Понавидумують тих тюнерів до бісса , а ти тут сиди і суши собі голову , чи варто його прошивати аби запороти за тих пару рублів чи ні !
От і мені попалась дана модель в руки. Абсолютно ніяких прблем при заливці софту не виникло. Софт від Старсат (ну дуже меню тут мені подобається :)) залився з першого разу.Привіт.Бодян,а проги від СР,і кабель теж звичайний?Бо мені теж сьогодні принесли 2 такі аппарати.
На Хотбірді, там канали ОРТ і Євронюс.Недавно така проблемка з"явилась. А вирішити можна її заливши останній софт трумана від 6 грудня:
Не допмогає й остання прошивка ???Не знаю чим ти його прошиваєш,але я ще раз перевірив і ніяких зависань та перезавантажень не замічено. Спробуй мої ключі та список каналів ;)
Как на этом тюнере запустить бисс-каналы?? ТЕТ работает, а 1+1-интерн., Мегаспорт и ТВ Киев не идут. Ключи в эмуляторе прописаны.Залий новий список ключів
Так перевіряв, ключі прописані. Скиньте ваш файл з ключами, порівняю.Пробуй
Порадьте, як ввести ключі в рес. GLOBO 7010CX (софт 2.4.11conax). Загружав загрузчиками AV KeyEdit 3.1.00, AV Upgrate 3.1.02 (-05, -07) - процес загрузки йде правильно, але після загрузки рес. не влючається. На табло висьвічується "_|". ЕМУ відсутнє. Допоможіть, будь ласка.
Скачай та залий в свій тюнер цей софт truman_5119_house_emu_2.4.47.rar
пробував..це вроді апаратна поломка, бо після заливки каналів тьюнер перегружається і знов меню вибору мови..Толік, в мене іноді теж виникає така проблемка. Фокус в тому, що потрібен інший софт,яких є два: COOL EMU i HOUSE EMU. На якому відкриється розділ сканування каналів, то на той і заливай ключі з каналами. ;)
кажу ж вам, що це від прошивки не залежить.., такі тьюнери я прошивав не раз.. і проблем ніколи не було., це же тьюнер принесли на ремонт..Як вирішив проблему? Попався тюнер з таким самим діагнозом. Заранн дякую!
спеціально пробував останню сашкову прошивку - ефект точно такий самий..
Краще порадьте де колупати: чи блок живлення, чи може проблеми з флешкою..?
Як вирішив проблему? Попався тюнер з таким самим діагнозом. Заранн дякую!А ніяк, просто віддав туда звідки принесли...