Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => 73** PVR => Тема розпочата: clott від 10:22:47, 11 Травня 2016
-
тюнер не стартує,прошивку не бере,чи можливо перешити через джітаг,дякую
-
Все можливо, але чи є сенс? Після чого таке сталося, що робив для вирішення проблеми, дані замірів напруги на виході блоку живлення, осцилограф є?
-
осцилограф є 2шт,живлення в допусках :2funny: я питав як джитагом софт загнати і не більше, флеш 25P32V ще не шив, довжина кабеля джитага в нормі( не міряв derisive.gif ) ca.,
-
25P32V
раз така відповідь, то і я буду так коротко. SPI-Flash. Хто в темі, той зрозуміє. Ти зрозумів?
-
так,.......шерсті клок