Український SAT-TV форум
Технічний відділ => Майстерня => Питання, пов'язані з ремонтом. => Тема розпочата: Rostyk.07 від 11:20:17, 25 Травня 2026
-
OpenFox X6M Combo допоможіть впізнати C11,R4 (вирвані) Такий принесли в ремонт!
(https://i.ibb.co/VY7FpBzz/3.jpg) (https://ibb.co/WvbrpKMM)
(https://i.ibb.co/HT7DnXPV/1.jpg) (https://ibb.co/nMrszR1b)
(https://i.ibb.co/XkFd1fNq/2.jpg) (https://ibb.co/3YS825Gn)
-
OpenFox X6M Combo допоможіть впізнати C11,R4 (вирвані) Такий принесли в ремонт!
(https://i.ibb.co/VY7FpBzz/3.jpg) (https://ibb.co/WvbrpKMM)
(https://i.ibb.co/HT7DnXPV/1.jpg) (https://ibb.co/nMrszR1b)
(https://i.ibb.co/XkFd1fNq/2.jpg) (https://ibb.co/3YS825Gn)
C11 по живленню VDD (8 нога) - стандартна кераміка 0.1 uF.
R4 (підтяжка) - 4.7K
-
Запустив. Дякую за відповідь
(https://kept.com.ua/thumb/ileN/IMG-07e892c71f4488d824e775f29f27f7cd-V.jpg) (https://kept.com.ua/ileN/IMG-07e892c71f4488d824e775f29f27f7cd-V.jpg)
-
Запустив. Дякую за відповідь
(https://kept.com.ua/thumb/ileN/IMG-07e892c71f4488d824e775f29f27f7cd-V.jpg) (https://kept.com.ua/ileN/IMG-07e892c71f4488d824e775f29f27f7cd-V.jpg)
я б вкоротив до мінімуму дроти які йдуть від флешки до плати бо при прошивці чи скануванні каналів можуть виникнути імпульсні перешкоди і тюнер запише сміття в пам'ять.Як результат прошивка ляже криво і тюнер просто перетвориться на цеглину