Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => 73** PVR => Тема розпочата: clott від 10:22:47, 11 Травня 2016

Назва: Opticum 7310V PVR CI2CX plus - горить червоний світлодіод
Відправлено: clott від 10:22:47, 11 Травня 2016
тюнер не стартує,прошивку не бере,чи  можливо перешити через джітаг,дякую
Назва: Opticum 7310V PVR CI2CX plus - горить червоний світлодіод
Відправлено: arrows від 11:44:56, 11 Травня 2016
Все можливо, але чи є сенс? Після чого таке сталося, що робив для вирішення проблеми, дані замірів напруги на виході блоку живлення, осцилограф є?
Назва: Opticum 7310V PVR CI2CX plus - горить червоний світлодіод
Відправлено: clott від 09:30:47, 13 Травня 2016
осцилограф є 2шт,живлення в допусках  :2funny: я питав як джитагом софт загнати і не  більше, флеш 25P32V ще не шив, довжина кабеля джитага в нормі( не міряв  derisive.gif ) ca.,
Назва: Opticum 7310V PVR CI2CX plus - горить червоний світлодіод
Відправлено: arrows від 13:43:10, 13 Травня 2016
25P32V
раз така відповідь, то і я буду так коротко. SPI-Flash.  Хто в темі, той зрозуміє. Ти зрозумів?
Назва: Opticum 7310V PVR CI2CX plus - горить червоний світлодіод
Відправлено: clott від 08:08:49, 16 Травня 2016
так,.......шерсті клок