Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => Питання пов'язані з ремонтом => Тема розпочата: Plate від 17:02:14, 02 Січня 2022
-
Допоможіть розібратися з більш складною поломкою, ніж заміна конденсаторів у БЖ. Я зазвичай обходжусь ремонтом БЖ і вже знаю болячки глобоподібних приймачів. Але буває така несправність, пов'язана з материнською платою. Погане перемикання дайсеків та падіння сигналу на 1.80 вольт я теж вже розкусив. Просто припаюю новий конденсатор на 1.80v. Але ще з часом тюнер починає погано показувати картинку, ламає по вертикалі лінії і стрибають кадри, темне зображення і бачу тягучки на чорних предметах. Іноді зображення може яскравіше здатися, а потім знову тьмяним. Це який конденсатор копати? По відео-тракту я так зрозумів просідання напруги йде. Хто стикався? :'(
-
Допоможіть розібратися з більш складною поломкою, ніж заміна конденсаторів у БЖ. Я зазвичай обходжусь ремонтом БЖ і вже знаю болячки глобоподібних приймачів. Але буває така несправність, пов'язана з материнською платою. Погане перемикання дайсеків та падіння сигналу на 1.80 вольт я теж вже розкусив. Просто припаюю новий конденсатор на 1.80v. Але ще з часом тюнер починає погано показувати картинку, ламає по вертикалі лінії і стрибають кадри, темне зображення і бачу тягучки на чорних предметах. Іноді зображення може яскравіше здатися, а потім знову тьмяним. Це який конденсатор копати? По відео-тракту я так зрозумів просідання напруги йде. Хто стикався? :'(
Я би радив зробити так 9_4.І купити новий і не займатися писаниною. Orton 4100c та клони застаріла модель. *-K *-K
-
Я би радив зробити так 9_4.І купити новий і не займатися писаниною. Orton 4100c та клони застаріла модель. *-K *-K
Не вчіть мене жити, друже. У мене є цілий склад різних нових супутникових приймачів, я цім займаюсь на професійному рівні, чому ви не відповідає у моїй справі? Я не питав вашої поради щодо купівлі нового обладнання або що робити. Я ставлю питання на тему в розділі ремонту. Прохання модераторів видалити цей непотрібний пост. Не знаєш що писати по ремонту, проходь мимо.
P.S. Ось приблизно яка відповідь має бути на форумі - ОСЬ (https://satsat.info/globo-4100s/29494-globo-4100c-problema-s-izobrajeniem-28.html#post3633256)
-
https://sat-ukraine.info/index.php/topic,12795.30.html
O0
-
https://sat-ukraine.info/index.php/topic,12795.30.html
O0
Найбільше мене кумарять люди, які чомусь вирішують написати, що мені робити з приймачем і куди його викинути. Розумники навіть перебувають серед адмінів різних форумів. Я не зрозумію, тут що розділ філософії та життєдайних порад? Чому я маю терпіти подібні витівки? Мені потрібно відремонтувати глобіки, а не читати безглузді поради щодо того, який тюнер мені купити і що мені зробити зі старим. Як вони цього зрозуміти не можуть, що їхні поради не просто марні, а й засмічують цей топік на форумі.
-
мені просто цікаво скільки ще люди беруть за ремонт металобрухту який не підтримує ні хд ні навіть мпег4 коли сучасний тюнер з такими функціями коштує всередньому 300 грн а то й менше .просто цікаво напишіть якщо ви так поважаєте майстрів ,людей яким ви їх ремонтуєтє!
-
Висихає конденсатор на вході відеопідсилювача.Маркується ТС30 100мкф*16В .Далі з виходу відеопідсилювача (scart) ТС7 на 220 мкф*16В ,стоїть біля ТС7. Далі вихід (тюльпани) ТС2 на 220мкф*16в.Стоїть біля діода DL3. з таким віком цих тюнерів це поширена проблема.
-
https://sat-ukraine.info/index.php/topic,12795.30.html
O0
Найбільше мене кумарять люди, які чомусь вирішують написати, що мені робити з приймачем і куди його викинути. Розумники навіть перебувають серед адмінів різних форумів. Я не зрозумію, тут що розділ філософії та життєдайних порад? Чому я маю терпіти подібні витівки? Мені потрібно відремонтувати глобіки, а не читати безглузді поради щодо того, який тюнер мені купити і що мені зробити зі старим. Як вони цього зрозуміти не можуть, що їхні поради не просто марні, а й засмічують цей топік на форумі.
Вам радять правильний напрямок, бо ви не хочете проштовхувати нові технології. Тому, що ви ще не умієте їх ремонтувати і все нове для вас, це втрата заробітку на застарілих ресиверах. Ви не хочете рухатись вперед, освоювати щось нове, вам і так добре. Якби ви клієнтам розповідали про можливості нових ресиверів і про те, що відремонтований 10-15річний глобік, довго не протягне, що він вже віджив своє- думаю, що люди не ремонтували б той раритет і не викидали б грооші на вітер. Без образ.
-
...Якби ви клієнтам розповідали про можливості нових ресиверів...
І так, і ні. Ви скільки завгодно розповідайте старенькій бабусі чи дідусеві про новітні технології, але коли їй(йому) не вистачає грошей на кусок хліба та пляшку олії, то всі ваші настанови їм до одного місця. Та й не раз доводилось чути такий "аргумент;:" Та звикли ми до цього ресивера, іншого нам не потрібно, ремонтуйте." Та й ремонт такого, як ви висловились раритета, більше ніж на 150-200 гривень не потягне. Сумно, але факт. :'( Отака казка, малята. ca.,
-
...Якби ви клієнтам розповідали про можливості нових ресиверів...
І так, і ні. Ви скільки завгодно розповідайте старенькій бабусі чи дідусеві про новітні технології, але коли їй(йому) не вистачає грошей на кусок хліба та пляшку олії, то всі ваші настанови їм до одного місця. Та й не раз доводилось чути такий "аргумент;:" Та звикли ми до цього ресивера, іншого нам не потрібно, ремонтуйте." Та й ремонт такого, як ви висловились раритета, більше ніж на 150-200 гривень не потягне. Сумно, але факт. :'( Отака казка, малята. ca.,
Так зазвичай той ремонт ненадовго, як не те що ремонтуваали накриється, то щось інше. І що знову 150-200грн??? То краще одразу купити нового. Просто потрібно в таких випадках говорити, що він ремонту не підлягає. А то раз з бабулі стягнути 200грн, другий раз, а на третій вже буде мусово купляти новий. І тоді дійсно, бабулі на олію не вистачить, коли такі добродушні майстри вижмуть із бабулі всі гроші.
-
Та й ремонт такого, як ви висловились раритета, більше ніж на 150-200 гривень не потягне. Сумно, але факт
добавити 150 гр и новий тюнер! -але знову ж таки скажуть що ? -та нехай ....на новий нема грошей поки шо....все ж дешевше за нового..
Додано: 10:59:29, 03 Січня 2022
Ви скільки завгодно розповідайте старенькій бабусі чи дідусеві про новітні технології,
зараз одне шо заманить на новий тюнер -канал Сварожичі !
-
Я би радив зробити так 9_4.І купити новий і не займатися писаниною. Orton 4100c та клони застаріла модель. *-K *-K
Не вчіть мене жити, друже. У мене є цілий склад різних нових супутникових приймачів, я цім займаюсь на професійному рівні, чому ви не відповідає у моїй справі? Я не питав вашої поради щодо купівлі нового обладнання або що робити. Я ставлю питання на тему в розділі ремонту. Прохання модераторів видалити цей непотрібний пост. Не знаєш що писати по ремонту, проходь мимо.
P.S. Ось приблизно яка відповідь має бути на форумі - ОСЬ (https://satsat.info/globo-4100s/29494-globo-4100c-problema-s-izobrajeniem-28.html#post3633256)
Якщо ви цим займаєтесь на професійному рівні, то чому так професійно випитуєтеся.Такий ви майстер.
-
Висихає конденсатор на вході відеопідсилювача.Маркується ТС30 100мкф*16В .Далі з виходу відеопідсилювача (scart) ТС7 на 220 мкф*16В ,стоїть біля ТС7. Далі вихід (тюльпани) ТС2 на 220мкф*16в.Стоїть біля діода DL3. з таким віком цих тюнерів це поширена проблема.
Це вже інша річ. Дякую за пораду, наступного разу врахую. Вчора відремонтував 20 ортонів та їх клонів. Нагромадилося за рік роботи антеником. Ще є з вологою, що потрапила, у високочастотний блок затеклої по кабелю. Але ці вже лагодити не буде. Чи не рентабельно. Ще на 1 рік вистачить.
Вам радять правильний напрямок
Це не філософський факультет, це створена мною тема з ремонту 4100с та їхніх клонів, відповідайте, будь ласка на тему. спасибі
Якщо ви цим займаєтесь на професійному рівні
Ще раз поясню для особливо незрозумілих, це розділ ремонту ресиверів, а не будинок порад партії КПРС. Я назбирав багато несправних тюнерів, мені їх дарували коли я встановлював нові HD (наприклад - s-1218-28HD і таке інще). Я професійний антенник і працював навіть із Януковичем та Пшонкою, зараз я працюю з бідними верствами населення. У мене є різні моделі приймачів, починаючи від старих глобоподібних і закінчуючи Дрімамі DM800SE та Опенбоксамі SX4-6. Що ти до мене причепився зі своїми непотрібними порадами? Мені потрібні іноді старі 4100с для пенсіонерів, у яких звичка користуватися даною моделлю. Я дивлюся по клієнту і сам вирішую, що ставити в залежності від його грошей і його віку. Я за рік обслуговую десятки тисяч клієнтів. Це тобі не Донецьк, де я мав лише 300 клієнтів. Це великий мегаполіс Київ і тут накопичується на ремонт багато ресиверів, які знову йдуть у справу. Зрозумій, зараз інші часи, ніж були до війни на Донеччині. Тепер, щоб вижити, потрібно робити в 10 разів більше, а піратських карток вже немає і на абонплату підсадити людей мало вдається. Зараз, щоб вижити, потрібно возити в машині безліч видів приймачів, у тому числі й трофейні після ремонту, адже коли йде реклама і ти приїжджаєш до клієнта, ти не знаєш його можливостей і взагалі до кого ти їдеш. Під рукою мають бути різні моделі на всі випадки життя. У мене весь багажник забити тюнерами та новими та старими. Поки йдуть вихідні вирішив полагодити трофейні ортони (глобоподібні). Так само я ремонтую та інші тюнери, нового покоління мпег-4 де йде Перемога та Сварожичі. Але в цій темі мене цікавить ремонт 4100с поки йдуть вихідні і я вільний, потрібно більше їх зробити. Вчора вночі я вже відремонтував 20 глобіків, 30 сат інтегралів 1218-28 і чотири Опенбокси та один Дрімбокс 800. Тобі що як малому дитині треба все роз'ясняти чи що?
Я ж тобі не розповідаю, що у мене є ще абонплатники на офіційних тюнерах нтв-плюс або скільки у мене клієнтів платять за шаринг або трилохор тв. А ще купа сидить на iptv с дюнами HD, тому що це не відноситься до даної теми *-P
-
Вже може досить пустої писанини. grabli