Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus => Тема розпочата: Weresen від 15:05:57, 06 Серпня 2012
-
Мінімальний набір порграм для роботи з Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клонами.
-
Мінімальний набір порграм для роботи з Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клонами.
Навіщо було створювати нову тему, просто закинув у сусідню (вже давно існуючу) тему "необхідні програми"!
-
А тут http://sat-ukraine.info/index.php/topic,8760.0.html (http://sat-ukraine.info/index.php/topic,8760.0.html) яка різниця???
-
Шукаю нормальну, тобто насправді РОБОЧУ програму для редагування каналів для Глобо 4100. Алі едітори різних типів, всілякі "зборнінкі праграм" і т.д. не підходять- канали витягти ще можна, і записати у файл, але передати в тюнер не вдається.
-
Попробуйте, може щось підійде *-P
-
Хто і чим "витягував", редагував і "заливав" списки каналів в 4100С на WIN 8 32-розрядному -- мені це поки що не вдалося зробити ca.,