Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => 3000- 6000.. => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => Питання пов'язані з ремонтом => Тема розпочата: Дімич від 16:17:58, 08 Вересня 2015

Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: Дімич від 16:17:58, 08 Вересня 2015
Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000, на дисплеї при вмиканні в мережу постійно горить зелений індикатор, прочитавши трохи розділ підозрюю що потрібно замінити конденсатор на БЖ, скільки орієнтовно це зараз коштує? Дякую.
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: slavon від 16:43:53, 08 Вересня 2015
Це залежить від майстра !!! приблизно гривень 100 -150 !!!
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: gorich від 17:54:33, 08 Вересня 2015
Це залежить від майстра !!! приблизно гривень 100 -150 !!!
ога..а селяни хочуть за 20 :)
і до речі мотивація майже однакова:
-кредити платимо,на продукти мало.....
короче треба не сцати і шукати майстра альтруіста,який за роботу не бере,за запчастини також і буде вам щастя
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: vasjabr від 19:24:37, 08 Вересня 2015
Запросив Петро-І майстра з Європи полагодити годинник на башті. Приїхав майстер, ходить один день, роздивляється, ходить другий, третій... На четвертий день взяв молоток, вдарив по годиннику- годинник задзвонив... Питає цар:
  -Скільки за роботу?
Майстер відповідає:
  -Три тисячі й три золотих.
Петро І і питає його:
  -А чого три тисячі ще й три золотих?
  -Три золотих за те, що вдарив, а три тисячі- за те, що знаю, де вдарити...-
відповів майстер.
Така мораль цієї байки... ca.,
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: Дімич від 20:35:31, 08 Вересня 2015
Дякую за відповіді, справа не в тому, що хочеться на халяву, звісно кожен має отримувати гідну платню за свою роботу, але теж не хочеться прийти до дяді Васі, який почне тобі розпинатись, що він мало не новий тюнер тобі зібрав, і хоче всього навсього за це "смішні" за таку роботу 600 - 1000грн.
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: arrows від 03:54:50, 09 Вересня 2015
"смішні" за таку роботу 600 - 1000грн.
Той Вася дебіл, шукайте іншого, бажано щоб звали того Васю, Грицьком, я просто чув, що Гриці більше 150грн. не беруть. :2funny: :2funny: :2funny:
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: vasjabr від 04:53:42, 09 Вересня 2015
Така вже наша натура: як продати- то втридорого, а як купити- то напівдармо... derisive.gif
А на рахунок кулібіних- їх на кожному кроці... якщо вміє включити паяльник- він вже спеціаліст! Береться паяти що- небуть... Ремонт! Я з 75 року "включаю" паяльник і не рахую себе майстром. Так собі, аматор... Але, як то кажуть, то вже з іншої парафії. ca.,
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: slavon від 07:00:03, 09 Вересня 2015
Цитувати
але теж не хочеться прийти до дяді Васі, який почне тобі розпинатись, що він мало не новий тюнер тобі зібрав, і хоче всього навсього за це "смішні" за таку роботу 600 - 1000грн.
ну які в дупу 600 і 1000 грн., у того дяді васі що з мозгаами не вже в порядку ???!!!  тюнер такого класу, аля жлобо 4100С коштує на радіо-базарі у Львові, в районі 20 баксів (500 грн.) !!! ca.,
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: andre33 від 13:14:55, 09 Вересня 2015
Славік , майстер правильно бере як за реставрацію антикваріату  An14
був мужик ,казав зробіть Хумакс 5200  - 2002 року випуску , плачу любі гроші,
 бо він йому "дорог как память..." :'(
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: vasjabr від 15:29:34, 09 Вересня 2015
бо він йому "дорог как память..."
Кожний по-своєму сходить з розуму... derisive.gif ca.,
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: slavon від 17:32:07, 09 Вересня 2015
Цитувати
Кожний по-своєму сходить з розуму... derisive.gif ca.,
Ага, кожен дуріє як вміє !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: andre33 від 17:45:31, 09 Вересня 2015
якщо серйозно , то ремонт БЖ 120 -150 грн + 40 грн прошивка по бажанню,
РЕ;  за прошивку  таких раритетів як Фергусони-Патісони-Оріони-Піонери-Пейси
  треба брати. мін 70 грн
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: slavon від 18:28:37, 09 Вересня 2015
Цитувати
якщо серйозно , то ремонт БЖ 120 -150 грн + 40 грн прошивка по бажанню,
А я про що писав вище ...  :2funny: :2funny: :2funny:
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: Snoop від 19:31:17, 09 Вересня 2015
-Оріони-
поправлю Arion
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: Ігор Горбусь від 19:32:57, 09 Вересня 2015
за прошивку  таких раритетів як Фергусони ...... треба брати. мін 70 грн

А навіщо його шити , що щось нове появилось в прошивці ?
Залив готові канали Арітером і все ...........
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: viktor 1968 від 19:36:53, 09 Вересня 2015
Та таким майстрюгам які за заміну пари конденсаторів беруть 120-150гр потрібно їхній паяльник засунути в ж**у. В яценюка мабуть навчили людей обдирать.
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: nico2 від 20:14:09, 09 Вересня 2015
особливо якщо в інтернеті ціна нового цілого блоку живлення 150 грн,і інтернет це така штука в якій тільки майстри рубляться,я працював в сервісному центрі де діагностика 4100го була 90грн,з ремонтом 250 а на базарі і в інтернеті  він коштував 160-180 грн,а потім ви йдете до того дідуся і бабки яким зробили того тюнера, на базар і хочете шоб вона вам продала кіло картоплі за дві гривні!

Додано: 20:17:01, 09 Вересня 2015
може й цим хлопцям відремонтуете
http://www.youtube.com/watch?v=Btfgd0pmPrk&feature=share (http://www.youtube.com/watch?v=Btfgd0pmPrk&feature=share)
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: slavon від 07:19:18, 10 Вересня 2015
Цитувати
Та таким майстрюгам які за заміну пари конденсаторів беруть 120-150гр потрібно їхній паяльник засунути в ж**у.
Собі туди засуньте прошу пана, бажано гарячий ...  :2funny: :2funny: :2funny:
А якщо серйозно то наc також ніхто не шкодує !!! ті ж клієнти що звертаються до тебе (тіж штукатури, муляри, плиточники і тд.тп.) ціни на свою роботу чомусь не скидають - усі ціни в долярах !!! та що далко йди тіж хрони-фірмани за будь яку роботу ціну підняли бо доляр віріс (горілка в магазині подорожчала), а чому ми електронщики і комп'юторщики повинні працювати за дурно ??? вони що більше вчилися ніж ми і у них вищий рівень знань ???  ca.,
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: yura150480 від 08:00:47, 10 Вересня 2015
Мій колєга знайшов майстра який зробив таку роботу за 80грн,я думаю то сама адекватна ціна.
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: tosat від 08:53:32, 10 Вересня 2015
Та таким майстрюгам які за заміну пари конденсаторів беруть 120-150гр потрібно їхній паяльник засунути в ж**у. В яценюка мабуть навчили людей обдирать.
Беруть не за конденсатори, а за те щоб знайти поломку, до речі комплектуючі зараз сильно дорогі (так наприклад мережевий конденсатор вартує 20-25 грн) от і робіть висновки.
Замічу, що на ремонтах ніхто ще ніколи не збагатився, особливо зараз, враховуючи наші сьогоденні реалії з цінами на продукти та все інше...
Повність згоден зі Славоном, що робота (люба) повинна нормально оплачуватись інакше немає сенсу цим займатися.
Нормальний майстер завжди міняє комплектуючі не гірші, а то навіть і якісніші і після ремонту тьюнер прослужить ще довго.
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: vasjabr від 14:14:59, 10 Вересня 2015
Мій колєга знайшов майстра
Васю? derisive.gif
то сама адекватна ціна.
Пана видно по холявах... :2funny: ca.,

Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: yura150480 від 15:48:01, 10 Вересня 2015
Пана видно по холявах... :2funny: ca.,

150грн за БЖ ,най їх крев нагла заляє.


Васю? derisive.gif
о блін то ти себе рекламуеш  O0

Куй його знає не питав  (https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsmiley.nowdararpour.ir%2Fkolobok1%2F23.gif&hash=62c074be33d2cc4d406dd520a08b5044bd36508f)  (https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsmiley.nowdararpour.ir%2Fkolobok1%2F20.gif&hash=9617ca82db4818cd6d939ea84f2aae0dbdab2244)


Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: hmura від 19:44:47, 10 Вересня 2015
Мій колєга знайшов майстра який зробив таку роботу за 80грн,я думаю то сама адекватна ціна.
За 2 кондюки я сам беру 80 грн + прошивка в придачу , но коли приносять після грози з дохлим мережевим + діоди + шим + прошивка а деколи LM 317 та її обвязка то ціна до 250 допирає  ca.,
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: Ankl від 05:52:08, 11 Вересня 2015
я теж вважаю що старий Глобік гривень до 150 якраз , я не просто міняю пару пузатих електролітів , а перевіряю решту RC -метром на реактивний опір і остаточну ємність. Зараз ситуація така: пеша ланка кондерів підсохла - господдарі штрикають вилкою туди -сюди хвилин 5 поки не "впіймають" (во народ!) а потім залишають весь час включеним бо погано старує (сусід так порадив)- а в цей час сушаться кондери у другій ланці фільтрації (коли лягає і остання то сушить кондери на материнці (як у глобо 4100С наприклад)) також перевіряю всі напруги осцилографом на пульсації.   і обовязково міняю кондер живлення шимки (33мф 25-50в) він у 80% випадків сухий. також перевіряю (а краще міняти) мережевий фільтр (47мф 400в). Встановлюю виключно нове ( бували кадри що приносили після майстрів які впихали туди б\у кондери від старої вітчизняної апаратури)... Також + прошивка .... 150грн думаю якраз ...
Не по темі: нещодавно встановлюю таріль хлопакові кажу: 1350... він: чо так дорого я декілька років назад за 750грн ставив собі?  Кажу курс тоді який був 8? так каже і то було 90 доллярів, зараз навпаки подешевшали бо 60долл виходить.. .Кажу далі: І зара людина здає 100баксів за 2300грн- віддає мені за таріль 1350  і ще добра сума собі залишається, таріль же не коштує 2000-2100 грн ... У відповідь він посміхнувася і додав саме так я і зробив вранці здав 100 баксів і до вас таріль замовляти... Виходить все кругом у 3 рази піднялось а у нас боротьба за виживання - адже зароблені гроші тратимо на те що у 3 рази піднялось... То як цінити свою роботу питання особисте..

 *-P
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: gorich від 22:10:18, 12 Вересня 2015
Ми колись кричали "кучму геть"....
при ньому ми мали сотку за тарілку,правда дружини на нас кричали,бо коли в капронках була,погладив ногу(від ефок пальці лопали),капронки летіли в пезду :2funny:
за те гроші кульками носили :)
тепер...тепер приходить чмо,лишае тюнер,вертаеться за годину з кульками з маркету,....я маю тільки 20грн...... :o
зі.я уйобую з ціеї країни.....і вам того самого......перешивка фергюсона в польщі 20 злотих...про інші країни і нема мови.....Ми маемо знання і ремесло,а підсобників на будову і так багато...
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: yura150480 від 18:52:15, 14 Вересня 2015
gorich, все то так,все ти правильно пишеш і вроді грамотно,але є одне но,перепрошьєш ти ляхам тюнер і то буде останнє що ти зробиш в цій країні і з позором поїдеш в неньку. Міняй професію,чого плакатись, зараз всі переходять на встановлення камер відеонагляду.
Треба якось пережити цю кризу і все налагодиться . Я думаю по правилам європи ми наврят чи жити будем і в нас далі буде можливий ремонт на дому,неофіційне встановлення антен і тд і тп.  Я от інвалід живу на шьуку в місяць і не плачуся,що за нація у нас така плаксива. І плачуться в першу чергу ті хо і так не погано живе .Імхо
Назва: Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000
Відправлено: arrows від 07:15:42, 15 Вересня 2015
що за нація у нас така плаксива. І плачуться в першу чергу ті хо і так не погано живе .Імхо
Оце прямо в дірочку попав! Нація в нас така, тому що ще довго буде з нас лізти совковий спадок.