Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Інші приймачі з Ему => Eurosat , Eurosky => Тема розпочата: bumer1978 від 12:34:17, 23 Серпня 2025

Назва: Eurosky ES-4080 HD не бече вертекалі
Відправлено: bumer1978 від 12:34:17, 23 Серпня 2025
Eurosky ES-4080 HD -  Не бачить ветекалі на всіх спутниках,конденсатори в блоці міняв не помогло,на виході тюнера вольтаж перекидає.Хто стикався з такою поломкою підкажіть що робити?