Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => Тема розпочата: sasha19722201 від 16:13:34, 25 Лютого 2017

Назва: Globo 7010 CXE (Opticum 7100 CXE) Потрібна прошивка
Відправлено: sasha19722201 від 16:13:34, 25 Лютого 2017
Може хтось мав справу з цим звіром????
Голу пошивкуя знайшав залив а от де взяти список каналів і ключі

Додано: 01:58:22, 26 Лютого 2017
Прошивку я знайшов а от вид якого запхати спісок і ключі????
Назва: Globo 7010 CXE (Opticum 7100 CXE) Потрібна прошивка
Відправлено: niklajj від 12:41:00, 26 Лютого 2017
список має підійти від Globo 7010CR/CX у форматі dld
Назва: Globo 7010 CXE (Opticum 7100 CXE) Потрібна прошивка
Відправлено: sasha19722201 від 18:28:28, 26 Лютого 2017
список має підійти від Globo 7010CR/CX у форматі dld
Мавби підійти але на жаль зависає на 37 процентах стірання флеш
Назва: Globo 7010 CXE (Opticum 7100 CXE) Потрібна прошивка
Відправлено: sienya від 07:19:09, 27 Лютого 2017
Готовий дамп
Назва: Globo 7010 CXE (Opticum 7100 CXE) Потрібна прошивка
Відправлено: sasha19722201 від 15:57:59, 27 Лютого 2017
З тим тюнером якась комедія----ваш дамп застрягає на 85 процентів стирання флеш!!!
Назва: Globo 7010 CXE (Opticum 7100 CXE) Потрібна прошивка
Відправлено: Razvedka від 20:51:53, 27 Лютого 2017
включiть його в розетку i залиште на пiв години включиним, потiм пробуйте знову прошивати.
Назва: Globo 7010 CXE (Opticum 7100 CXE) Потрібна прошивка
Відправлено: sasha19722201 від 03:59:51, 28 Лютого 2017
включiть його в розетку i залиште на пiв години включиним, потiм пробуйте знову прошивати.
Добре спробую !
І розумію що ви натякаєте на підсівші кондюкии
Але сам ррідний дамп заливається без проблем!!!

Додано: 05:35:46, 28 Лютого 2017
Вже неодноразово пробував - рідна прошивка лиеться без проблем а от дамп з каналами від sienya  доходіть до 85 процентив і висить пріцьому на дисплеї моргає 1203