Український SAT-TV форум
Enigma / Enigma 2 => VU+ Zero4k/Uno4K SE/Solo4k/Uno4k/Solo2/Solo SE/Zero/Duo/Solo/Uno/Ultimo => Vu+ 4K => Тема розпочата: cdma від 12:25:47, 18 Лютого 2018
-
Як прошити Vu+ Uno 4K SE. Відео.
-
Доброго усім вечора! Напишіть буд-ласка хто встановив імдж опен плі 8.3. У мене встановлений 8.2. Чи є сенс оновлювати. Дякую!
-
Зробіть бекап ресивера з 8.2 і встановіть 8.3. Буде змога реально порівняти і зрозуміти, чи варто! Якщо щось не так, за 5хв відкат назад