Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => Інші приймачі з Ему => Pioneer => Тема розпочата: Yaro від 20:06:42, 20 Липня 2007

Назва: Новини для 1430-1530...
Відправлено: Yaro від 20:06:42, 20 Липня 2007
От щоб я так дихав, якщо їх не буде...
Назва: Новини для 1430-1530...
Відправлено: Yaro від 07:55:10, 23 Липня 2007
А що я казав? :)  От маємо новий софт для 1430 !! З Прем"єрою :) h**p://viaccessfree.com/attachment.php?attachmentid=4213&d=1185109481
Назва: Новини для 1430-1530...
Відправлено: barabas від 08:22:30, 24 Липня 2007
Бум надіятися в найближчому часі версії для 1530 ( Генераторної- як найкращої для піонера:))
Назва: Новини для 1430-1530...
Відправлено: Faish від 22:12:17, 13 Грудня 2007
http://www.sathack.pl/upload/comment.php?dlid=914
щось для 1430
Назва: Новини для 1430-1530...
Відправлено: Yaro від 06:12:26, 25 Жовтня 2010
Ключі для всієї лінійки Медіасатів, оновлені. Заливати EMU_Editor-ом.
Назва: Новини для 1430-1530...
Відправлено: Yaro від 08:57:09, 27 Жовтня 2010
Ключі оновлені від 26.10.2010. Заливати редактором для Піонерів. O0