Український SAT-TV форум

Головна категорія => DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення => Тема розпочата: vitlik від 18:04:47, 03 Травня 2012

Назва: DVB-T2! А як бути у кого декілька телевізорів?
Відправлено: vitlik від 18:04:47, 03 Травня 2012
Перечитав багато тем, але подібної не знайшов. Усі приймачі DVB-T2 я так розумію розраховані на один телевізор, а як бути у кого 2,3 і більше. Простий ВЧ сигнал розгалузити відносно дешево, а як бути з цим ДВБ? У багатьох людей уже зроблені розводки і що їм робити, - докупляти приймачі - тоді як розгалужувати і головне за допомогою чого?,- ставити радіокеруванння (та чи це оптимальний варіант)? Словом порадьте, що і як і чим. Наперед вдячний, вибачте за технічну не підкутість
Назва: DVB-T2! А як бути у кого декілька телевізорів?
Відправлено: tosat від 18:12:07, 03 Травня 2012
А що там пояснювати..?
Скільки телевізорів значить стільки і приймачів, все решта лишається..(в точності як із сат тьюнерами)..
Назва: DVB-T2! А як бути у кого декілька телевізорів?
Відправлено: SashaTv від 19:04:47, 03 Травня 2012
Перечитав багато тем, але подібної не знайшов. Усі приймачі DVB-T2 я так розумію розраховані на один телевізор, а як бути у кого 2,3 і більше. Простий ВЧ сигнал розгалузити відносно дешево, а як бути з цим ДВБ?
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmanesu.com%2Fuploads%2F2102%2F50%2F30%2F9164fa2d63eea7b2.jpg&hash=dbc88f569848dcc42bf03c0eaf6468e5f5013654)

 Можна використати RF Modulator (http://www.google.com.ua/#sclient=psy-ab&hl=ru&q=RF+Modulator&btnK=Поиск+в+Google&oq=RF+Modulator&aq=f&aqi=g9&aql=&gs_l=hp.12..0l9.1801.14464.1.16718.3.2.1.0.0.0.340.504.0j1j0j1.2.0...0.0.WQ50qno8dPM&psj=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=e5e080faadecd579&biw=1276&bih=835) -але на всіх телеприймачах,звісно, буде одна і таж картинка,Для незалежного перегляду потрібно,дійсно,під'єднувати на кожний телелеприймач окремий ефірний.
PS:також в Google можна пошукати за назвою ВЧ-модулятор (http://www.google.com.ua/#sclient=psy-ab&hl=ru&site=&source=hp&q=ВЧ+модулятор&oq=ВЧ+модулятор&aq=f&aqi=g9&aql=&gs_l=hp.3..0l9.5670.14329.1.14753.12.8.0.4.4.1.2136.3468.0j5j2j9-1.8.0...0.0.QEAxrjdAACk&psj=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=e5e080faadecd579&biw=1276&bih=835).
Назва: DVB-T2! А як бути у кого декілька телевізорів?
Відправлено: vitlik від 19:37:19, 03 Травня 2012
По-моєму у стронзі є ВЧ вихід хіба це не він?
Назва: DVB-T2! А як бути у кого декілька телевізорів?
Відправлено: SashaTv від 19:55:43, 03 Травня 2012
 То не вихід ВЧ-модулятора-а LOOP OUT (http://www.google.com.ua/#sclient=psy-ab&hl=ru&q=Loop+Out&oq=Loop+Out&aq=f&aqi=g1g-v1&aql=&gs_l=hp.12..0j0i15.4309.4309.2.5220.1.1.0.0.0.0.233.233.2-1.1.0...0.0.zboBRccNTiI&psj=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=e5e080faadecd579&biw=1276&bih=835) /-тобто вихід на інший приймач/.
Назва: DVB-T2! А як бути у кого декілька телевізорів?
Відправлено: snikers від 20:02:22, 03 Травня 2012
А чим цікаво чи яким місцем Стронг думав коли робив ті приставки (йдеться про ВЧ вихід) не у всіх жеж пенсіонерів і людей похилого віку новочесні ТВ.От їм як бути в даній ситуації?

Попередження.Порушення Правил форуму (http://sat-ukraine.info/index.php?topic=315.0) пІ.3
Назва: DVB-T2! А як бути у кого декілька телевізорів?
Відправлено: vitlik від 20:03:53, 03 Травня 2012
ясно, не додивився
Назва: DVB-T2! А як бути у кого декілька телевізорів?
Відправлено: vitlik від 20:13:32, 03 Травня 2012
Значить оптимальний варіант все таки радіокерування?
Назва: DVB-T2! А як бути у кого декілька телевізорів?
Відправлено: slavon від 04:28:04, 04 Травня 2012
Цитувати
А чим цікаво чи яким місцем Стронг думав коли робив ті приставки (йдеться про ВЧ вихід)
Як чим думав, як завжди у нас в таких ситуаціях коли треба роздеребанити державні гроші - жопою, бо іншим місцем наші чиновники думати не вміють...  :2funny: :2funny: :2funny: ca.,
Назва: DVB-T2! А як бути у кого декілька телевізорів?
Відправлено: tosat від 05:56:33, 04 Травня 2012
Значить оптимальний варіант все таки радіокерування?
Радив би не заморочувати собі цим голову а почекати коли стихне ейфорія та все стане на свої місця, так як вважаю що перегляд повинен бути незалежний, а ціна в даний час на ті бокси мін в 3 рази завищена, якщо ви не зрозуміли поясню,  що у нас все робиться з ціллю відмивання бабла і колись  настане  час що ті бокси будуть продавати за 1 гривню тільки для того, щоб привязати абонента (по аналогії з теперішнім Укртелекомом)..
P.S.Можна також використати відеосендер це буде взагалі без дротів, або  безплатно носити з кімнати в кімнату.. :)