 Вінду чи Мілленніум встановлену? Тоді користай з PTC Launcher, причому з патченого, одним ним заллєш софт, канали та еепром. А взагалі...при використанні Медіакома Еепром не треба окремо шити, але тоді супутники будуть відображатися не коректно, а показувати буде все, що може та модель :-) Скинути тобі ще й канали ? А всі ключі є вже в файлі RSA і другому з ним.
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 08:24:05, 18 Листопада 2007
Дуже дякую за допомогу. А чи є якась програ під ХР ?
Дякую
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 08:34:55, 18 Листопада 2007
Дуже дякую за допомогу. А чи є якась програ під ХР ?
Дякую

Нема.Є тільки для КЕНа-1.А Кен-2, якщо нема інстальованих 98 чи Мілленніума, прийдеться шити через ЖТАГ, я особисто так і роблю, результат - той самий.А от чи охота тобі заморочуватися - то вже як ти вирішиш :-)
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 08:37:55, 18 Листопада 2007
А через Jtag - як це робиться ?
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 09:28:25, 18 Листопада 2007
Ви не маєте інструкції по прошивці тюнера ?
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Astronomy від 10:14:07, 18 Листопада 2007
шукайте тут!
http://laki.dvhk.pl/faqs_tunery_mediasat.htm
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 10:27:50, 18 Листопада 2007
Я вже читав ту інструкцію. В мене виникли запитання. Як я зрозумів, для прошивки потрібно мати два шнура - LPT i COM. COM я маю, а LPT - ні. Який саме LPT потрібен, напишіть мені і я його куплю.
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 14:31:26, 18 Листопада 2007
Я вже читав ту інструкцію. В мене виникли запитання. Як я зрозумів, для прошивки потрібно мати два шнура - LPT i COM. COM я маю, а LPT - ні. Який саме LPT потрібен, напишіть мені і я його куплю.

LPT-шнур треба типу ПАПА-ПАПА на обох кінцях, розпайка 1 до 1, тобто 1й контакт на 1й, 2й - на 2й і так до 25, і наскільки я знаю - такі не продаються, а робляться самостійно, хоча всяке буває. КОМ-шнур підходить від модема. До речі, 1430 та 1530 Піонери можна шити тільки по КОМ-порту, на жаль цього для КЕНів не зроблено, як і дечого іншого. Додатково при роботі через ЖТАГ потрібно в БІОСі компа виставити режим роботи LPT-порта ЕСР чи ЕРР.
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 19:51:50, 19 Листопада 2007
Я вже читав ту інструкцію.

Ну і ??? Робив, не робив? Зробив, не зробив? Що вийшло, що ні в яку???
Я сьогодні в черговий раз перевірив, чи є на КЕН-2 щось передовіше (ну по КОМі шити фірмаре типу...) - таки нема...є додатково для Піонера 1330, і все...
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 20:02:44, 19 Листопада 2007
Та біда сталась. Я не знав, що то ще й ЛПТ кабель потрібен. Думав, що тільки КОМ обвйдусь. Я все-таки знайшов той кабель, але він не підходив, там потрібно  типу ПАПА-ПАПА а в мене був ПАПА-МАМА. Вот і буду тепер шукати кабель. Як куплю то спробую знову. До речі, ви б не змогли викласти ключі та канали на Аплоуді сайта, а то по з пошти я не можу зладувати.
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 20:21:31, 19 Листопада 2007
Та біда сталась. Я не знав, що то ще й ЛПТ кабель потрібен. Думав, що тільки КОМ обвйдусь. Я все-таки знайшов той кабель, але він не підходив, там потрібно  типу ПАПА-ПАПА а в мене був ПАПА-МАМА. Вот і буду тепер шукати кабель. Як куплю то спробую знову. До речі, ви б не змогли викласти ключі та канали на Аплоуді сайта, а то по з пошти я не можу зладувати.

Знаєш, від сканера підходить, тільки один роз"єм МАМА заміни на ПАПА, і все. Перевірено. Секції з ключами та канали зараз спробую викласти на нашому аплоді.
================
Секції з ключами та канали на аплод пішли, чекають на схвалення від адміна. Опис, як і що робити, ти мав дістати поштою. Є питання? Вперед :-)
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 19:40:27, 20 Листопада 2007
Скиньте краще інструкцію на форум, а то на мило не приходить.
Дякую
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 14:21:32, 21 Листопада 2007
Скиньте краще інструкцію на форум

Виклав на нашому аплоді, забирай і можеш мучити свого КЕН-а :)
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 19:10:01, 21 Листопада 2007
Дуже дякую
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 18:17:05, 22 Листопада 2007
Ше одне  :). А де та інструкція, по я на аплоді знайти не можу ))
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 20:50:11, 23 Листопада 2007
Ше одне  :). А де та інструкція, по я на аплоді знайти не можу ))

Тільки-но глянув - нема дійсно на аплоді :( Зараз викладу повторно. І куди воно подівалося? Чи то руки криві...
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 07:37:59, 24 Листопада 2007
Вибачте, що стільки мороки зі мною  :) Інструкції знову немає )))
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Ігор Горбусь від 07:52:47, 24 Листопада 2007
Кинь йому Славік файл в інтернет коробочку , а адрес коробки вистат тут і все !
http://ibox.org.ua/create/
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 11:39:50, 24 Листопада 2007
Вибачте, що стільки мороки зі мною  :) Інструкції знову немає )))

Добре, чіпляю тут.На аплоді в розділі для КЕНів дійсно чомусь нема.
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 16:30:07, 25 Листопада 2007
Що таке, той jTag ?
І де ту прогу взяти ?
Цитувати
2. Підключити ЛПТ-шнур до компа, ЖТАГ -  до ЛПТ-шнура, тюнер повинен бути ВИКЛЮЧЕНИМ !!!!
Я щось того не зрозумів ?
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 17:09:37, 25 Листопада 2007
А jTag який має бути (чи вони всі однакові ))), бо я не в курсі)

Тобі дуже бажано на мікросхемі. В мене так. Інший варіант (на опорах) з Піонерами та КЕНами я не пробував.
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 17:13:09, 25 Листопада 2007
Мій знайомий шиє через jtag Samsug і ще щось. То підійде такий самий? А як той jtag виглядає - то якась плата ?
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 17:17:40, 25 Листопада 2007
Мій знайомий шиє через jtag Samsug і ще щось. То підійде такий самий? А як той jtag виглядає - то якась плата ?

Ух, ну ти даєш запарку :) Не скажу напевне, чи підійде ЖТАГ від Самсунга (та й марки ти не сказав), контактура на ЖТАГ робиться під конкретний тип процесора на материнці. Який там Самсунь у твого корефана? А ЖТАГ для Піонера в мене таки зроблений на платі, то дуже простий пристрій, якщо так можна сказати. Просто вирівнювач рівнів між компом та процесором тюнера, і все.
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 17:24:19, 25 Листопада 2007
Як я зрозумів, то у той jTag вставляється мікросхема з тюнера ?
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 17:30:59, 25 Листопада 2007
Як я зрозумів, то у той jTag вставляється мікросхема з тюнера ?

Та куди там, друже, це ж не програматор...Це просто маленька платочка, а в ній мікросхема типу 74HC244 (рекомендую ТІЛЬКИ цю!), та ще з 10 резисторів, ну може там і ще дещо бути, це вже як хто собі робить або яку купить. Ти міг би спробувати на резисторах спочатку, воно просто робиться, на коліні в темному підвалі кувалдою можна зробити :) Заодно і я буду знати, чи працює ЖТАГ на опорах з Піонерами :) 
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 17:36:48, 25 Листопада 2007
Гляньте на вкладений малюнок - я правильно зрозумів ?
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 17:42:31, 25 Листопада 2007
Гляньте на вкладений малюнок - я правильно зрозумів ?

Так, правильно. З компа через ЖТАГ і на тюнер.
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 17:54:10, 25 Листопада 2007
А можете викласти схему того жтага, яким ви користуєтесь ?
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 18:01:11, 25 Листопада 2007
А можете викласти схему того жтага, яким ви користуєтесь ?

Я вже виклав у відповіді 28 цієї гілки.
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 18:04:36, 25 Листопада 2007
Перепрошую, не помітив
Цитувати
Заодно і я буду знати, чи працює ЖТАГ на опорах з Піонерами
Ви ж казали, що шиєте Kenwood за допомогою жтага
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 18:12:47, 25 Листопада 2007
Перепрошую, не помітив
Цитувати
Заодно і я буду знати, чи працює ЖТАГ на опорах з Піонерами
Ви ж казали, що шиєте Kenwood за допомогою жтага

ЖТАГ підходить і для Піонерів, і для Кенів:) Якраз та схема, яку я виклав.Її повно всюди в інеті...
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Generator від 20:05:14, 25 Листопада 2007
джитаг підключається до ПРОЦЕСОРА, а не до лпт порта тюнера  :)
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 21:16:14, 25 Листопада 2007
джитаг підключається до ПРОЦЕСОРА, а не до лпт порта тюнера  :)

От блін, в цій заморочці й не помітив, що дурницю зморозив:) Звичайно ж ТАК! Перепрошую за дезінформацію, я мав на увазі саме те, що виклав Генератор - до тюнера, в котрому впаяно рознім для ЖТАГа. Тобто в тюнері треба його (рознім) впаяти, а вже до нього підключати готовий ЖТАГ.   

Перепрошую, недогледів:)

Дякую за виправлення!
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: gad від 11:56:08, 26 Листопада 2007
[ Заодно і я буду знати, чи працює ЖТАГ на опорах з Піонерами :) 
Так , працюэ . Перевiрено .
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 19:13:03, 04 Грудня 2007
Щось в мене не виходить. Жтаг маю, прогу маю, а нічого не йде. Програма пише щось тиму Error wrtiting memory і не оприділяє ти проца. В чому тут діло ?
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 21:08:02, 04 Грудня 2007
Щось в мене не виходить. Жтаг маю, прогу маю, а нічого не йде. Програма пише щось тиму Error wrtiting memory і не оприділяє ти проца. В чому тут діло ?

Щось типу того - не влаштовує. Програма пише сама собі лог, скинь його мені, я подивлюся...Дивись картинку, яку я прикріпив.
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: gad від 10:38:15, 05 Грудня 2007
А LPT в компi як виставлено? Повiнно  бути ЕСР ( 378- 037F)
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 19:46:26, 05 Грудня 2007
Думав, думав, і рішив зробити на 98 Віндовсі. Я маю прогу MediasatConnect_v2.9.3 і Ken Writer 1.0.1. Котрась із них підійде ? Будь ласка, напишіть, як ними користуватись ? Дякую
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 20:14:09, 05 Грудня 2007
Думав, думав, і рішив зробити на 98 Віндовсі. Я маю прогу MediasatConnect_v2.9.3 і Ken Writer 1.0.1. Котрась із них підійде ? Будь ласка, напишіть, як ними користуватись ? Дякую

Для заливки софта на 98 чи МЕ треба прогу PTC Launcher.Нею можна заливати все - фірмваре, списки, еепром.Прогу шукай на сайте http://laki.dvhk.pl в розділі для Медіасатів.
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Dipytat від 20:26:23, 05 Грудня 2007
Прога є. І є питання. фірмваре - це і є прошивка,  еепром - то що таке, а як нею ключі залити ?
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 16:16:19, 06 Грудня 2007
Прога є. І є питання. фірмваре - це і є прошивка,  еепром - то що таке, а як нею ключі залити ?

Firmware (софт,фірмваре) - те ж, що і прошивка, для КЕНа-2 вона має розмір 2 Мб. Еепром - це Енергонезалежна пам"ять в тюнері (EEPROM), яку можна стирати та записувати, в КЕН-2 це мікруха 24С32, там зберігаються настройки на багато що в тюнері. В КЕН Еепром треба заливати, якщо хочеш, щоб працювали інтерактивні сервіси на деяких провайдерах, або ж правилько відображалися назви супутників, які ти дивишся, та багато чого іншого.Це у випадку софта ОФМ, в тебе саме такий, я тобі посилав саме його. Еепром можна і не заливати, нічого страшного не буде:) І заливається він тим же PTC Launcher-ом, закладка ЕЕПРОМ. Ключі в ОФМ заливають Медіакомом чи МедіасатКоннектом - всі необхідні матеріали я висилав тобі в комплекті, це секції RSA та ЕMU. Достатньо іх залити, щоб дивитися тюнер.Не все буде йти, деякі ключі треба прописувати вручну, це якщо нема АУ на якогось провайдера.
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 18:50:32, 11 Грудня 2007
Для заливки софта на 98 чи МЕ треба прогу PTC Launcher.Нею можна заливати все - фірмваре, списки, еепром.Прогу шукай на сайте http://laki.dvhk.pl в розділі для Медіасатів.

Виклав для тебе і для всіх бажаючих тут PTC LAUNCHER FULL (http://///)
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: savsav від 15:25:50, 10 Лютого 2008
Нова версія П.З. на kenwood DTF-1   http://laki.dvhk.pl/pliki/Files2/pliki.php

06.02 | Kenwood

Do pobrania poprawki dla tunera Kenwood.
DTF-1 v2.32:

- Fixed TP$ (again)

- Polsat, Premiere AU.  ca.,
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 18:46:22, 29 Квітня 2008
Вийшов - ну нарешті!!!- свіжий софт для КЕНа-2 :) Викладаю його і всі потрібні добавки, аби працювало заявлене:
- SECA2: NANO 5105 C+ (ID 0065: Pakiet TVN, TCM, Cartoon, Disney...);
- VIACCESS (TPS CRYPT): TPS & MultiVision (ID 007C00).
- NAGRA2: Pol$at AU (ID 7101) & Pr3mi3r3 AU (ID 0501);
- IRDETO2: Pakiet MCT & RedLight (ID 062800);
- Редактирование ключей с пульта;
- Bloker EMM SECA2;

Додаю також опис, взятий з відомого форуму.
Назва: Потрібна прошивка на Kenwood dtf-2
Відправлено: Yaro від 18:52:26, 29 Квітня 2008
Вийшов - ну нарешті!!!- свіжий софт для КЕНа-2 :) Викладаю його і всі потрібні добавки, аби працювало заявлене:

Власне і сам софт...ПОКИ ЩО БЕЗ УКРАЇНСЬКОГО чи РОСІЙСЬКОГО МЕНЮ...