Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => 7010CR => Тема розпочата: Horik від 20:37:53, 06 Листопада 2007

Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Horik від 20:37:53, 06 Листопада 2007
Недавно прийшла партія тюнерів ГЛОБО 7010 СХ.І що ви думаєте, я давай шити, а тут -  :(.А саме показує Connecting, а потім (як вмикаю тюнер) появляється Connect Success.Софт використовував truman_5119_house_emu_2.4.10_all.Прога AVUpgrade_Ver (хоча пробував всякі різні версії) взята з цього сайта.Може хтось підкаже, в чому справа.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Horik від 20:43:52, 06 Листопада 2007
О, ледве згадав:тюнер куриться від старого 7010 СR і все працює. Але на компі надалі з ним конекту немає. Я навіть кабелі різні пробував. І також коли пише Connect Success прога висне. :( Дуже прошу поможіть, бо то якийсь гон. :idiot2:
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: bodyan від 20:49:53, 06 Листопада 2007
При завантаженні проексперементуйте з ідентом перевірки, тут два варіанти або одиничка, як на малюнку або ж нуль.
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi22.tinypic.com%2F6sxstl.gif&hash=38f000efdbcc22fd9a9a094e67db3568de9e0012)
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Horik від 22:31:30, 06 Листопада 2007
Пробував -те ж саме : :tickedoff:
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: bodyan від 22:33:01, 06 Листопада 2007
Яка системна інформація в меню приймача?
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Horik від 22:49:37, 06 Листопада 2007
Ось так написано в меню:

Моделювання ID      5119_COOL
Апаратна Версія      5119
Версія ПЗ                2.3.85 conax
Версія Завантаж.     1.6.0
ост.модиф.              10:46:08 jun 28 2007
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: bodyan від 23:05:06, 06 Листопада 2007
Апаратно це дійсно то й же 7010CR, тому про причину проблеми заливки софта важко щось сказати. Я б радив у Вашому випадку вивантажити софт, звірити у хекс-редакторі заголовок і спробувати залити змінений софт.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: sazan від 23:10:11, 06 Листопада 2007
Попробуй спочатку просто скачати софт з тюнера і зерегти,а після цього загрузити новий.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Horik від 23:11:57, 06 Листопада 2007
Справа в тому, що навіть той софт, що я залив з іншого тюнера вже неможливо вивантажити.І взагалі нічого ні програма AVChannelEdit_ua,ні AVUpgrade_Ver витягнути не можуть. :confused:А старий 7010 СR без проблем працює з цими програмами.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: bodyan від 23:30:58, 06 Листопада 2007
Важко тут мені щось сказати. Можливо це одна з нових моделей, тим більше бачу що на офф. сайті Глобіків (http://www.globo.com.pl/), зявились нові моделі Opticum 7000CXE (http://www.globo.com.pl/pl/tunery/t_opticum7000cxe.htm),  Opticum 7100CXE (http://www.globo.com.pl/pl/tunery/t_opticum7100cxe.htm)
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Ігор Горбусь від 08:56:41, 07 Листопада 2007
Понавидумують тих тюнерів до бісса , а ти тут сиди і суши собі голову , чи варто його прошивати аби запороти за тих пару рублів чи ні !
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: sienya від 09:10:19, 07 Листопада 2007
Понавидумують тих тюнерів до бісса , а ти тут сиди і суши собі голову , чи варто його прошивати аби запороти за тих пару рублів чи ні !

Це точно!!!
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Android-80 від 10:03:51, 07 Листопада 2007
Дуже часто зараз маю поломки ком-порта тюнера. Сам нераз при включеному тюнері витягую та запихаю шнур,і жодного паленого порта. Але люди несуть,якось умудряються зпалити :(
Хоча трохи прибрехав,літом таким чином в компі зпалив два порта :rolleyes: Радив би при однаковох завантажувачах,спробувати перелити софт з тюнера на тюнер.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Ogirok від 10:29:29, 07 Листопада 2007
Пробуйте підключити до іншого ком-порта ПК.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Horik від 12:44:49, 07 Листопада 2007
Я вже все перевірив-кабеля міняв-старий GLOBO 7010CR шиється,а цей не йде.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: bodyan від 13:28:54, 07 Листопада 2007
Спробуйте це й софт, можливо він зрушить цю незрозумілу ситуацію
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: bodyan від 16:30:03, 07 Листопада 2007
Також можливо буде корисно(взято з куді):
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi21.tinypic.com%2Fb67a4o.gif&hash=19819ac510c2dfe7d4e8f06f1c8db06b592329c5)
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Horik від 16:46:55, 07 Листопада 2007
пробував софт - далі те ж саме. :tickedoff:Але кабель постараюсь зробити ;)
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: rocker від 20:32:19, 07 Листопада 2007
прошив я цей тюнер. Спочатку ніякий софт не хотів йти - запускало, доходило до 80%, а далі мигало на табло 1203 і нікуди не йшло. потім попробував софт All_truman_5119_house_emu_2_3_65 і пішло. А далі прошив truman_5119_house_emu_2.4.10_all і все працює ).
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Horik від 09:10:56, 09 Листопада 2007
В мене теж прошився(зробив так як написав rocker),до речі,з цим софтом добре працює МІТРІС.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: bodyan від 12:27:10, 14 Листопада 2007
От і мені попалась дана модель в руки. Абсолютно ніяких проблем при заливці софту не виникло. Софт від Старсат (ну дуже меню тут мені подобається :)) залився з першого разу.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Volodya від 21:52:39, 20 Листопада 2007
От і мені попалась дана модель в руки. Абсолютно ніяких прблем при заливці софту не виникло. Софт від Старсат (ну дуже меню тут мені подобається :)) залився з першого разу.
Привіт.Бодян,а проги від СР,і кабель теж звичайний?Бо мені теж сьогодні принесли 2 такі аппарати.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: bodyan від 22:06:40, 20 Листопада 2007
Абсолютно все те саме :)
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: SuperBob від 11:31:16, 28 Листопада 2007
Скажіть будьласка, а кардшарінг дана модель підтримує?
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: bodyan від 14:50:54, 28 Листопада 2007
Підтримує, ему для шари, таке ж як і у інших Глобоподібних
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: oostryj від 19:31:33, 12 Грудня 2007
Чи хтось зустрічав щоб на транспондері 12597 V 27500 не показували канали при достатньому рівні сигналу й на різних прошивках?  :idiot2:
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: DiD /7AHAC від 20:45:24, 12 Грудня 2007
Який супутник?
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: oostryj від 16:08:48, 13 Грудня 2007
На Хотбірді, там канали ОРТ і Євронюс.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Android-80 від 16:32:14, 13 Грудня 2007
На Хотбірді, там канали ОРТ і Євронюс.
Недавно така проблемка з"явилась. А вирішити можна її заливши останній софт трумана від 6 грудня:
www.truman-support.com/soft/150xultra/truman_5119_house_emu_2.4.18_all.rar
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: oostryj від 16:31:40, 14 Грудня 2007
Не допмогає й остання прошивка  ???
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Android-80 від 16:49:44, 14 Грудня 2007
Не допмогає й остання прошивка  ???
Не знаю чим ти його прошиваєш,але я ще раз перевірив і ніяких зависань та перезавантажень не замічено. Спробуй мої ключі та список каналів ;)
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: oostryj від 18:42:00, 15 Грудня 2007
Заміна спписка каналів допомогла. Хоча в СR-і на моїх каналах цей транспондер показує. 
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: alex1972 від 21:00:46, 17 Вересня 2008
Как на этом тюнере запустить бисс-каналы??  ТЕТ работает, а 1+1-интерн., Мегаспорт и ТВ Киев не идут. Ключи в эмуляторе прописаны.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: SERS3333 від 07:20:25, 18 Вересня 2008
Как на этом тюнере запустить бисс-каналы??  ТЕТ работает, а 1+1-интерн., Мегаспорт и ТВ Киев не идут. Ключи в эмуляторе прописаны.
Залий новий список ключів
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: alex1972 від 22:52:23, 19 Вересня 2008
Так перевіряв, ключі прописані. Скиньте ваш файл з ключами, порівняю.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: SERS3333 від 07:24:00, 20 Вересня 2008
Так перевіряв, ключі прописані. Скиньте ваш файл з ключами, порівняю.
Пробуй
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: SERS3333 від 07:32:02, 20 Вересня 2008
І ще софт
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: raduegg від 19:22:02, 20 Вересня 2008
А простіше залий наш дамп на квадро  :D
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: karivets від 21:39:51, 05 Жовтня 2008
Порадьте, як ввести ключі в рес. GLOBO 7010CX (софт 2.4.11conax). Загружав загрузчиками AV KeyEdit 3.1.00, AV Upgrate 3.1.02 (-05, -07) - процес загрузки йде правильно, але після загрузки рес. не влючається. На табло висьвічується  "_|". ЕМУ відсутнє. Допоможіть, будь ласка.





Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: sadova4 від 06:42:10, 10 Жовтня 2008
Порадьте, як ввести ключі в рес. GLOBO 7010CX (софт 2.4.11conax). Загружав загрузчиками AV KeyEdit 3.1.00, AV Upgrate 3.1.02 (-05, -07) - процес загрузки йде правильно, але після загрузки рес. не влючається. На табло висьвічується  "_|". ЕМУ відсутнє. Допоможіть, будь ласка.
Скачай та залий в свій тюнер цей софт  truman_5119_house_emu_2.4.47.rar





Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: andre33 від 05:57:04, 24 Жовтня 2008
Чи вищевказані софти підтримують кодування "Криптон" для Львівського мітрісу ?
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: v.v.v. від 16:06:45, 03 Грудня 2008
Канали для Globo 7010CX. може комусь треба.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: sashko2 від 14:19:54, 19 Грудня 2008
потрібен софт для GLOBO СR , СХ з Віасат Балтіка
 *-I
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: axelfol від 20:01:25, 15 Лютого 2009
Цікаве питання, а який процессор в цьому апараті? і що буде якщо наприклад якимось чином туда залити софт від глобо7010А ? просто дуже дуже цікаво
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: andre33 від 05:24:14, 16 Лютого 2009
проц там STI5119 
 лий тільки рідний софт
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: tosat від 08:14:44, 16 Лютого 2009
Принесли мені тут один такий тьюнер - заливаю дамп по сом порту, а каналів нема.. :(, думав зайти через меню вручну просканувати, так коли "ок" на інсталяції натискати то нічого не міняється.., хоча у всі інши пункти меню доступ є..
Де копати..?
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: sashko2 від 09:01:49, 16 Лютого 2009
попробуйте закинути мої канали та ключі ,все буде  *-F

http://sat-ukraine.info/index.php?topic=1889.msg62224;topicseen#msg62224
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: tosat від 10:10:07, 16 Лютого 2009
пробував..це вроді апаратна поломка, бо після заливки каналів тьюнер перегружається і знов меню вибору мови..
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Android-80 від 10:32:14, 16 Лютого 2009
пробував..це вроді апаратна поломка, бо після заливки каналів тьюнер перегружається і знов меню вибору мови..
Толік, в мене іноді теж виникає така проблемка. Фокус в тому, що потрібен інший софт,яких є два: COOL EMU i HOUSE EMU. На якому відкриється розділ сканування каналів, то на той і заливай ключі з каналами. ;)
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: tosat від 11:04:01, 16 Лютого 2009
пробував.., результат той самий..
може ще джітагом попробувати перешити..?
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: sashko2 від 11:32:01, 16 Лютого 2009
тримай софта - перевыреного з цими каналами та ключами

Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: tosat від 19:10:11, 16 Лютого 2009
кажу ж вам, що це від прошивки не залежить.., такі тьюнери я прошивав не раз.. і проблем ніколи не було., це же тьюнер принесли на ремонт..
спеціально пробував останню сашкову прошивку  - ефект точно такий самий..
Краще порадьте де колупати: чи блок живлення, чи може проблеми з флешкою..?
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: andrey від 09:39:08, 10 Травня 2009
підкажіть будьласка по глобо 7010 сх зявився тут в сусіда... як його прошити ... на форумі шось дуже мало і багато відсутніх файлів...  ПО відрізняється від 7010сr .? як шо можна дайте готовий дамп для .сх. читав шо кабель можливо треба інший. чи підійде нульмодемний звичайний.?
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: jvpx від 12:29:46, 10 Травня 2009
To andrey.
ПО для 7010сх таке ж як і для 7010cr.Прошивав їх звичайним нуль-модемним кабелем.Можу запропонувати перевірений загрузчик та софт з каналами і ключами за березень 2009р,так як останнім часом не мав справи з цими тюнерами.

Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: SERS3333 від 07:48:43, 11 Травня 2009
У мене трохи новіший дамп
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: andrey від 09:48:40, 11 Травня 2009
дуже вам дякую за допомогу.. попробую зробити того тюнера може сьогодні ...там треба просто в загрузчику вибрати файл  та опцію ( завантажити ) я скачав прогу шо виклав БОГДАН українську. і все... там бачу ше присутні такі  функції чи шо то воно ( ідент перевірки  тип приймача  тип софта  ідент виробника  вермсія приймача  версія софта ) там треба шось вводити чи воно саме має показати.?
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: bodyan від 09:53:44, 11 Травня 2009
to andrey

Шановний Андрію. Для висловлення подяки існує кнопка рейтингу завдяки якій Ви зможете подякувати користувачам.

Щодо 7010СX та прочитайте ви вже нарешті цю тему спочатку до кінця і у Вас відпадуть усі лишні запитання!!!
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: andrey від 12:25:35, 12 Травня 2009
БОГДАН  читав цю гілку і інші але тут не так багато написано і  ше питання старі з 07 року а в нас вже 09 рік  багато файлів відсутні.... скачав ВАШІ  проги для заливки редагування.. але ше нічого не робив і не пробував... пока сусіда не бачив.... в селі городи....
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: andrey від 21:35:26, 12 Травня 2009
прошив сьогодні сусіду того глобіка  прошив версією ПО 2.3.84 яку виклав SERS3333 ... але бачу шо ПО  від  jvpx по версії новіше 2.4.50  яке краще працює шо нового в тому чи іншому... хоча зараз багато ми не взмозі переглядати так як все кодують в більш складні кодіровки...  просто я не взмозі протестувати взяв тюнера й віддав  в мене вроді все працює... поживемо побачимо далі... але сусід не так багато його дивиться шоб замітити шось нове ( як купив тюнера рік назад так і не перешивав.). дякую всім за допомогу. дякую форуму шо він є. *-P
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: sergeny від 14:53:00, 28 Серпня 2009
Ніколи неставив цих тюнерів,але в звязку з відсутністю 4100 і їм подібним змушений і до цих братися.
Підскажіть чи можливо загнати туди своє лого ???
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: sashko2 від 17:28:08, 28 Серпня 2009
7010СR чудово себе зарекомендував ,з 100 штук ні однієї проблеми,
як змінити лого - тримай ;)
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: SERS3333 від 09:53:40, 04 Вересня 2009
Комусь вдалося поставити своє лого , скиньте зразок картинки будь-ласка і пікажіть , як подивитись в меню ключів в цьому апараті?
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: kandrij від 12:24:47, 18 Вересня 2009
Ресивер Orton 4050CX  пiсля прошиття запускаеться пише boot а далi малевич i на телевiзорi,i на ресиверi.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: savsav від 09:58:09, 03 Жовтня 2009
  Допоможіть зайти в ЕМУ Opticum 4000TSCX (5119)  an24
 9339 як всі інші Глобоподібні не сприймає...
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: savsav від 11:08:07, 03 Жовтня 2009
  В принципі найшов  новіший ДАМП і можливість заходити в ЕМУ 9339 відновилась! 
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: andrey.sat-master від 10:01:06, 01 Листопада 2009
кажу ж вам, що це від прошивки не залежить.., такі тьюнери я прошивав не раз.. і проблем ніколи не було., це же тьюнер принесли на ремонт..
спеціально пробував останню сашкову прошивку  - ефект точно такий самий..
Краще порадьте де колупати: чи блок живлення, чи може проблеми з флешкою..?
Як вирішив проблему? Попався тюнер з таким самим діагнозом. Заранн дякую!
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: дядя Міша від 17:10:06, 15 Листопада 2009
У мене 8 головок: на 4, 5, 13, 36, 39, 53, 75, 90***на 2 дісека які обєднані комутатором(перемикачем) на 12 вольт з них- через 12вольт підключені 36, 39, 53, 75****Після прошивки Ортон 4050сх універсальним загрузчиком Upgrade UA 3.1.07 від boduana, дампом 2.4.51_7010cx 201108 (до прошивки перевів тюнер на заводські налаштування) працюють канали з супутників які не підключені ч-з 12 вольт(комутатор не підключений до гнізда 12 вольт на тюнері) а коли підєдную комутатор до гнізда 12 вольт ЗНИКАЄ сигнал на супутниках які не підєднані ч-з 12 вольт і появляється сигнал на супутниках які підєднані ч-з 12 вольт. Так, що я можу переглядати канали тільки з ч-х супутників, або-або (в меню відповідні налаштування робив ) Може я пишу не розуміючи сам що я пишу .Що мені робити з налаштуванням, щоб я міг переглядати канали з усіх восьми супутників не перевтикаючи тюльпан комутатора у гніздо 12 вольт???? 
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: tosat від 17:35:34, 15 Листопада 2009
Як вирішив проблему? Попався тюнер з таким самим діагнозом. Заранн дякую!
А ніяк, просто віддав туда звідки принесли...
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: -sat-fan- від 20:01:06, 12 Лютого 2010
Шановні, необхідна допомога. Хто стикався з OPTICUM 7100CXE? Присутній лан.

Системна інформація:

Модель ID - 5119_COOL
Версія заліза - 5119
Версія програм - 2.4.51 net
версія завантажувача - 1.8.0

Ніяк неможу второпати як цього звіра прошити, і які софти можливо в ньго лити а які ні.

Аномалія в тому що завантажив прошивку globo_5119_cool_net_2.4.57_all.dld

та завантажувачі:
- AVUpgrade_ST51XX_4MB.exe
- AVUpgrade_ST51XX_4MB_ver.exe

далі по інструкції почав шити:
Комп і тюнер підключив. Тюнер вимкнений.
- Запускаю програму AVUpgrade_ST51XX_4MB_ver.exe, та з AVUpgrade_ST51XX_4MB.exe та ж сама ситуація
- вибираю ком порт СОМ1 (в мене стандарт)
- в пункті Upgrade: Download
- вибираю софт globo_5119_cool_net_2.4.57_all.dld
- натискаю Start
Зявляеться в програмці
- connecting..
- вмикаю тюнер, на табло якого починае бігати по периметру табло рисочки (декілька секунд), і після чого сама прошивка не розпочинаеться, тюнер просто запускаеться.
- А в програмці пише
- Verify...

В чому справа що нетак?
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: SashaTv від 21:16:52, 12 Лютого 2010
З приймача зливаются дані?
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: -sat-fan- від 07:51:33, 13 Лютого 2010
Та ж сама ситуація.
Тюнер - на табло якого починае бігати по периметру табло рисочки (декілька секунд), і після чого сама прошивка не розпочинаеться, тюнер просто запускаеться.
Хоча після появи Verify... за декілька секунд зявляеться Ident check failed!
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: SashaTv від 08:08:48, 13 Лютого 2010
Пробуйте в "Диспетчері пристроїв" переназвати СОМ1 в СОМ2/ швид 115200/-та перевантажити компютер.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: bodyan від 08:32:35, 13 Лютого 2010
http://sat-ukraine.info/index.php?topic=1920.msg25356#msg25356 (http://sat-ukraine.info/index.php?topic=1920.msg25356#msg25356)
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: -sat-fan- від 09:41:22, 13 Лютого 2010
Бодян спробував ставити 0 але ситуація не змінилася, нічого цікавого для себе і для вирішення проблеми не знайшов.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: SashaTv від 10:02:48, 13 Лютого 2010
А ПЗ версії  2.4.51 net пробували закидати?Невиключено що в приймачі технічна проблема-наприк неспр БЖ/електроліти/
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: -sat-fan- від 10:10:58, 13 Лютого 2010
Нічого не розумію, діагноз той самий. СОМ працює перевіреено
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: -sat-fan- від 18:00:12, 14 Лютого 2010
Усе проблема вирішена з ком портом на ресивері була проблема, але паяльник все виправив.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: дядя Міша від 11:49:20, 16 Березня 2010
Перечитав всю тему і інші, не можу знайти програму для загрузки ключів в Globo 7010 cr(Orton 4050 cx)))) (5119)Хто може допоможіть..........
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: bodyan від 12:05:40, 16 Березня 2010
Завантажувач і усе необхідне знаходиться тут (http://sat-ukraine.info/index.php?topic=271.0)
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: vassa від 20:30:32, 21 Квітня 2010
  Допоможіть зайти в ЕМУ Globo 7010cx
 9339 як всі інші Глобоподібні не сприймає.Можна ще є якісь цифри щоб увійти в ЕМУ.

Ось так написано в меню:

Моделювання ID      5119_COOL
Апаратна Версія      5119
Версія ПЗ                2.4.11 conax
Версія Завантаж.     1.6.0
ост.модиф.              16:18:26 nov 17 2007
 *-I *-P.Я хочу ввести ключі ручками на інтер і тому подібні,підскажіть чи можна, бо кабеля для прошивки не маю.
Назва: GLOBO 7010 CX як і чим його шити
Відправлено: Android-80 від 20:40:40, 21 Квітня 2010
Там софт встановлений заводський без ему. Проший його і матимеш щастя. Софт,канали і ключі знайдеш у відповідній темі. Не лінуйся користуватись пошуком. An14