Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => Інші приймачі з Ему => Satcom => Тема розпочата: Liberta від 12:53:06, 29 Травня 2026
-
Зявився такий звір в продажу в магазинах в травні 2026 - судячи з усього це десь із музею дістали бо ще рокі 10 тому вони випускались - по меню схоже на аналог Skyprime HD - чи є у когось прошивка на нього з ему бо та що в ньому без ему
-
схоже прошивки свіжіше нема :o
-
Прошивки є на одному сайті але платні, сам шукаю S101_HD_MINI_encrypt_V1.09.16190_07042016_R4b19 V1.09.20683 19.09.2019