Український SAT-TV форум

Головна категорія => DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення => Тема розпочата: Щукар від 09:43:10, 30 Серпня 2012

Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: Щукар від 09:43:10, 30 Серпня 2012
Вчора абонент приніс мені Стронг 8500,який активовувався в травні 2012р.з скаргою,що замість 32-х каналів залишилося тільки 24.Справді,у списку було тільки 24 канали.Я пересканував приймач - він знайшов знову тільки 24.
Потім в той же день я всі канали видалив,скинув на заводські установки,(не вимикаючи повторно його з мережі),знову його прописав автопошуком,і знову було знайдено тільки 24 канали.В той же час інший приймач на цій же антені без проблем знаходив всі програми,рівень сигналу 100%.
Вже думав шукати,кому відправляти його в ремонт,але на всякий випадок знову видалив всі канали,скинув на заводські,вийняв шнур з розетки,запустив автопошук - і чудо всі 32 канали він знайшов.
Так і не зрозумів в чому справа,можливо потрібно було зразу після скидання його на заводські вимкнути його з мережі 220в ....
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: slavon від 10:13:05, 30 Серпня 2012
 :2funny: Як на мене все це свідчить про криве і сире ПЗ для цього металолому...  ca.,
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: Щукар від 09:43:18, 05 Вересня 2012
Так цей тюнер далі і працює.Канали перестали пропадати,тьху-тьху...
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: Astronomy від 11:02:35, 05 Вересня 2012
Принесли стронг на морді горить зеленаий  світодіод ! на пульт не реагує, на телевізорі ніяких признаків життя тюнера немає!
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: slavon від 11:09:33, 05 Вересня 2012
 An14 Astronomy порекомендуй кинути той металолом під поїзд, трамвай, трактор (необхідне вибрати), може запрацює...  :2funny: :2funny: :2funny:  ca.,
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: DiD /7AHAC від 11:58:43, 05 Вересня 2012
Принесли стронг на морді горить зеленаий  світодіод ! на пульт не реагує, на телевізорі ніяких признаків життя тюнера немає!
... почалося
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: sergeny від 15:37:25, 05 Вересня 2012
slavon,DiD /7AHAC
То шо це металобрухт це ми  знаємо
Просто нам це ремонтувати треба.
І давайте не флудити
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: Остап від 16:05:02, 05 Вересня 2012
Злетів код активації тюнера.Дзвоніть на піддержку технічну.
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: slavon від 19:20:14, 05 Вересня 2012
Цитувати
Просто нам це ремонтувати треба.

Навіщо ремонтувати ??? Відправляйте той металолом продавцям чи в постачальникам у Київ по гарантії, адже 1 рік гарантії ще ніхто не відміняв...  ca.,
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: Astronomy від 19:58:55, 05 Вересня 2012
Славік тут на рахунок гарантії не все так просто,цей тюнер дали безкоштовно,а наші служби які дають ці тюнера ,сказали що вони за тюнера не несуть відповідальності!!а куда людям діватися з металобрухтом??
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: fox-taras від 21:31:39, 05 Вересня 2012
Славік тут на рахунок гарантії не все так просто,цей тюнер дали безкоштовно,а наші служби які дають ці тюнера ,сказали що вони за тюнера не несуть відповідальності!!а куда людям діватися з металобрухтом??
Сервісний центр,м.Київ, точний адрес є в гарантійному талоні.Потім зателефонувати до них і повідомити номер дикларації.В середені тюнера на аркуші написати зворотній адрес , телефон і ФІО.
Немає значення яким чином він попав до вас.
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: t12345 від 23:44:39, 14 Жовтня 2012
тюнер Strong SRT8502. Зникнув звук після вимкнення і повторного ввімкнення тюнера. Замінив кабель аудіо-відео, спробуавв іншу антену і телевізор - безрезультатно... Оновив ПЗ (з сайту) - не допомогло. Якісь рекомендації (окрім, того щоби викинути на металолом :2funny:)?
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: slavon від 06:49:22, 15 Жовтня 2012
Цитувати
(окрім, того щоби викинути на металолом :2funny:)
Чого тільки на металолом ??? Це можна кинути під поїзд, трамвай, трактор (вибрати необхідне) ...  :2funny: :2funny: :2funny:
А якщо серйозно - відправляйте той металолом по гарантій ...  ca., 
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: andre33 від 08:00:37, 15 Жовтня 2012
Ставте "Клімакси" з ними проблем не замічено , головне канали не сортувати !!!
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: slavon від 08:21:08, 15 Жовтня 2012
Цитувати
Ставте "Клімакси"
Я що треба ставити ??? Як на мені той маразм від Зеко-буду треба тупо ігнорувати ...  :2funny:  ca.,
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: Aleks73 від 15:23:28, 02 Січня 2013
Шановні панове, в мене цифровий приймач Trimax TR-2012HD працював нормально. Зараз знаходить канали тільки на одному мультиплексі. Інших не сканує. В чому може бути причина? Порадьте. Наперед вдячний. *-I
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: SERS3333 від 15:30:31, 02 Січня 2013
Антену відремонтуйте або "покращіть"
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: Aleks73 від 15:35:28, 02 Січня 2013
Раніше все працювало відмінно_сигнал був майже сто. Причина в антені?
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: andre33 від 15:47:50, 02 Січня 2013
перевірте як показують єфірні аналогові канали на даній антені .
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: slavon від 16:33:27, 02 Січня 2013
Aleks73 Під поїзд той металолом від Зеко-буду...
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: Aleks73 від 21:19:50, 02 Січня 2013
 :'(Та Ви що? Я серйозно питаю,що робити? В кого таке траплялось?
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: slavon від 04:53:42, 03 Січня 2013
Aleks73 Так Вам відповіли
Цитувати
Антену відремонтуйте або "покращіть"
Проблема однозначно з прийомом сигналу - можливо Ви приймали відбитий від чогось сигнал. Тако ж не виключені проблеми на передавачах ( тих 3МХ що у Вас не приймаються) звідки Ви приймаєте  Зеко-буд, але ж хто Вам про те відкрито скаже... Короче, менінгіту з цим Т2 не мір'яно. Тому я написав попередній пост... Без образ...  ca.,
 
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: andre33 від 05:43:22, 03 Січня 2013
сумна статистика : основна маса несправностей зі Стронгами , з Прімаксами
 на порядок менше , робіть висновки самі .
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: Yaro від 07:08:51, 03 Січня 2013
Шановні панове, в мене цифровий приймач Trimax TR-2012HD працював нормально. Зараз знаходить канали тільки на одному мультиплексі. Інших не сканує. В чому може бути причина? Порадьте. Наперед вдячний. *-I
Та спробуй для початку просто перепрошити, хтозна, можливо й допоможе...
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: Podrez01 від 13:43:03, 03 Січня 2013
Скинути  в заводські ,перевимкнути і заново пересканувати
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: slavon від 13:54:25, 03 Січня 2013
Podrez01 Так...
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: Aleks73 від 15:41:43, 03 Січня 2013
Скидав у заводські, перескановував, сканувалиль ті самі канали з одного мультиплекса. А скажіть будь ласка де знайти прошивку? *-I
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: slavon від 16:13:10, 03 Січня 2013
Aleks73 У тебе проблема не з прошивкою, а прийомом сигналу Т2, тут є два виходи з ситуації
1. Поставити круту ДМВ антену наприклад  Телевайс приблизно за 500 грн.
або
2. Викинути той металолом, для його "пакращення", під поїзд, бажано під Хундай  *-I
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: Aleks73 від 16:31:32, 03 Січня 2013
Не такий я багатий,щоб викидати тюнер під Хюндай. Да і де я знайду той Хюндай коли я живу у кущах? :) Щож мені робити??? :'(
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: slavon від 16:55:47, 03 Січня 2013
Aleks73 По можливості продати його тому хто живе "не у кущах".
Купити нормальний САТ ТВ тюнер, бажано ХД з ОС Лінукс, при бажанні  підключити офіційно Екстру або "цьоцю" Шуру на +++ - дивитися  і радіти життю...  *-I
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: Toha від 17:22:09, 03 Січня 2013
Для початку зайди в меню та перевір рівень та якість сигналу щоб хоч приблизно бачити в якому стані твоя антена,якщо вона через сплітер підключена до другого телевізора відключи його та підключись напряму .Зверни увагу чи нема по сусідству з нею радіоінтернету чи якогось іншого радіоподовжувача.Після скидання в заводські налаштування вимкни з мережі.При можливості перескануй у когось зі своїх знайомих в котрих є такий приймач та показує всі канали.
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: M1sha від 11:30:11, 04 Січня 2013
Було таке з  тріпаксом  тим, якийсь  транспондер   працює, а   на  інших  не більше 5 %. Вже не  па"ятаю що   і як  робив, але  скидання в заводські не допомогло, здається  ще й  видалив  всі  канали,   потім  скинув, а ще  потім  сканував в  ручному  режимі потранспондерно  а не  автоматом, бо і   автоматом сканування  не допомогало, все  теж  саме  виникало.  Тоді  все запрацювало як  треба, зробив і забув, клієнт   задоволений. Там якась проблема   софтова. А  антена   тут не винна.
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: Sat-eXplorer від 16:34:33, 13 Липня 2013
Trimax TR-2012HD, на всіх каналах пише відсутній сигнал. На антену реагує: нижня шкала показує 48%, верхня 0%. Антена польська, 100% працююча (аналогові канали приймаються нормально). В чому може бути причина даної проблеми?

P.S. Принесли сусіди.
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: WASJATKA від 09:29:20, 27 Грудня 2013
Trimax TR 2012HG через місяць а то і менше зявляється 802-804 канали з однаковими назвами.зразуж
після 9-го починається 18 і так далі до номера 802 або 804 каналів всього не більше 32-40 але нумерація не правильна і ті канали які після 9-го не показують.Після видалення каналів і сканування
знову 32 канали і всі показують.Що може бути? Виключив автоматичне оновлення може це допоможе
хоча господині кажу що хтось влючає пошук і через те така херня.
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: romireb від 12:30:51, 27 Грудня 2013
Цитувати
Trimax TR-2012HD, на всіх каналах пише відсутній сигнал. На антену реагує: нижня шкала показує 48%, верхня 0%. Антена польська, 100% працююча (аналогові канали приймаються нормально)

800% головняка >:( = це умови прийому... т.е.  не ставте "людську" антенну (ПОТРіБЕН НОВИЙ якісний кабель без зрощування та  коммутаторів....) бажано не дешеву хорошу...бо передавачі працюють з різною потужністю та покриттям .....  в мене наприклад 3 мультиплекса працюють  на 99,9% потужності, а от один  мультиплекс  всьго на 66,7%... при цьому я  "ПО КАРТІ ЗЕКОБУДУ НАХОДЖУСЬ В ЗОНІ НЕСТАБІЛЬНОГО ПРИЙОМУ"     мною протестовано 7 антенн.... а потім я зробив  сам собі антенну та відстроіів вже по РЕАЛЬНОМУ сигналу  (відкусував по 2,3 мм  роги на антенні )... ага  :o
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: vasjabr від 22:17:47, 06 Червня 2014
Принесли тюнер Strong SRT8500- відсутній сигнал (0%)...  При скануванні визначилися всі 32 канали- знову відсутній сигнал... Скинув на заводські (не вимикав!), просканував- все ОК!!! *oohaa* *-A (65-100%)
У мене прийом аналогового сигналу сказати поганий- нічого не сказати... Якщо з 5 балів 1 - і то з великим авансом... А от цифра- просто чудо- 65-100% на тій самі антені (польська)! ca.,


Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: WASJATKA від 10:46:04, 31 Травня 2015
Trimax 2012HD Plus при включені Старт,зачекайте доходить до 80% в версі правому кутку вискакує be1 перший раз і
виключається. а другий раз Error 8003001A і так по кругу. Ставив флешку тільки з оновленням теж саме,флешку небачить
Може хто що порадить, кроми під поїзд чи трамвай.
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: slavon від 11:57:16, 31 Травня 2015
WASJATKA  :2funny: ще можна під трактор, той металолом !!!  ca.,
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: yura150480 від 16:50:45, 31 Травня 2015
WASJATKA думаю ти сам знаєш неси в ремонт
Назва: Несправності ефірних цифрових тюнерів.
Відправлено: arrows від 23:53:31, 01 Червня 2015
Може хто що порадить, кроми під поїзд чи трамвай.
Можна ще до мене у приват написати.