Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => Тема розпочата: sasha19722201 від 16:13:34, 25 Лютого 2017
-
Може хтось мав справу з цим звіром????
Голу пошивкуя знайшав залив а от де взяти список каналів і ключі
Додано: 01:58:22, 26 Лютого 2017
Прошивку я знайшов а от вид якого запхати спісок і ключі????
-
список має підійти від Globo 7010CR/CX у форматі dld
-
список має підійти від Globo 7010CR/CX у форматі dld
Мавби підійти але на жаль зависає на 37 процентах стірання флеш
-
Готовий дамп
-
З тим тюнером якась комедія----ваш дамп застрягає на 85 процентів стирання флеш!!!
-
включiть його в розетку i залиште на пiв години включиним, потiм пробуйте знову прошивати.
-
включiть його в розетку i залиште на пiв години включиним, потiм пробуйте знову прошивати.
Добре спробую !
І розумію що ви натякаєте на підсівші кондюкии
Але сам ррідний дамп заливається без проблем!!!
Додано: 05:35:46, 28 Лютого 2017
Вже неодноразово пробував - рідна прошивка лиеться без проблем а от дамп з каналами від sienya доходіть до 85 процентив і висить пріцьому на дисплеї моргає 1203