Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => 7010CR => Тема розпочата: Simple_point від 21:30:24, 04 Вересня 2007
-
Доброго ранку/дня/вечора/ночі (хто коли читає - ;-).
Власне сабж. Аби знати напевно. Чи є прошивка на дану модель, щоби просто докупити картку Тріколор і можна їх дивитись з 36 градуса.
Дякую.