Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => Інші приймачі з Ему => Pioneer => Тема розпочата: Yaro від 20:06:42, 20 Липня 2007
-
От щоб я так дихав, якщо їх не буде...
-
А що я казав? :) От маємо новий софт для 1430 !! З Прем"єрою :) h**p://viaccessfree.com/attachment.php?attachmentid=4213&d=1185109481
-
Бум надіятися в найближчому часі версії для 1530 ( Генераторної- як найкращої для піонера:))
-
http://www.sathack.pl/upload/comment.php?dlid=914
щось для 1430
-
Ключі для всієї лінійки Медіасатів, оновлені. Заливати EMU_Editor-ом.
-
Ключі оновлені від 26.10.2010. Заливати редактором для Піонерів. O0